Rob v Live! with Kelly and Michael + The Today Show.

14. května 2013 v 13:59 | Ajjinka |  TV shows
Včera byla v Live! with Kelly and Michael Kristen, zítra bude Tay a dnes jsme si mohli v přímém přenosu užít Roba. Znovu mluvil o tom, jak v Austrálii zkoušel skydiving, který je prý úžasnou terapií. Michael se ho ptá, že když nejvíc času tráví v hotelech, co v nich dělá, jestli vyjídá minibar, kouká na filmy, nebo co. Rob říká, že vždycky zničí minibar. Nejradši prý má gumové medvídky. Ptají se, zda někdy, když objíždí celý svět, jedl něco, co bylo fakt divné. Rob říká, že byl v Japonsku v nějaké restauraci, kde přímo před ním zabíjeli ryby. Prý tu rybu nakonec nejedl.


V druhém videu hrají Rapid Fire Round. Například. Když jsi byl mladý, čím jsi chtěl být? Dítětem. S kým byla tvá první pusa? Nevím proč, ale napadla mě moje babička. Oblíbený sandwitch? Sandwitch. Na jaké straně postele spíš? Na celý posteli. Jakou přezdívkou ti říkala máma? Žádnou jsem neměl. Neměl jsi žádnou mámu? Jsou víc sexy upnuté šaty nebo tričko a džíny? Upnuté šaty, rozhodně. Věříš na lásku na první pohled? Jo.

Samozřejmě taky mluví o Breaking Dawn, o Mackenzie a její sklenici nadávek. Taky o vzahu Belly a Edwarda, Edward se už prý nemusí držet tak zpátky, když je Bella upír, předtím ji mohl zabít. Rob říká, že zabít člověka není sranda a taky to není legální. Takže od té doby, kdy už se nemusí bát, že jí ublíží, můžou začít dělat porno. Pak se pouští klip a je konec.The Today Show

Rob říká, že je první film, kdy se liší víc od knížky, a doufá, že je za to fanoušci nebudou chtít zabít. Taky se ho stejně jako Kristen včera ptají, jestli se k ní vrátil. Rob se hned ptá, jestli tohle mají ve smlouvách, že se mají ptát zrovna na tohle :D Další jeho film bude natáčet v lednu v Austrálii, a to The Rover.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama