Rozhovor s Le Figaro

29. srpna 2013 v 18:56 | Ajjinka |  Rozhovory
Hollywoodský herec, nová tvář parfému Dior Homme tohoto podzimu, podlehl kouzlu pařížských žen.
imagebam.com

Jeho nová televizní love story v reklamě Dior se poprvé objeví v televizi v 1. září v neděli večer - bude to silné. Na obrazovce se zdá, že je Robert Pattinson polapen krásnou francouzsko-americkou herečkou Camille Rowe Pourcheresse. "Když se všichni dívali na záběry z líbací scény, už mi bylo trapně. Najednou Camille řekla 'Oh la la!', podíval jsem se na ni a řekl jí: 'Děláš si legraci?' Myslel jsem, že 'Oh la la' by řekl nějaký Brit, aby si z Francouzů udělal srandu. Nemyslel jsem si, že to francouzské ženy doopravdy říkají. Pak jsem si uvědomil, že by bylo hezké mít francouzskou přítelkyni se všemi těmi jejich klišé," říká Pattinson nad kafem v Beverly Hills Hotelu v Los Angeles.


Tato kampaň je pro parfémy Christiana Diora a jejím cílem je mezinárodní úspěch - obvykle tržby přesahují 300 milionů euro ročně - parfému Dior Homme. "Tento parfém lze prezentovat několika způsoby, může mít tisíce tváří," zdůrazňuje François Demachy, tvůrce této mužné a smyslné vůně, směsice kůže, dřeva, jantaru a koření.

V tomto velmi rychlém a intimním černobílém klipu Pattinson, Brit, který byl několikrát jmenován nejvíce sexy mužem světa, vypadá, že je zamilovaný do Pourcheresse. Je na střeše domu v newyorském Bronxu, v litinové vaně, drží cigaretu Camille, která si natahuje tričko přes spodní prádlo. Jsou dva milenci na útěku. On reprezentuje představu smyslného muže, ona zas francouzskou krásu.

Francouzské ikony

Video je plné vzrušující atmosféry: pár se představí na svatbě, řídí BMW na obrovské pláži,… "První den natáčecí den byl obtížný. Řídil jsem BMW ve stokilometrové rychlosti, protože ten písek byl nestabilní. Nakonec jsem se ocitnul ve vodě… i s kamerou v autě," vysvětluje Pattinson se smíchem. "Lidi od Dioru měli velké porozumění." I když je Robert multimilionář, pořád šetří, obzvlášť když přijde na koupi aut. "První auto, které jsem si sám koupil, bylo BMW 325i, když jsem se začal učit řídit v Kalifornii. Bylo to nějak v době, kdy vycházel Twilight. Koupil jsem ho na netu od herce. Samozřejmě jsem se snažil smlouvat. On mi ale ukázal obrazovku svého laptopu a řekl mi: 'Jsi třetí na IMDb!'. Ale i tak jsem zaplatil jen 1000 dolarů místo původních 1200," potvrzuje upír.

Od té doby se z něj nestal velký rozhazovač peněz. I přes jeho tři velké kasovní trháky za poslední tři roky, ze kterých studia vydělala přes jednu miliardu dolarů, jezdí Hollywoodem v Silverado dodávce, která stále 1500 dolarů a koupil ji také na internetu. "Mám rád auta z druhý ruky, můžete v nich vozit hodně lidí a nikdo se ke mně neopováží přiblížit. Někdy mě paparazzi pronásledují. V krásných autech, můžou mě zablokovat. Ale pak vidí moje Silverado a ví, že bych to do nich klidně mohl napálit!" směje se a pokračuje. "Může se to zdát divné, ale nelíbí se mi, když mě takhle fotí a pronásledují. Takže jezdím pouze tam, kde vím, že se nic nestane, i když jde jen o pět míst v LA," vysvětluje Pattinson.

Velmi rock'n'rollový nápad

Po pár odbočeních se Pattinson vrací zpátky ke své současné vášni: k francouzským ženám. "Jsou úžasné. Když dorazíte do Paříže, je to první věc, kterou uvidíte. Myslím, že Paříž a New York jsou dvě města, kde jsou ženy krásnější než kdekoliv jinde. Jsou elegantní a mají přirozený půvab," říká. Jeho mužské ikony jsou také Francouzi. "Belmondo pro mě byl velmi důležitý, když jsem byl dítě, a líbí se mi způsob, jakým se Jean-Luc Godart obléká a jaké nosí sluneční brýle."

Za překlad do angličtiny patří velké díky RobPattinson :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama