Filmografie (2012 - ?)

14. května 2013 v 21:35 | Ajjinka

LIFE


ČESKÝ NÁZEV: Life (2014)
REŽIE: Anton Corbijn
ŽÁNR: Drama | Životopisný
POPIS: V roce 1955 prosazující se fotograf Dennis Stock (Pattinson) sleduje vycházející filmovou hvězdu Jimmyho Deana (DeHaan) kvůli photoshootu pro magazín LIFE. Poté, co jsou v Los Angeles a New Yorku jeho snímky zklamáni, Dennis se s Jimmym vydá na cestu do jeho maloměstského domova v Indianě. Nejenže při této cestě pořídí několik kultovních snímků ještě-ne-tolik-kultovního mladého herce, ale najde při ní i sám sebe.
- text by Ajjinka

POSTAVA: Dennis Stock

QUEEN OF THE DESERT


ČESKÝ NÁZEV: Queen of the Desert (2014)
REŽIE: Werner Herzog
ŽÁNR: Drama | Životopisný
POPIS: Film se soustředí na život Gertrudy Bell, cestovatelky, spisovatelky, archeoložky a průzkumnice, která byla na počátku dvacátého století nejmocnější ženou Britského impéria.
- text by Ajjinka

POSTAVA: T. E. Lawrence

MAPS TO THE STARS


ČESKÝ NÁZEV: Maps to the Stars (2014)
REŽIE: David Cronenberg
ŽÁNR: Drama
POPIS: Rodina Weissových je typická hollywoodská dynastie: otec Sanford (John Cusack) je analytik a trenér, který si vydělal jmění jeho svépomocnými příručkami, matka Christina (?) se většinu času stará o kariéru jejich syna Benjieho, kterému je třináct a je dětskou hvězdičkou. Jedna ze Sanfordových klientek Havana (Julianne Moore) je herečkou a touží po natočení remaku filmu, který natočila její matka Clarice (Sarah Gadon), hvězda 60. let. Clarice je už po smrti a jako duch navštěvuje Havanu po nocích... Benjie se vrací z odvykacího programu, do kterého se přidal, když mu bylo 9 a jeho sestra Agatha (Mia Wasikowska) byla nedávno propuštěna z léčebny, kde se léčila z trestného pyromanství...
- text by Ajjinka

POSTAVA: Jerome

THE ROVER


ČESKÝ NÁZEV: The Rover (2014)
REŽIE: David Michôd
ŽÁNR: Drama
POPIS: Děj se odehrá v blízké budoucnosti, kdy už svět jako takový trošku přestává zvládat všechen ten civilizační nepořádek a každý kope sám za sebe. Drsňák Eric v tom má jasno a kašle na všechno, na všechny i na svou minulost. Jediné, co mu zbylo, je auto. Když mu ho ale parta zlodějů ukradne, rozhodne se je v australské pustině vypátrat a zlikvidovat. Překvapivě na to však nebude sám. Pomůže mu totiž Reynolds, trochu naivní a ne zrovna inteligentní člen onoho gangu, kterého parťáci nechali ve štychu.
- text by valmez79

POSTAVA: Reynolds

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama