Catherine Hardwicke o Robovi a Kristen

15. října 2013 v 23:59 | Ajjinka |  Zajímavosti
Catherine Hardwicke, režisérka prvního dílu Twilight ságy, zmínila Roba a Kristen v jejím posledním rozhovoru pro časopis ELLE.


Řekla jsi, že Kristen Stewart a Robert Pattinson byli pro své role dokonalí. Co jsi v nich viděla, že ses je rozhodla obsadit?
Catherine: Myslela jsem si, že Kristen byla v Into the Wild prostě úžasná. Když jsem četla novelu Twilight, pořád jsem si ji představovala při té scéně, kdy sedí v přívěsu a doufá, že svede Emile Hirsche. Její touha byla hmatatelná, opravdová a intenzivní. Pomyslela jsem si: "Tahle holka by byla úžasná." Takže mě Summit poslal letadlem do Pittsburghu, kde natáčela Adventureland. Vzali jsme s sebou herce a zkoušeli několik scén. Najít Edwarda bylo obtížné, protože způsob, jakým byl napsán... on byl dokonalý, s těmi jeho lícními kostmi, a za ty roky byl také moudrý. Ze stovek herců jsme vybrali čtyři. S Robem jsem mluvila jen přes telefon, byl v té době o hodně mladší. Přiletěl na vlastní náklady a zůstal u své agentky na gauči. Ti čtyři herci přišli ke mně domů, kde jsme zkoušeli všechny scény, ve kterých byla důležitá chemie. S Robem a Kristen bylo očividné, že mají spojení a ta přitažlivost mezi nima byla přímo elektrická, bylo to jednoznačné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | Web | 17. října 2013 v 8:39 | Reagovat

Super, díky za překlad:-) Podle mne opravdu nemohla vybrat lépe;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama