Leden 2014

Nová stillska z The Rover

31. ledna 2014 v 23:30 | Ajjinka |  The Rover

Na oficiální facebookové stránce The Rover se dnes objevila tahle fotka Roba jako Reye. Dost možná jde jen o screen z traileru, možná je to přímo stillska, každopádně to není nic, co bychom zatím neviděli. Ale proč toho nevyužít, alespoň můžeme řádně prozkoumat jeho tetování na rameni. K fotce byl přiložen text: "Dobro i zlo hoří pod stejným sluncem".

imagebam.com


Teaser trailer The Rover!!!

29. ledna 2014 v 19:03 | Ajjinka |  The Rover

"Ten pocit, který máš, když se ráno probudíš... Když se tvé nohy dotknou podlahy... Nebo ještě předtím, když tam ležíš... a přemýšlíš nad tím, jak se tvá chodidla té podlahy dotknou... Jaký pocit máš? Co při tom cítíš ty?"

Nové fan fotky z Maroka (26. 1. 2014)

27. ledna 2014 v 14:19 | Ajjinka |  Fan fotky

Jak jsem psala, bylo jen otázkou času, než se objeví nějaké fan fotky z Maroka. Tady jsou zatím tři ze včerejšího večera :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Teaser traileru The Rover se dočkáme dříve

25. ledna 2014 v 19:39 | Ajjinka |  The Rover

Tak tedy ještě jedna změna a tentokrát bez data. Předchozí článek o tom, že se teaser trailer The Rover bude 30. ledna promítat na AACTA Awards, je pravdivý, ale teaser traileru se dočkáme online už DŘÍVE! Informovaly o tom adminky fan stránky The Rover, kterým tato informace byla potvrzena samotným distributorem A24. Distributor také potvrdil, že teaser bude mít více jak jednu minutu! :)

Teaser trailer The Rover uvidíme 30. ledna!

25. ledna 2014 v 15:36 | Ajjinka |  The Rover

Máme datum! Premiéra teaser traileru The Rover proběhne během letošního ročníku AACTA Awards (Australian Academy of Cinema and Television Arts Award)! AACTA se uskuteční již 30. ledna, a pokud správně počítám, čímž si bohužel nejsem úplně jistá, my bychom se teaser traileru měli dočkat již po 10. hodině ráno. Jakmile bude zveřejněn, samozřejmě se na něj můžete těšit i tady! :)


Rob už je na place Queen of the Desert

24. ledna 2014 v 17:00 | Ajjinka |  Queen of the Desert
Musím se smát, protože je to jen pár hodin, co jsem přidávala tweet Hichama Hajjiho, producenta filmu, který psal, že Rob do Maroka dorazí velmi, velmi brzy. Kromě toho, že se objevilo pár tweetů od lidí, kteří psali, že s nimi byl Robert Pattinson ve stejném letadle do Maroka, teď přidal na Twitter zprávu i Jay Abdo, který ve filmu ztvárňuje postavu Fattuha:

"Nicole Kidman, Robert Pattinson, Damian Lewis a já, Jay Abdo, na place Queen of the Desert Wernera Herzoga.. Tak skvělí, kreativní umělci."Teaser trailer The Rover již příští týden!

24. ledna 2014 v 12:32 | Ajjinka |  The Rover
A ještě úžasnější zpráva, která potěší snad úplně všechny fanoušky Roba! Už je to nějaký čas, kdy jsem psala, že se v lednu dočkáme nějakých těch super materiálů z The Rover. Teď bylo chvíli ticho, ale i když distributor A24 má daleko od dokonalosti, svoje slovo se chystá dodržet! Během příštího týdne se tak můžeme těšit na teaser trailer The Rover.

"Příští týden je posledním týdnem v lednu a my nedáváme sliby, které nemůžeme dodržet. Pořádně se připravte, fanoušci The Rover :)"Těšíte se? Přesné datum známo není, ale pokud jsou lidé z A24 trošku nostalgičtí, je dost možné, že nám teaser trailer ukážou 29. ledna (středa), protože minulý rok ve stejný den natáčení The Rover v Austrálii začalo. Každopádně pátek to jistí! :)

Rob dorazí do Maroka již brzy

24. ledna 2014 v 12:12 | Ajjinka |  Queen of the Desert
Někteří fanoušci už začínali být dost skeptičtí a vytvářeli různé teorie o tom, jak se Rob projektu Queen of the Desert nakonec nezúčastní. Robova role T. E. Lawrence nepatří mezi ty nejhlavnější a proto nebyla jeho přítomnost nutná hned od začátku natáčení. Holky z webu SpunkRansom se zeptaly Hichama Hajjiho, jednoho z producentů, zda bude mít příležitost natáčet i s Robem, na což odpověděl:

"Určitě, dorazí velmi, velmi brzy :)"Většina herců je už na místě a stále se objevují nějaké nové fanouškovské fotky - ať už s Nicole Kidman či Jamesem Francem (který si podle svého Instagramu užívá i zdejších nočních klubů), takže si myslím, že jakmile se v Maroku Rob objeví, budeme mít i nějaké ty fotky :)

Rob krátce pro The Wall Street Journal

21. ledna 2014 v 21:01 | Ajjinka |  Rozhovory

I když měla Robova reklama pro Dior svou evropskou premiéru již na začátku září minulého roku, do amerických televizí se dostane až v únoru. Pár dní zpátky necenzurovaná verze reklamy Dior trhla na YouTube 17 milionů zhlédnutí, a protože se americká premiéra blíží, je tady krátký rozhovor s The Wall Street Journal.

"Rád zkouším dělat ambiciózní věci," říká Pattinson. Spárovat luxusní pařížskou značku s "násilným a viscerálním" přístupem Gavrase byl jeho nápad. (Režisér pracoval na videoklipu k songu Born Free od M.I.A., který byl z YouTube stažen kvůli násilnému obsahu.)

"To je to, co mě pro kampaň opravdu nadchlo. To, že se Dior nevyhýbal ničemu." Pattinsonova smlouva s Diorem mu přinesla i pár dalších výhod.

"Byl jsem ten vyčisti-si-zuby-a-osprchuj-se typ chlapa. Nemůžu říct, jestli je to díky mému spojení s Diorem, ale začal jsem mít víc hydratovanou pleť," říká a připomíná tak diorskou Dermo System Repairing Moisturizing emulzi. S náznakem sarkasmu dodává: "Byla to docela zásadní změna v mém životě."

Když jde o parfém samotný, Pattinson ji má nejradši v podobě sprchového gelu. Musí u toho být ještě Nudie džíny a stará Hanes trička. "V některých obchodech tyhle propocený trička prodávaj za 80 dolarů. Je to divnej kult!"

Kromě dalšího Cronenbergova filmu Maps to the Stars, který je podle Pattinsona "temná komediální hollywoodská satira", má rozpracované projekty s Wernerem Herzogem (Queen of the Desert) a Antonem Corbijnem (Life). "Tenhle rok se snažím zjistit, kde je moje místo."


Jack Fulton se přidal k filmu Life

18. ledna 2014 v 18:17 | Ajjinka |  Life

Na IMDb stránce filmu Life, ve kterém si Rob zahraje známého fotografa Dennise Stocka, jehož fotografie proslulého Jamese Deana (Dane DeHaan) obletěly svět, se objevilo nové herecké jméno. Je jím Jack Fulton, dětská hvězdička například ze seriálů Lucky 7 a Hemlock Grove. Jack si zahraje postavu Rodneyho Stocka. Ano, správně, Jack ztvární Robova syna! :) Film se má začít natáčet již 18. února v Torontu.