Taylor a Rob u Ellen

14. května 2013 v 14:01 | Ajjinka |  TV shows
Doufaly jsem, že se dočkáme celého videa, ale vypadá to, že si budeme vystačit s klipy, které byly zveřejněné na Youtube kanálu Ellen show. Každopádně určitě doporučuju všem mrknout, protože jde o vážně vtipná videa!

V prvním videu uvidíte reakci fanoušků, když mezi ně přišli Rob a Taylor.

V druhém si povídají o Breaking Dawn, o tom, že je pozměněný konec, Taylor tvrdí, že fanoušci rozhodně nebudou naštvaní. Rob opakuje, že film ještě neviděl. Nejdelší pauza v natáčení podle nich byla mezi prvním a druhým filmem, kdy měli skoro rok volno. Znovu říkají, že při Breaking Dawn natáčeli obě části najednou, ráno třeba točili první část, pak si dali oběd a dělali na scéně pro část druhou. Rob poznamenává, že největší změna mezi prvním a druhým filmem byla u Taylora, když se z patnáctiletého kluka s dlouhou parukou stal jeden z Chippendales.

Ve třetím videu probírají případné pokračování Twilight ságy, Rob říká, že je zajímavý, že lidé řeší pokračování, když není druhá část BD ještě v kinech. Rob by prý na dalším filmu dělal, kdyby v něm byla třeba mimozemská invaze, nebo kdyby byl film udělán do stylu Avangers. Prý taky přemýšlel nad pokračování ve stylu Will a Grace, kdy by se z Edwarda stal gay. Pořád by prý s Bellou žili spolu a vychovávali Renesmee a tak... Ideálně by se tahle varianta mohla nakombinovat s mimozemskou invazí.

Ve čtvrtém videu mluví o Bearovi. Rob říká, že doopravdy není tak velký, jak vypadá na obrázku. Zachránil ho z útulku v Lousianě, kde po pěti dnech psi uspávají, Bear tam byl čtvrtý ten, takže ho opravdu zachránil doslova. Říká, že když se vracel do LA, najal si soukromé letadlo, což obvykle nedělá, kde měl Bear vlastní sedačku. Prý pro něj neměl žádné psí žrádlo, tak mu dal talířek prosciutta.

A v posledním videu se baví o svých voskových figurinách, Taylor je z té své nadšený, nikdy ho prý nekontaktovali, až pak viděl fotky. Rob s tou svou spokojený není, protože se ani takhle neobléká. Ellen poznamenává, že to jako on nevypadá taky proto, že figurína má zapnutý poklopec. Rob se směje a říká, že nechápe, co je s ním špatně, že se mu to pořád děje. Včera se mu to prý stalo taky. Ellen mu radí, že by se měl zkontrolovat, než vyjde na veřejnost, Rob říká, že další možností je, že už prostě nebude nosit kalhoty. Ellen oběma daruje trenky, Robovi se slovy, že když už má rozeplej poklopec, musí ukazovat hezké spodní prádlo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama