Rob si zahrál v krátkém filmu Misoneism

17. října 2013 v 20:08 | Ajjinka |  Misoneism
Na webu PigeonsAndPlanes se objevil článek o hip-hopové kapele Death Grips, jejíž členy si můžete pamatovat z fotky Roba z koncertu Beyonce, ve kterém je zajímavá novinka! Jeden z členů skupiny, Zach Hill, právě dotáčí jeho krátkometrážní film, který sám režíroval a ke kterému soundtrack nahraje právě sama kapela. Film dostal název Misoneism, bude v černobílém provedení a pojednává o mladém zneužívaném muži, který je nucen k prostituci v podsvětí Brazílie.


A ano, ve filmu si zahraje Rob a Colin Hanks. Zach Hill doufá, že si film na toto téma posvítí šokujícím a drsným způsobem. Premiéra by měla proběhnout na jaře 2014, ale krátký snímek se bude promítat jen ve starém sacramentském kině Guild Theater.

Velmi brzy se dokonce dočkáme dvouminutového traileru, takže jakmile se objeví něco nového, můžete s tím počítat! A abyste se připravili na hudbu, kterou uslyšíme i v traileru, tady je jejich píseň Birds, která byla oficiálně prohlášena částí soundtracku. Jo, a ještě, pamatujete si tuhle část z rozhovoru pro magazín Faces? ;)

Máš teď nějakou oblíbenou kapelu nebo oblíbený song?
Rob: Abych byl upřímnej, líbí se mi docela zvláštní věci - například elektronická muzika, něco, co jsem nikdy dřív neposlouchal. Pár mých kamarádů hraje v úžasný kapele Death Grips a nějak se jim podařilo mě doopravdy zaujmout.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama