Bude DiorRob, nebo nebude?

29. května 2013 v 10:50 | Ajjinka |  Dior
Na konci října 2012 se po internetu šířila informace, že se Rob objeví v reklamě na novou pánskou vůni Dior. Ovšem Dior sám nikdy nic takového nepotvrdil. Jasně, Rob se později toho roku objevil v New York City, kde se cosi točilo a kde se v podstatě čirou náhodou prořekl fanouškům (Robe, točíš tu reklamu pro Dior? - Cože? Jak o tom víte? :D), ale pak se o záhadné reklamě nic nevědělo.

Dior většinou tváře svých kampaní tají, ale teď to opravdu vypadá, že se Rob přidá mezi Judea Lawa, Charlize Theron nebo Natalie Portman!

Někteří fanoušci jsou totiž skvělí detektivové, Lauře se povedlo zjistit, že by režisér připravované reklamy měl být Romain Garvas, kterého Rob rovnou dvakrát zmínil ve svých rozhovorech. Například při propagaci Cosmopolis dělal rozhovor s Joshem z MTV, který zmiňoval videoklipy roku pro VMAs a Roba se zeptal, jestli mezi nimi má favorita, Rob odpověděl:

"Myslím,... Zbožňuju Romaina Gavrase, který dělal M.I.A. video."

Teď musíme jen čekat, na což už jsme v podstatě všichni zvyklí. Každopádně nejspíš nebudeme čekat dlouho, protože soon-to-be-released mluví za všechno :)

Přikládám ještě klip, který Rob zmiňuje výše. Režisérská práce super, ale v hudebním stylu už jsem se nenašla... :D

Za info moc díky RobPattinson

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Silvaren Silvaren | 29. května 2013 v 15:45 | Reagovat

Bože můj, to je trdlo! Prý "Jak o tom víte?" :D Na reklamu se samozřejmě těším♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama