Mission: Blacklist uvidíme až v roce 2015

30. října 2013 v 19:30 | Ajjinka |  Mission: Blacklist

Původně se měl film Mission: Blacklist, ve kterém si Rob zahraje amerického vojáka Erica Maddoxe, začít natáčet již tento srpen. To se dost evidentně nestalo, takže se natáčení přesunulo na rok 2014. Nyní víme, že by první klapka měla padnout zhruba v polovině roku 2014. Bohužel se premiéry tentýž rok nedočkáme, ta je totiž stanovena až do první čtvrtiny roku 2015.

Pomalu ale jistě začínám mít problém v tom, co a kdy přesně má Rob příští rok natáčet, takže tady je malá rekapitulace:

Queen of the Desert - 15. prosince - 15. ledna 2014
Life - únor 2014
Mission: Blacklist - léto 2014

Samozřejmě, jak je vidět i podle tohoto článku, se všechno ještě může změnit. Dokud Rob nedorazí na plac, nemůžeme počítat s ničím.

Také jsem si všimla, že tu ještě nebyla oficiální synopse filmu, takže tady je:

Na rozdíl od ostatních vyšetřovatelů, kteří byli právě vytrénováni, Eric Maddox (Robert) má brilantní a krásnou mysl. Má jedinečnou schopnost rozluštit velmi složité vzorce ze zdánlivě náhodných událostí. Jeho misí je polapit světově nejhledanějšího muže, Saddama Husseina - a při této snaze musí vzdorovat svým nadřízeným. Čím blíž je pravdě, tím nebezpečnější se tento lov stává...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elle Elle | Web | 31. října 2013 v 14:15 | Reagovat

Na tento film sa hrozne teším takže som trošku sklamaná, že ešte dva roky musím čakať :) Ale Určite to čakanie bude stáť za to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama