RobertPattinson.blog.cz startuje!

20. května 2013 v 20:15 | Baru & Ajjinka |  Novinky na blogu
Zdravíme všechny zbloudilce, kteří zavítali na náš blog! :) Jak už název stránky a layout napovídá, tato stránka je o britském herci Robertu Pattinsonovi. Novinky, rozhovory, fotky,... to vše tu najdete pohodlně na jednom místě. Na aktualizace jsme tu dvě Baru a Ajjinka, obě jsme Robovy velké fanynky a budeme se snažit zdejší stránku vést co nejlépe.

Hrdě se prohlašujeme za seriózní blog, nenajdete tu žádné bulvární články, paparazzi fotky jen výjimečně (když budou tak cute, jako ta v článku níže). Všechny informace si sháníme sami, rozhovory překládáme a u všech článků udáváme zdroj, nikdy nic nekopírujeme.

Tento blog začal existovat již v roce 2009, kdy fungoval necelý rok. My se jej rozhodly vzkřísit a pevně doufáme, že nám s tím pomůžete a budete se k nám rádi vracet. Tímto bych chtěla poděkovat administrátorům blog.cz, že nám k tomu dali šanci. Layout je původní, ale máme jej v plánu brzy změnit, stejně tak menu, které je zatím čistě provizorní.


Šílenost autorek blogu je naprosto zjevná (ti neznalí brzy poznají). Pojí nás celkem dlouhá historie, která je plná psů, Twilight-obssesed a zajímavých účesů (Ajjinka jede ve fialové, Baru zase v růžové). Tato stránka je naším prvním společným počinem, takže nasazení bude více než 100%. Jak už tu zaznělo, obě jsme velké fanynky Roba a všeho, co se kolem něj točí (i toho, co točí on sám). Společně se chystáme na evropskou premiéru Queen of the Desert a rozhodně to bude velké a magické! A stejně jako uctíváme Roba, máme rádi také Kristen Stewart (časem vám ukážeme exkluzivní fotografie našich RPatz&KStew kultovních zdí).

A pokud máte facebook a chcete novinky dostávat přímo na vaši zeď, můžete si nás lajknout :)

BLOGOVÝ FACEBOOK

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nemo34 nemo34 | 20. května 2013 v 20:21 | Reagovat

Už se moc těším. Už mám v záložkách blog o Kristen (Ajjinky) a teď tam přibude i Robert... konečně tam budou oba dva :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama