Srpen 2013

Dalších pár fotek

31. srpna 2013 v 19:20 | Ajjinka |  Diorimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Dva nové teasery Dior

30. srpna 2013 v 22:13 | Ajjinka |  Dior


Rozhovor s ELLE Brazil

30. srpna 2013 v 22:10 | Ajjinka |  Rozhovory
Po Twilight tvá kariéra prošla mnoha změnami. Jak to s tímhle přechodem jde?
Rob: Právě jsem oslavil sedmadvacáté narozeniny, teď si uvědomuju, že už se na mě nikdo nedívá jako na dítě. Být hercem je zvláštní a představa úspěchu se s roky mění. Ale je tu i dobrá stránka slávy: Nemusím pracovat jen kvůli tomu, abych měl peníze. Takže teď se snažím využít svůj čas, energii a vliv k tomu, abych dělal zajímavá rozhodnutí, která jiní nedělají. Navíc něco z reklamy Dior je velmi podobné mému vlastnímu obvyklému postavení: skoro agresivní nezávislost.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Tvůj partnerský vztah s Cronenbergem vypadá, že funguje opravdu dobře.
Rob: Cosmopolis byla tak skvělá zkušenost! David je neuvěřitelná osobnost a ten nejzábavnější a nejzajímavější člověk, co se spolupráce týče. Posledních 40 let natáčel film a každý z nich ukázal, jak moc neobvyklý je. Nedávno jsme začali natáčet jeho další film. Jmenuje se Maps to the Stars s Julianne Moore a Johnem Cusackem. Scénáře k těmhle dvěma filmům patří mezi ty s nejoriginálnějšími, co jsem kdy četl, což je důvod, proč doufám, že s ním budu spolupracovat navěky.

Rozhovor s ELLE France (tištěný)

30. srpna 2013 v 22:01 | Ajjinka |  Rozhovory
"Nejdůležitější věc je být v pohodě." Po pěti letech v oku hollywoodské bouře to Robert Pattinson konečně pochopil. Nezjevilo se mu to z ničeho nic na procházce se psem po Los Angeles. Vždycky, když s ním mluvíme, cítíme jakýsi neklid. Dokonce ani Robert sám měl problém skrývat fakt (možná se o to ani nesnažil), že se vlastně doopravdy nehodí k filmům, díky kterým byl zbožňován. "Hrát ve filmech, na které byste se sami nikdy nepodívali je složitý, dost se to tím komplikuje, těžko se vám o tom mluví, těžko se propagují a těžko se dokážete ztotožnit s diváky. Dokud jsem nepotkal Davida Cronenberga, který mě najal kvůli Cosmopolis, vždycky mi připadalo, že jsem k rolím přišel jako slepý k houslím, doopravdy jsem si je nevybíral. Poprvé mi přišlo, že jsem byl vybrán, protože mám talent. David mi dodal sebejistotu. Změnilo to způsob, jakým sebe vidím jako herce."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

O Romainu Gavrasovi:
"Už to byla nějaká chvíle, co jsem se ho snažil kontaktovat, ale nebral mi telefony. Když mě oslovil Dior, řekl jsem si: Jsem si jistý, že by se mnou rád pracoval, když teď jde o reklamu pro Dior." Bingo! Gavras výzvu přijal a pomohl Dioru vybudovat úspěšnou kampaň.

Fotky z Elle France

30. srpna 2013 v 12:12 | Ajjinka |  Photoshooty
Francouzské Elle jde do sebe, nejenže bylo prvním časopisem, který zveřejnil i videorozhovor, ale nyní tu máme dvě nové fotky, které byly pořízeny v den tiskové konference v LA. Pochází z tištěné verze Elle France, na překladu rozhovoru do angličtiny se už pracuje, pak se uvidí, jestli je rozhovor dostatečně zajímavý na přeložení :))Rozhovor s ELLE France

30. srpna 2013 v 1:39 | Ajjinka |  Videorozhovory
Páni! Objevil se jeden nový videorozhovor z kampaně Dior! Robovi to na videu neuvěřitelně sekne, trochu jsem to tu popřeložila, jen svými slovy, ale myslím, že dostatečně na to, aby z toho neangličtináři něco měli :) Video obsahuje nové bts záběry z natáčení reklamy.


Řekni nám něco o projektu?
Mluví o tom, že už dlouho před Diorem chtěl pracovat s režisérem Romainem Gavrasem a tohle byla konečně věc, na které s ním mohl pracovat. Když se na všem dohodli, bylo to jako wow, všichni na něčem dělali, všichni do toho šli stejně, chtěli udělat něco, co se bude lišit. Romainův styl je prý velmi výrazný a tak úplně se neslučuje s parfémovými reklamami.

