Kate Long zmínila Roba v rozhovoru o "Bad Mothers United"

31. května 2013 v 16:44 | Baru |  Zajímavosti
Spisovatelce Kate Long začátkem letošního roku vyšla nová kniha "Bad Mothers United".
Tato autorka stojí i za knižní předlohou filmu "The Bad´s Mother Handbook", kde si zahrál Rob. V rozhovoru pro Lancashire Life se zmiňuje právě o tomto filmu, Robovi i nové knize. Celý článek si můžete v originále přečíst zde.


Řeknete nám něco o své nové knize?

Napsala jsem Bad Mothers United jako odpověď na čtenářské dopisy a emaily, kde se ptali, co se stalo potom, takže tam bylo hodně očekávání, což bylo trošku znepokojující. Navíc ve filmu postavu Daniela Gale, Charlottina přítele, hrál Robert Pattinson a to vedlo k tomu, že Daniel má vlastní fanoušky. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že má vlastní facebook a twitter. Neumím vyjádřit, jak moc divné to je, když vidím osobu, kterou jsem stvořila, jak žije svůj vlastní život daleko od mě.

Jaké to bylo vidět svoji práci přepracovanou pro televizi?

Bylo fascinující to sledovat. Venkovní scény se točily v Otley, jelikož financování přišlo ze Screen Yorkshire - ta ironie! Bylo vzrušující poznat uznávané hvězdy jako Catherine Tate a slyšet je říkat repliky, které jsem vždy slyšela jenom ve své vlastní hlavě. Samozřejmě jsme netušili, jakou vycházející hvězdu mezi sebou máme; Robertovi Pattinsonovi bylo pouhých 20. Ale byl to velmi okouzlující mladý muž. Byla jsem velice hrdá na to, že se můj příběh vysílá na tradičním kanálu, který sledují miliony diváků.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama