Únor 2014

Datum americké premiéry The Rover

28. února 2014 v 20:28 | Ajjinka |  The Rover

Už dlouho víme, že by premiéra The Rover měla proběhnout v létě 2014, což sliboval už plakát. Nyní ale víme, že film bude mít v amerických kinech premiéru 18. července ve vybraných kinech, 25. pak ve všech! Australská premiéra je stále naplánovaná na 30. červenec a nám zatím nezbývá nic jiného než čekat, než se o film postará i nějaký ten český distributor :) Já osobně se nemůžu dočkat propagace tohoto filmu, protože na Roba, Guye Pearce a Davida Michoda se moc hezky kouká!


Rob a Run with Marysol

27. února 2014 v 22:06 | Ajjinka |  Zajímavosti

Už dávno víme, že má Rob dobré srdce a snaží se pomáhat tam, kde je to potřeba. Nyní Rob daroval Marysol Alvarado, manažerce Marysol Running, která 13. dubna poběží Londýnský maraton, podepsaný běžecký nátělník, který se bude dražit a jehož výtěžek poputuje na podporu výzkumu rakoviny prostaty. Není jisté, zda bude podepsaný nátělník dražen přímo na aukci na zítřejší akci, která proběhne v Londýně, nebo na té internetové aukci, která bude probíhat od 1. do 10. dubna. Společně s Robem darovala podepsanou kabelku Burberry a šaty Diane von Furstenberg herečka Sienna Miller, přítelkyně a matka syna jednoho z Robových nejlepších přátel Toma Sturridge.


Life: Fotky z natáčení (26. 2. 2014)

26. února 2014 v 20:23 | Ajjinka |  Life

I z dnešního natáčení tu máme dárečky v podobě fotek a tentokrát jsou to opravdové dárky! Netuším, jaká scéna se točila, ale jsem vážně zvědavá, jak bude vypadat ve filmu. Roztomilejší fotky z placu jsem ještě neviděla!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Life: Fotky z natáčení (25. 2. 2014)

26. února 2014 v 9:48 | Ajjinka |  Life

Nebojte, pořád jsem tady. Zdá se, že se přes víkend natáčení filmu Life nikam neposunulo, nyní tu máme fotky ze včera, kdy se točilo nedaleko za Torontem. Na fotkách je nejspíš jenom Rob, je jich málo a nejsou zrovna příliš kvalitní, ale Danea jsem nikde neviděla. Myslím, že jsem zahlédla Caitlin Cronenberg, dceru Davida Cronenberga, která už pracovala na několika Robovo filmech (Cosmopolis, Maps to the Stars) jako fotografka - to od ní jsou všechny filmové stillsky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Life: Fotky z natáčení (20. 2. 2014)

21. února 2014 v 14:50 | Ajjinka |  Life

I včera se v Torontu natáčel film Life. Fotek je opravdu málo a nejsou moc kvalitní, navíc jsou jen z doby, kdy Rob dorazil na plac. Natáčely se totiž interiérové scény, částečně nejspíš i proto, že počasí venku bylo dost nepřející. Poslední fotka je složená z několika fanouškovských fotek. Je na nich Rob, Dane DeHaan a oscarový 'Gándhí' Ben Kingsley, který se společně s dalšími herci připojil k obsazení filmu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Zeptejte se na cokoliv

20. února 2014 v 21:37 | Ajjinka |  Novinky na blogu

Za tohle půjdu do pekla. Původně mi přišlo úplně zbytečné zakládat si Ask, protože mi nepřipadalo, že by byl nějak hodně využívaný, ale poslední dobou jsem si všimla pár dotazů pod články, kam jsem se dlouho nepodívala, takže mi tohle přijde jako takové nejschůdnější řešení. Nikoho nenutím, aby se mě na něco ptal, ale jen chci nějak veřejně ohlásit, že tady to možnost je - odkaz bude i pohodlně v menu, takže kdyby něco, jsem jedno velké ucho a pokusím se vám co nejdřív odpovědět. Ať už se bude váš dotaz týkat Roba, Kristen nebo přímo mě, odpověď na něj dostanete vždycky.

ASK.FM


Dvě nové fan fotky z Toronta (19. 2. 2014)

20. února 2014 v 14:16 | Ajjinka |  Fan fotky

Při včerejším natáčení měly dvě fanynky velké štěstí a odchytly si Roba, který se s nimi vyfotil. Jen včerejší natáčení trvalo přes třináct hodin, což je docela síla.

imagebam.com imagebam.com


Life: Fotky z natáčení (19. 2. 2014)

19. února 2014 v 17:04 | Ajjinka |  Life

Když jde o natáčení, moje předsudky k paparazzi fotkám jdou trochu stranou, takže sem přidávám na ukázku pět fotek, kdy Rob se svým bodyguardem Deanem a Dane DeHaan (na poslední fotce) míří na natáčecí plac filmu Life. Můžete si všimnout, že jsou ve svém oblečení, takže bych řekla, že se dnes určitě dočkáme i dalších fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Přidáno dalších pět fotek, tentokrát přímo z placu. Na prvních dvou snímcích můžete vidět i Danea DeHaana aka Jamese Deana a dalšího člena filmu - zelené auto. A tu poslední fotku jsem si zkrátka nemohla odpustit!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další nálož fotek, na prvních dvou můžeme vidět Roba společně s Danem, na posledních dvou je jen Dane, který se nám představí jako James Dean.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A protože se objevila další nálož fotek, pár z nich ještě přidávám. Na většině je Rob společně s Danem a oba vypadají skvěle. Pak jsem přidala dvě fotky z ulice, ve které se natáčelo. Ty na svém Twitteru zveřejnil mladík, který v místě natáčení bydlí, se slovy "Nestává se každý den, že vaše sousedství projde strojem času.". A na poslední fotce můžete vidět, že se natáčela scéna v holičství, která se dost podobá původní fotce Jamese Deana, kterou vyfotil Dennis Stock.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


První fotka z placu filmu Life!

18. února 2014 v 20:31 | Ajjinka |  Life

Máme tady první fotku z natáčecího placu filmu Life! Rob jako Dennis Stock. Fotka je bohužel s ošklivým tagem, ale na paparazzi fotky si budeme muset počkat nejspíš až do zítra. Pokud to tak bude, aktualizuju tento článek :) Musím říct, že Rob vypadá kouzelně. Ten jeho úsměv!

imagebam.com


EDIT: Dalších pět fotek z natáčecího placu. Všechny jsou v úžasné kvalitě. Rob má o něco tmavší barvu vlasů a oblečení i technika odpovídá zhruba roku 1955, kdy se děj filmu odehrává. Na posledních dvou fotkách je dost možná Jack Fulton, který hraje Rodneyho, Robova syna.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Dnes začíná natáčení filmu Life!

18. února 2014 v 9:34 | Ajjinka |  Life

Dnes v kanadském Torontu začíná natáčení životopisného filmu Life, ve kterém se nám Rob ukáže jako fotograf Dennis Stock, který se proslavil poté, co nafotil fenomenální fotografie v té době vycházející herecké hvězdy Jamese Deana, kterého ve filmu ztvární americký herec Dane DeHaan. Dennis Stock fotil pro známý magazín Life, v němž byly zmiňované fotky i zveřejněny. Je dost možné, že se dočkáme i nějakých fotek z natáčení, to by mělo skončit 27. března.