Rozhovor s InStyle Germany

17. srpna 2013 v 20:13 | Ajjinka |  Rozhovory
Z teen-idolu k muži. Během rozhovoru v Beverly Hills hotelu má ještě kocovinu z minulé noci. Oblečený v Nike teniskách, džínech a Acne tričku, s kšiltovkou, jeho elektronická cigareta je připravená. Ale těžko byl kdy dřív v lepší náladě. Preferuje single život před tím se vztahem. "Na tuhle otázku není žádná dobrá odpověď," říká. Všem ostatním přijde, že na to odpověď je.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jen co jste nechal Twilight za sebou, omračujete další generaci jako model pro Dior Homme. Už jste se smířil se svým postavením sex-symbolu?
Rob: (směje se) Byl to uvážený tah. Už jsem starší. Do minulého roku jsem si připadal jako dítě, nesvůj a nejistý. Zdálo se, že se mi všechno prostě jen stalo, jednoduše jsem měl štěstí. Moje ego se s tím taky muselo srovnat. Ale teď mám naplánovanou kariéru.

Kam míříte?
Rob: Rád bych dál dělal "obskurní" filmy, ale zároveň musím zůstat vidět, aby tyhle nezávislé projekty získaly finance. Jasně, po Twilight bych klidně znovu mohl dělat na další podobně velké věci, ale myslím si, že Dior je klasa. Nikdy jsem nehrál doopravdy mužnou, erotickou postavu.


Mohl jste si vzít třeba na rok volno. Nebo se vrátit do Londýna.
Rob: Londýn už pro mě není to samé místo. Naposledy jsem tam žil, v mém vlastním bytě, před šesti roky a mezitím se skoro všichni mí přátelé přestěhovali do New Yorku, jenom má rodina tam zůstala.

Dior vás prezentuje jako moderního Jamese Deana. Žijete, jako by každý den byl váš poslední?
Rob: Nějak, jo… Kdyby včera umřel, bylo by to ok. Protože jsem si nic neodepíral. Ale jinak nemám příliš vzrušující život.

Jaká je nejvíc vzrušující věc, kterou jsi poslední dobou udělal?
Rob: Řídil jsem nepřipoutaný!

To se počítá jen v případě, že jste tak špatný řidič, jak jste říkával.
Rob: Teď jsem mnohem lepší řidič, už nejsem tak nervózní. Musí to být mým novým sebevědomím. Nebo tím, že jsem stál moc dlouho v dopravní zácpě. Prostě musíte být dostatečně frustrovaný, abyste se zbavili svých obav!

Kdo vás ochraňuje ve vašem životě celebrity?
Rob: Nemám agenta. Umím říct Ne sám. Vlastně asi moji psi, Bear a Bernadette, stali se z nich vážní hlídací psi. Vrčí na každého, kdo se přiblíží k mému domu. Ale stejně nevlastním žádné cennosti, mohli byste mi nenajavších ukrást gauč (směje se).

Co je vaším největším luxusem?
Rob: Vlastně utrácím nejvíc peněz na letenkách. První třída v letu z LA do Londýna stojí 20 000 dolarů. Ale zaplatit 200 dolarů za jedny džíny se mi zdá moc.

Ale pořád máte v oblibě navržené obleky.
Rob: Jednoznačně. Mám se svými obleky zvláštní vztah, mám je na sobě jen jednou, ale nemůžu se s nimi rozloučit. Musím jich mít v šatně tisíce.

To zní ješitně.
Rob: Pořád radši piju pivo, než na sobě makám. Ale naučil jsem se, že to jak vypadám, je tak nějak mým znakem. A všechno, co do toho investuju, povede k další práci, doufám.

Znamená to, že na sebe na červeném koberci kladete takový tlak jako vaše hollywoodské kolegyně?
Rob: Pořád mám záchvaty paniky (směje se). Akutní úzkost z pokrouceného tělesného vnímání, nebo mám možná jen strach, že jsem si vybral špatný outfit. Můj stylista, Ryan Hastings, mě dohání k šílenství s tolika možnostmi k výběru.

Zdá se, že to funguje, vždycky skončíte na seznamu "nejlépe oblečených".
Rob: To je taky díky Ryanovi. Ovšem ten Gucci oblek z poslední premiéry Twilight, jsem navrhoval sám. Smaragdová barva s kostičkami.

Nosíte teď jedině Diora?
Rob: Na kůži, jednoznačně (směje se).

Máte citlivý nos?
Rob: Ano. Dokážu vycítit, když se někdo cítí nepříjemně nebo lže. Smrdí to kysele.

Jak voněla první žena ve vašem životě?

Rob: Moje holka, když mi bylo dvanáct? Jako mejdlo a prací prášek. Bylo to divné. Myslím, že je v pohodě být trošku špinavý…

Za překlad do angličtiny patří velký dík RobPattinson :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcelle Marcelle | 17. srpna 2013 v 20:35 | Reagovat

Já se z něj picnu :-D  :-D  :-D ty poslední odpovědi opravdu stojí za to ;-)  ;-)  ;-)

2 Jalle Jalle | 18. srpna 2013 v 14:03 | Reagovat

Myslím, že je v pohodě být trošku špinavý… :-D  :-D  :-D  :-D LOL

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama