Novinky o 'Hold on to Me'

18. května 2013 v 23:41 | Ajjinka |  Hold on to Me
Už v říjnu minulého roku server Deadline přišel s informací, že si Rob zahraje po boku Carey Mulligan v thrilleru Hold on to Me. Scénář napsal Brad Ingelsby a režie se má ujmout James Marsh, který získal Oscara za dokumentární film Man On Wire.

Dlouhou dobu se o filmu nic nevědělo, až na začátku května dělal Josh Horowitz z MTV rozhovor s Carey, která prozradila, že pořád doufá, že k natáčení dojde, ale protože se jedná o nezávislý film, pro které je těžké sehnat dostatečné finance k tomu, aby natáčení vůbec proběhlo, je jeho osud zatím neznámý... Každopádně přidávám celou synopsi, abyste tak nějak věděli, o čem by film měl být:

Hold On To Me je elektrizující thriller založený na mimořádném skutečném příběhu o přitažlivé a svůdné ženě, která unese nejbohatšího muže ve městě a požaduje výkupné. Mulligan si zahraje Nancy, maloměstskou dívku, která bezcitně zlomí srdce svému příteli Jimmymu (Rob), kterého opustí v honbě za kariérou modelky v New Yorku. K jejímu překvapení o ni New York nestojí a tak se v šestadvaceti ocitá zpátky doma, kde obsluhuje v místní restauraci. Když se k ní dostane zpráva, že se Jimmy stal úspěšným a bohatým kriminálníkem v Chicagu, vyráží za ním, aby získala zpět jeho city, dostává se jí však zdrcujícího odmítnutí. Plná žárlivosti a nenasytné touhy po bohatství Nancy najde Dannyho, naivního pěšáka, kterého dokáže svést a manipulovat jím. Společně se vydají na dráhu zločinu. Úspěch přichází rychle a mizí ještě rychleji, ale nic a nikdo nebude stát v cestě Nancyiným nebezpečným a smrtícím ambicím.


V nejnovějším čísle německého časopisu Grazia Magazine, ve kterém byl zveřejněn rozhovor s Carey, padla otázka, zda je její společný projekt s Robem stále aktuální.

"Ano, ještě jsme to nevzdali. Zatím to neklape, ale scénář je fantastický a spolupráce s Robem by byla skvělá zábava."

Takže nám nezbývá nic jiného než čekat. Rob i bez tohoto projektu má tento rok rozvrh nabitý - čeká jej natáčení Mission: Blacklist a Maps To The Stars, rozhodně se máme na co těšit :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama