Červen 2013

Nové video z natáčení The Rover

27. června 2013 v 20:42 | Ajjinka |  The Rover
Zdá se, že bychom v nejbližší době mohli dostat nějaké novinky o The Rover! :) Zatím tu máme pro navnadění krátké video z natáčení jednoho z kaskadérských kousků :)


Rob s cast & crew The Rover

26. června 2013 v 15:58 | Ajjinka |  The Rover
Máme tady nový obrázek z natáčení The Rover, na kterém vidíte jak celé herecké obsazení, tak i štáb. Najdete Roba? Sedí vedle Guy Pearce. Že jsem vám nepomohla? :D Druhá řada, cca uprostřed! :) Po kliknutí se vám fotka ve vedlejším okně o něco zvětší.Další fotky pro Dior

21. června 2013 v 11:44 | Ajjinka |  Dior
Máme tu novou fotku z photoshootu pro novou kampaň značky Dior, jejíž tváří se stal právě Rob. Zároveň jsem doplnila pár méně kvalitních obrázků, které se objevily před třemi dny, ale byla jsem je líná zveřejnit i tady, čímž bych chtěla upozornit, že všechny novinky se objevují dříve na našem facebooku, odkaz najdete v menu.

Malý spoiler. S Robem si v reklamě zahrála modelka Camilla Rowe, kterou Rob popadne, přirazí ji na zeď a políbí ji. Také bych chtěla upozornit, že Dior Homme není nový parfém, je na trhu už pěkně dlouhou dobu, takže pokud chcete, můžete jej někde... očichat :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Robův nový co-star!

16. června 2013 v 20:58 | Baru |  Maps to the Stars
A máme tu další novinku ohledně Maps to the Stars! Herec George Dawe, který si zahrál např. ve filmu Safe Haven, oznámil na svém Twitteru spolupráci s režisérem Cronenbergem. Jeho postava se bude jmenovat Jake Adams.


Nová fan fotka z tiskovky Dior

14. června 2013 v 16:55 | Ajjinka |  Fan fotky
Tisková konference pro kampaň Dioru trvala tři dny. Na netu koluje hodně zpráv a dojmů z proběhlých rozhovorů ("velmi milý, chytrý chlap s dobrým smyslem pro humor", "byl roztomilý, nejradši bych ho adoptovala" nebo "tak úžasný, škoda, že si ho nemůžu zabalit s sebou do kufru"), ale většina z nich bude zveřejněna později, některé až v září.

Tak zatím aspoň jedna fotka z rozhovoru :))Kdy reklamu Dior uvidíme v TV?

13. června 2013 v 0:29 | Ajjinka |  Dior
Oficiální prohlášení a tiskovou konferenci pro pánskou vůni Dior Homme už sice máme za sebou, ale podle článku z Women's Wear Daily, ve kterém už se pár hodin zpátky objevily informace o tom, kde bude reklama promítána, si na reklamu samotnou ještě počkáme.

Podle všeho se tištěná verze reklamy - v časopisech jak pro ženy, tak pro muže, nebo v novinách - začne objevovat od 1. září 2013.

Stejný měsíc by se v televizích měla začínat promítat samotná reklama, z větší části točena v New Yorku, v 60-ti a 80-ti vteřinových spotech.


Oficiální prohlešení značky Dior

12. června 2013 v 21:21 | Ajjinka |  Dior
"Dior s potěšením oznamuje, že je herec Robert Pattinson novou tváří parfému Dior Homme. #DiorRob"! :)

Zítra by se mělo objevit pár nových rozhovorů, takže se můžete těšit i na ně! A pokud neznáte song Whole Lotta Love od Led Zeppelin, možná byste si měli jeho znění zapamatovat, je totiž hudebním doprovodem reklamy :)


První snímky z reklamy pro Dior!

12. června 2013 v 11:26 | Ajjinka |  Dior
Po neuvěřitelně dlouhé době se v "kauze" Rob a Dior stalo něco nového. Už od konce minulého roku se vědělo, že Rob má nějaké techtle se značkou Dior, ale nikdy nebylo zveřejněno oficiální prohlášení. To sice nemáme ani teď, ale dnes v noci se v LA konala tisková konference, která se vztahovala právě k připravované kampani nového parfému, jehož tváří bude právě Rob.

Ze samotné tiskovky toho zatím moc nemáme, ale pár lidem se na after párty podařilo vyfotit pár materiálů, takže tu máme pár nekvalitních obrázků, které nám dávají možnost alespoň nahlédnout do reklamy, u které zatím nebylo určeno datum zveřejnění.

Od Roba by měla v reklamě zaznít slova Jamese Deana: "Sni tak, jako bys měl žít věčně. Žij tak, jako bys měl zemřít dnes." Podle všeho by reklama měla běžet i v evropských televizích, s výjimkou UK. Nepoběží ani v Japonsku a Číně.

A ano, jedná se o parfém Dior Homme.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nový layout!

9. června 2013 v 15:16 | Ajjinka |  Layouty blogu
Určitě jste si již všimli, že máme nový layout! :) Celkem dlouho jsme o něm přemýšlely a nakonec nám jej vytvořila Tessie z TheOriginals-Source, které strašně moc děkujeme! Nám se layout moc líbí a jsme se změnou spokojené. A pevně doufáme, že se bude líbit i vám, našim návštěvníkům! :)

Do menu nám přibylo rovnou pár rubrik, třeba Čekáme na, kde už visí tři Robovy připravované filmy, stejně tak Affiliates, kde můžete najít zatím 4 naše spřátelé blogy :) V nejbližší době přiděláme i článek jen o Robovi, něco jako životopis, abychom tu měly vše pěkně pohromadě :)


Dvě nové fan fotky (8. 6. 2013)

9. června 2013 v 13:24 | Ajjinka |  Fan fotky
Po Robovi se poslední dobou slehla zem, až včera si jej odchytly fanynky, které se s ním vyfotily. Podle všeho fotky pochází ze včerejšího koncertu zpěvačky Björk, který navštívila i Katy Perry.