Květen 2013

Kate Long zmínila Roba v rozhovoru o "Bad Mothers United"

31. května 2013 v 16:44 | Baru |  Zajímavosti
Spisovatelce Kate Long začátkem letošního roku vyšla nová kniha "Bad Mothers United".
Tato autorka stojí i za knižní předlohou filmu "The Bad´s Mother Handbook", kde si zahrál Rob. V rozhovoru pro Lancashire Life se zmiňuje právě o tomto filmu, Robovi i nové knize. Celý článek si můžete v originále přečíst zde.


Řeknete nám něco o své nové knize?

Napsala jsem Bad Mothers United jako odpověď na čtenářské dopisy a emaily, kde se ptali, co se stalo potom, takže tam bylo hodně očekávání, což bylo trošku znepokojující. Navíc ve filmu postavu Daniela Gale, Charlottina přítele, hrál Robert Pattinson a to vedlo k tomu, že Daniel má vlastní fanoušky. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že má vlastní facebook a twitter. Neumím vyjádřit, jak moc divné to je, když vidím osobu, kterou jsem stvořila, jak žije svůj vlastní život daleko od mě.

Jaké to bylo vidět svoji práci přepracovanou pro televizi?

Bylo fascinující to sledovat. Venkovní scény se točily v Otley, jelikož financování přišlo ze Screen Yorkshire - ta ironie! Bylo vzrušující poznat uznávané hvězdy jako Catherine Tate a slyšet je říkat repliky, které jsem vždy slyšela jenom ve své vlastní hlavě. Samozřejmě jsme netušili, jakou vycházející hvězdu mezi sebou máme; Robertovi Pattinsonovi bylo pouhých 20. Ale byl to velmi okouzlující mladý muž. Byla jsem velice hrdá na to, že se můj příběh vysílá na tradičním kanálu, který sledují miliony diváků.Nová tvář k Maps to the Stars

30. května 2013 v 20:56 | Ajjinka |  Maps to the Stars
K obsazení Cronenbergova filmu Maps to the Stars se přidal Justin Kelly, především seriálový herec, kterého jste mohli vidět v televizním filmu The Jensen Project. Zahraje si postavu Rhetta :)


Nové obsazení v Maps to the Stars

29. května 2013 v 19:18 | Baru |  Maps to the Stars
K obsazení Maps to the Stars se přidaly další dvě tváře. Jedná se o kanadskou herečku Emilii McCarthy, kterou možná budete znát ze seriálu Hemlock Grove, kde si zahrála šerifovu dceru. V Maps bude hrát postavu Kayly.
Dále se objeví americký herec Donald Burda, který je především seriálovým hercem (např. vedlejší role ve Family Passions nebo Suits). Jeho postava se bude jmenovat Hank.Bude DiorRob, nebo nebude?

29. května 2013 v 10:50 | Ajjinka |  Dior
Na konci října 2012 se po internetu šířila informace, že se Rob objeví v reklamě na novou pánskou vůni Dior. Ovšem Dior sám nikdy nic takového nepotvrdil. Jasně, Rob se později toho roku objevil v New York City, kde se cosi točilo a kde se v podstatě čirou náhodou prořekl fanouškům (Robe, točíš tu reklamu pro Dior? - Cože? Jak o tom víte? :D), ale pak se o záhadné reklamě nic nevědělo.

Dior většinou tváře svých kampaní tají, ale teď to opravdu vypadá, že se Rob přidá mezi Judea Lawa, Charlize Theron nebo Natalie Portman!

Někteří fanoušci jsou totiž skvělí detektivové, Lauře se povedlo zjistit, že by režisér připravované reklamy měl být Romain Garvas, kterého Rob rovnou dvakrát zmínil ve svých rozhovorech. Například při propagaci Cosmopolis dělal rozhovor s Joshem z MTV, který zmiňoval videoklipy roku pro VMAs a Roba se zeptal, jestli mezi nimi má favorita, Rob odpověděl:

"Myslím,... Zbožňuju Romaina Gavrase, který dělal M.I.A. video."

Teď musíme jen čekat, na což už jsme v podstatě všichni zvyklí. Každopádně nejspíš nebudeme čekat dlouho, protože soon-to-be-released mluví za všechno :)

Přikládám ještě klip, který Rob zmiňuje výše. Režisérská práce super, ale v hudebním stylu už jsem se nenašla... :D

Za info moc díky RobPattinson


Rob na natáčení 'The Rover'

28. května 2013 v 17:49 | Baru |  The Rover
Před nějakým časem umělecký fotograf Michael John Kildare zveřejnil na Facebooku pár fotek Roba z natáčení The Rover (podrobnosti o tomto filmu najdete zde). Kildare se věnuje poněkud netradičnímu fotografování, ale musíme konstatovat, že Robovi to "teplo" sluší. :-) Enjoy!


("R.Pat v žáru")

Facebook: TheBearWorks

Christian Lloyd si zahraje v Maps to the Stars

28. května 2013 v 16:08 | Ajjinka |  Maps to the Stars
K obsazení Maps to the Stars, jehož natáčení začíná v červenci tohoto roku, se přidal další britský herec. Je jím Christian James Lloyd, který má zatím na účtě několik vedlejších rolí, například v seriálu Skins. Ani tentokrát tomu nebude jinak, jeho rolí bude hollywoodský úředník Stu.

Christian již na Twitter psal, že se moc těší na spolupráci s ostatními herci a především na práci s jejich leaderem Davidem Cronenbergem.


Další fotka z New Yorku

27. května 2013 v 14:33 | Ajjinka |  Osobní fotky
Máme tudalší fotku Roba s přáteli z jeho posledního pobytu v New Yorku. Fotku na Instagramu zveřejnil zpěvák a textař Matthew Daniel Siskin.Nová fotka Roba z New Yorku

24. května 2013 v 16:41 | Ajjinka |  Osobní fotky
Máme tu novou fotku Roba s přáteli z jeho posledního pobytu v New Yorku. Fotku na Instagramu zveřejnil zpěvák a textař Matthew Daniel Siskin (za Robem) se slovy "Chybí mi newyorská banda".Další novinky o 'Maps to the Stars'

23. května 2013 v 12:44 | Ajjinka |  Maps to the Stars
Předevčírem jsem přidala novinky a informace o natáčení Maps to the Stars, filmu Davida Cronenberga, ve kterém si Rob zahraje postavu Jeroma. Díky Production Weekly tu máme další informace o natáčení. Psala jsem, že natáčení začne 8. července v Los Angeles, nyní už víme, že skončí 12. srpna (což je čistě náhodou den po TCAs).

Také tu máme novou tvář, která se k projektu přidala. Herec Ari Cohen, který si střihne roli hollywoodského filmového manažera Jeba Berga.