Bylo důležité dělat něco nečekaného?
Chtěl dělat něco odlišného... odlišného od něj (směje se). Přišlo mu, že jeho kariéra jde pořád stejným směrem a že práce s Romainem a vůbec práce na něčem, co teď frčí a zároveň je lehce na hraně, by mu mohla pomoct ujasnit si, co od svého vlastního života chce. Takže se začal bavit s Romainem, co budou dělat, měli v tom svobodu, takže vlastně mohli dělat, co se jim chtělo. Nechtěli mít jen nějakou pózující a modelingovou reklamu, chtěli do toho dát vztek, zakousnout se do toho. A aby to také bylo sexy. Hodně těchhle reklam prý dodržuje jakýsi odstup od diváka a lidí v samotné reklamě. Oni to chtěli udělat jinak, a když už začali natáčet, nikdo je nemohl zastavit.

Myslíš si, že se tvá generace s reklamou ztotožní?
Myslí si, že jo, je to prý hodně odlišná reklama, není příliš dospělácky založená. Myslí si, že předchozí reklamy Dioru byly takové klasické a už jen Gavrasovým stylem, který dokáže vzáhnout lidi, je to jiné. Doufá, že se s reklamou lidé ztotožní.

Řekni nám o spolupráci s režisérem Romainem Garvasem.
Hodně si e-mailovali, když jim šlo o výběr hudby k reklamě. Snažili se do reklamy dát takové ty kousky mládí, kdy měli je-mi-to-jedno přístup k životu. Takže se snažili pojmout to v tomhle stylu.

Jak bys definoval muže Dioru Homme?
Můž Dioru Homme je někdo tak trochu divoký, dělá si, co chce, má svobodného ducha, ničeho se doopravdy nebojí, je tím, kým chce být. Prostě někdo, kdo si žije život úplně po svém.

Má postava reklamy francouzský nádech?
Jo, je to prý ten typ chlapa, co se do bitky připlete v obleku (směje se). Doufá, že si tohle lidi představí (směje se). Reklama je prý velmi elegantní a pořád v sobě má nádech něčeho, co je velmi francouzské.

Jak se ti pracovalo s Nan Goldin?
Byl z ní nadšený. Nikdy si nemyslel, že by právě ona dělala na tak velké kampani, byla to odvážná volba.

Je něco, o co by ses z natáčení podělil?
Má na natáčení mnoho dobrých vzpomínek. Byl vystrašený, bál se dělat něco takového. Pak mluví o scéně, kdy se natáčelo na pláži, což bylo velmi divoké.

Jak bys reklamu definoval?
Asi jako divoká. Doufá, že i docela sexy (směje se) a elegantní.

Video sem nejde vložit, ale po kliknutí na obrázek k němu budete přeneseni :)


Gifky: Vanelandia

Další nový obrázek

29. srpna 2013 v 19:04 | Ajjinka |  Dior


Rozhovor s Le Figaro

29. srpna 2013 v 18:56 | Ajjinka |  Rozhovory
Hollywoodský herec, nová tvář parfému Dior Homme tohoto podzimu, podlehl kouzlu pařížských žen.
imagebam.com

Jeho nová televizní love story v reklamě Dior se poprvé objeví v televizi v 1. září v neděli večer - bude to silné. Na obrazovce se zdá, že je Robert Pattinson polapen krásnou francouzsko-americkou herečkou Camille Rowe Pourcheresse. "Když se všichni dívali na záběry z líbací scény, už mi bylo trapně. Najednou Camille řekla 'Oh la la!', podíval jsem se na ni a řekl jí: 'Děláš si legraci?' Myslel jsem, že 'Oh la la' by řekl nějaký Brit, aby si z Francouzů udělal srandu. Nemyslel jsem si, že to francouzské ženy doopravdy říkají. Pak jsem si uvědomil, že by bylo hezké mít francouzskou přítelkyni se všemi těmi jejich klišé," říká Pattinson nad kafem v Beverly Hills Hotelu v Los Angeles.

Rozhovor s Gala Germany

29. srpna 2013 v 16:02 | Ajjinka |  Rozhovory
Nedávno se objevily snímky Roberta Pattinsona, jak se líbá s krásnou modelkou Camille Rowe. Na jiném snímku mu zasněně zírá na rty, zatímco on má ruku v jejích vlasech, na dalším snímku má Camille opřené bosé nohy o roh vanu, ve které sedí Rob. To všechno jsou scény z nové kampaně Dior Homme, ale uvědomte si: tihle dva k sobě padnou dobře. Mluvili jsme s panem Diorem o ženách, o jeho zálibě v hádkách a bytí mužem.

imagebam.com imagebam.com

Rob: No, je mi 27 a je to poprvé v mém životě, kdy se necítím jako dítě, a ostatní se tak ke mně nechovají. Je to zvláštní připadat si dospělý. Lidé se ke mně chovají jinak. Pro hodně lidí mého věku bylo posledních deset let plných změn, někteří se pořád snaží zjistit, co se svým životem chtějí dělat. Tak to mám alespoň já!