Říjen 2013

Další bloopers video z Twilight ságy!

31. října 2013 v 15:56 | Ajjinka |  Behind the scenes
Objevilo se další, již čtvrté, bloopers video z natáčení Twilight ságy. První ukázka je z první části Breaking Dawn, kde se Kristen snaží Robovi vysvětlit, proč bude mluvit o tom, že jí Renesmee zlomila další žebro. Jsou u toho hrozně roztomilí a Taylorův smích je k tomu jen třešnička na dortu. Další scéna je z New Moon, která se točila v umělém dešti, kvůli kterému se Kristen 'topila', v té ale Rob není.

Vážně nechápu, proč si takovéhle perly nechávali tolik let pro sebe! Video sem nejde vložit, takže klasicky po kliknutí na obrázek... :))


Mission: Blacklist uvidíme až v roce 2015

30. října 2013 v 19:30 | Ajjinka |  Mission: Blacklist

Původně se měl film Mission: Blacklist, ve kterém si Rob zahraje amerického vojáka Erica Maddoxe, začít natáčet již tento srpen. To se dost evidentně nestalo, takže se natáčení přesunulo na rok 2014. Nyní víme, že by první klapka měla padnout zhruba v polovině roku 2014. Bohužel se premiéry tentýž rok nedočkáme, ta je totiž stanovena až do první čtvrtiny roku 2015.

Pomalu ale jistě začínám mít problém v tom, co a kdy přesně má Rob příští rok natáčet, takže tady je malá rekapitulace:

Queen of the Desert - 15. prosince - 15. ledna 2014
Life - únor 2014
Mission: Blacklist - léto 2014

Samozřejmě, jak je vidět i podle tohoto článku, se všechno ještě může změnit. Dokud Rob nedorazí na plac, nemůžeme počítat s ničím.

Také jsem si všimla, že tu ještě nebyla oficiální synopse filmu, takže tady je:

Na rozdíl od ostatních vyšetřovatelů, kteří byli právě vytrénováni, Eric Maddox (Robert) má brilantní a krásnou mysl. Má jedinečnou schopnost rozluštit velmi složité vzorce ze zdánlivě náhodných událostí. Jeho misí je polapit světově nejhledanějšího muže, Saddama Husseina - a při této snaze musí vzdorovat svým nadřízeným. Čím blíž je pravdě, tím nebezpečnější se tento lov stává...


Data natáčení Queen of the Desert?

29. října 2013 v 21:05 | Ajjinka |  Queen of the Desert
Nedávno producent filmu Queen of the Desert, Cassian Elwes, psal na svém Twitteru, že se film začíná přibližovat k lednovému natáčení. A nyní by podle serveru BackStage, který patří k důvěryhodným zdrojům, natáčení mělo začít 15. prosince a skončit 15. ledna 2014. Probíhat by mělo v Londýně, Jordánsku a Moroccu. Režie je u filmu pořád stejná, v rukách Wernera Herzoga. U hereckého obsazení je doopravdy napsáno jméno Nicole Kidman, Roba, Jamese Franca a Damiana Lewise. U toho bych si zatím nebyla tak jistá, protože jména oficiálně potvrzena nebyla.

Fotek z natáčení asi příliš nebude, vzhledem k lokalitám, kde se film bude natáčet, ale... třeba budeme překvapeni :)


Nový obrázek z Numero Magazine France

29. října 2013 v 12:02 | Ajjinka |  Dior

A máme tu ještě jednu fotku, která byla pořízena při promu parfému Dior. Přesněji pochází z francouzského magazínu Numero.

imagebam.com


Třetí bloopers video z Twilight ságy

29. října 2013 v 11:42 | Ajjinka |  Behind the scenes
Hahaha, máme tu další, v pořádí už třetí, ukázku z bloopers videí, která se objeví na kolekci DVD Twilight ságy. Tohle video nemá chybu, hlavně konec, kde Kristen napodobuje energickou režisérku prvního dílu Catherine Hardwicke :D

"Robe, on na tebe čeká." "Oh, pro Kristovy rány, co... na co čeká?" "Až dokončíš svou větu." "Oh."


Další ukázka bloopers - Eclipse, scéna ve stanu

28. října 2013 v 19:01 | Ajjinka |  Behind the scenes
Objevila se další ukázka z bloopers videa, které najdete v kolekci DVD Twilight ságy, která v USA vychází již tento listopad. Rob a Taylor jsou extrémně vtipní! Zbožňuju stanovou scénu :D


Kvalitnější fotka z photoshootu 2012

25. října 2013 v 22:37 | Ajjinka |  Photoshooty

Je skvělé, že se děje tolik úžasných věcí! Je to také zároveň poprvé, co tu v jeden den naskočilo šest článků! Tuhle fotku si možná budete pamatovat, pochází z neznámého photoshootu z roku 2012, objevilo se tehdy celkem dost fotek, ale byly celé potaggované. Tahle je kvalitnější a nemá na sobě otravné nápisy, zbytek si můžete připomenout na zde.

imagebam.com


Bloopers video k Twilight sáze

25. října 2013 v 19:20 | Ajjinka |  Behind the scenes
Ne, dnešek už nemůže být lepší. Po pěti letech tu máme bloopers video k Twilight, ve kterém jsou především záběry pořízené během natáčení prvního dílu ságy, ale i jedna část z první části Breaking Dawn. Video zveřejnilo ET jako lákadlo na kolekci DVD, která v USA vychází 5. listopadu a která kromě všech pěti filmů bude obsahovat několik hodin bonusových videí. Tohle je neuvěřitelně vtipné, samozřejmě Kristen je většinu času vypípávána, třeba když ji Rob vleče lesem (Kam jdeme? To mě poser. Chlape, tohle nemůžeš dělat, umřu kvůli tomu.). Přidávám YouTube verzi, pokud chcete lepší kvalitu, zamiřte přímo na web ET.


Rob a Katy Perry zpívají karaoke

25. října 2013 v 19:00 | Ajjinka |  Videa
Myslela jsem si, že dnes už se kolem Roba nemůže objevit nic, co by nám mohlo zlepšit den, ale spletla jsem se. Mám tu jedno video z roku 2008, které bylo pořízeno při oslavě narozenin herečky Shannon Woodward, která je blízkou kamarádkou Katy Perry. Video zveřejnila na facebooku restaurace/klub Dimples, pravděpodobně kvůli tomu, že dnes Katy Perry slaví 29. narozeniny.

A k samotnému videu? Opilý Rob, opilá Katy Perry, karaoke a song I'll Make Love To You od Boyz II Men! Teď vyvstává jen jedna jediná otázka. KDY UŽ SAKRA VYDÁ ROB ALBUM?!


Nová fan fotka z LA

25. října 2013 v 11:59 | Ajjinka |  Fan fotky
A ještě nekončíme, na Instagramu jedné slečny se objevila tahle fotka. Bohužel se neví, kdy přesně byla pořízena, ale to nevadí. Slečna je podle všeho ze Švédska. S mými pramalými znalostmi švédštiny a velkými znalostmi Google Translate jsem zjistila, že fotek by mělo být víc, tak se třeba ještě nějaké objeví. By oko bych tipla, že jde o fotku z posledních dnů, rozhodně nebude nijak stará.