Robert v pořadu Le Grand Journal

14. května 2013 v 14:33 | Ajjinka |  Videorozhovory


LGJ: Byl jsi tady v roce 2009, šel jsi po červeném koberci. Máme ukázku. Včera jsi po něm šel znova pro jiný film, On The Road, a zítra se na něj chystáš kvůli svému prvnímu soutěžnímu filmu vůbec. Cosmopolis Davida Cronenberga, který je velmi očekávaný. Prohlásil jsi, že tento film ti změnil život. Magazínu Premiere jsi řekl, že: 'ti to dalo koule'.

Rob: Nevím, proč každý vytahuje tu věc s koulema. Myslím si, že je to chyba překladu. Chtěl jsem říct, že jsem si je pro tenhle film nechal chirurgicky přišít.

LGJ: Takže jde o adaptaci novely Dona DeLilla o bohatém chlápkovi, který pracuje ve financích.

Frederic: Je to americký autor, který je velmi známý tím, že hodně mluví o problémech společnosti a peněz. A o moci. Říkal jsem si, že sis určitě přečetl knížku, aby ses připravil na roli, ale nastudoval sis i nějaké bankéřtství a podíval ses na filmy o obchodu jako Wall Street nebo Americké psycho, abys mohl pracovat na roli nebezpečného bankéře Erica Packera?

Rob: Nemyslel jsem na to, že je ten scénář spojený s financemi a obchody. Líbila se mi lyrická stránka scénáře. Snažil jsem se připravit po svém, jako na mé ostatní role. Ale bylo to nemožné, protože se s tím nešlo prostě vypořádat normálně.

LGJ: Sarah, vy dva jste se údajně první den na place pohádali?

Sarah: Ne!

LGJ: Roberte, první den se tě měla zeptat, jak ses připravoval pro svoji roli a ty ses naštval?

Rob: Ale ne, to nebyla hádka. Jen se mě zeptala na nepříjemnou otázku a…

Sarah: Jenom jsem se zeptala, jak se připravoval pro roli, omlouvám se, omlouvám se za to.

Rob: A já se tam rozbrečel.

Sarah: Je mi to líto, asi jsem se neměla ptát. Jen jsem chtěla začít konverzaci, nesnažila jsem se hádat.

Rob: Byl jsem tak nervózní, že když se mě kdokoliv na něco zeptal, i na kamerový test, byl jsem v šoku a zpanikařil jsem. Byl jsem hrozný.

Běží trailer, moderátor mluví o filmu - odehrává v jednom dni a v převážně jedné oblasti Manhattanu, který se zastavil, protože je ve městě prezident.

LGJ: Ve filmu jsou francouzští herci, Mathieu Almaric a Juliette Binoche.

Rob: Ach, omlouvám se. Jsem tak hluchej. Je mi 26 a už jsem starej chlap.

LGJ: Víme, že jsi fanoušek Audiarda, umíš si představit, že jednou natočíš film s francouzským režisérem?

Rob: Určitě. Můj další film je s Jean-Stéphanem Sauvaire, který režíroval Johny Mad Dog, jenž byl v Cannes před několika lety. Miluju francouzské filmaře, miluju Francouze, je velmi lehké je mít rád.

LGJ: Nedávno jsme tu měli Charlize Theron a Kristen Stewart a v naší zábavné hře na otázky měly zodpovědět i jednu o tobě, Roberte Pattinsone.

Otázka: Něco opravdu ošklivého na Robertu Pattinsonovi?

Kristen: Ale no tak.

Charlize: Musím říct, že jeho ponožky.

LGJ: Co je s tvými ponožkami?

Rob: Charlize ráda chodí v noci do mého domu a čuchá moje ponožky a spodní prádlo. Když tohle děláte, je samozřejmé, že narazíte na nějaké překvapení. To není moje chyba.

LGJ: Máš na sobě teď ponožky?

Rob: (směje se) Anoo. Teď jsem nervózní, že je možná něco špatně na mých ponožkách. Nikdy jsem tomu nevěnoval pozornost. Je to fakt divný.

LGJ: Teď je tu Cosmopolis a pak tě znovu uvidíme v Breaking Dawn, část druhá.

Rob: Jo, jde to do kin v listopadu. Je to vtipný, nedávno jsme dělali nějaké dotáčky. Teda Twilight filmy nejsou zábavné, ale my jsme se dost nasmáli. Doufám, že se to lidem bude líbit.

Konec rozhovoru, Frederic chce od Roba podpis pro svoji dceru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama