Březen 2014

Life: Fotky z natáčení (30. 3. 2014)

31. března 2014 v 13:25 | Ajjinka |  Life

Tuhle fotku se mi sem pomalu ani nechce dávat, protože jsou na ní vidět jen Robova záda, ale jelikož je z natáčení filmu Life, tak ji sem přidávám. Pořízena byla včera a to v hotelu Chateau Marmont v Los Angeles, kam se Rob obvykle chodí bavit s přáteli (a to celkem pravidelně). Snímky zveřejnila fanynka, která se nacházela na správném místě ve správný čas. Později zveřejnila i fotku samotného placu.

imagebam.com imagebam.com


Začne natáčení Hold on to Me tento podzim?

29. března 2014 v 13:09 | Ajjinka |  Hold on to Me

Už před dvěma roky server Dealine přišel s informací, že by si Rob měl zahrát po boku Carey Mulligan v thrilleru Hold on to Me. Minulý rok v květnu tento projekt zmínila Carey v jednom ze svých rozhovorů se slovy: "Ano, ještě jsme to nevzdali. Zatím to neklape, ale scénář je fantastický a spolupráce s Robem by byla skvělá zábava.". Včera Deadline v jednom ze svých článků film zmínil znovu s tím, že se začne natáčet na podzim tohoto roku, sem jsem to nepsala, protože to byla opravdu krátká věta, která nebyla ničím podložená.

Nyní se však v nejnovějším čísle Production Weekly objevila informace, že se má film opravdu natáčet tento podzim, přesněji v září. Projekt tak nejspíš konečně získal potřebné finance a tím i zelenou! Scénář napsal Brad Ingelsby a režie se má ujmout James Marsh, který získal Oscara za dokumentární film Man On Wire. A pro připomenutí ještě poutavá synopse:

Hold On To Me je elektrizující thriller založený na mimořádném skutečném příběhu o přitažlivé a svůdné ženě, která unese nejbohatšího muže ve městě a požaduje výkupné. Mulligan si zahraje Nancy, maloměstskou dívku, která bezcitně zlomí srdce svému příteli Jimmymu (Rob), kterého opustí v honbě za kariérou modelky v New Yorku. K jejímu překvapení o ni New York nestojí a tak se v šestadvaceti ocitá zpátky doma, kde obsluhuje v místní restauraci. Když se k ní dostane zpráva, že se Jimmy stal úspěšným a bohatým kriminálníkem v Chicagu, vyráží za ním, aby získala zpět jeho city, dostává se jí však zdrcujícího odmítnutí. Plná žárlivosti a nenasytné touhy po bohatství Nancy najde Dannyho, naivního pěšáka, kterého dokáže svést a manipulovat jím. Společně se vydají na dráhu zločinu. Úspěch přichází rychle a mizí ještě rychleji, ale nic a nikdo nebude stát v cestě Nancyiným nebezpečným a smrtícím ambicím.

Jakmile se dozvíme něco nového, případně tahle zpráva bude potvrzena přímo ze strany Roba, Carey, nebo někoho z filmařů, samozřejmě o tom napíšu i sem. Už nyní je však jisté, že Rob bude mít tento rok opravdu napilno. V květnu by měl v Evropě natáčet film The Childhood of a Leader s Juliette Binoche a v létě The Lost City of Z s Benem Cumberbatchem. K tomu ještě propagace jeho filmů The Rover a Maps to the Stars. No, je toho před námi vážně hodně.


Datum francouzské premiéry Maps to the Stars

28. března 2014 v 17:22 | Ajjinka |  Maps to the Stars

Francouzský distributor Le Pacte na svém Twitter účtu potvrdil, že francouzská premiéra Maps to the Stars proběhne 21. května! Zatím není známo, kdy se film dostane do amerických kin, nebo jestli se ho ujme i nějaký náš distributor (dost o tom pochybuju), ale zpráva je to vážně skvělá, protože se kolem filmu konečně začne něco dít. Doufat můžeme i v nějaké to pěkné promo. Nemyslím si, že by datum premiéry mělo nějak ovlivnit možnost toho, zda se film objeví na filmovém festivalu v Cannes, který bude probíhat od 14. do 25. května, ale zda se tam film doopravdy ukáže, zjistíme až 17. dubna, kdy bude zveřejněn oficiální seznam. I tak se můžeme těšit na Roba a Davida, promo ke Cosmopolis nemělo chybu, nemyslíte? :) Jak můžete vidět, všechny své peníze utrácí za oblečení.Natáčení Life v Torontu skončilo

28. března 2014 v 15:03 | Ajjinka |  Life

Určitě jste si všimli, že tu dlouho nebyly nové fotky z natáčení filmu Life. Důvod je jednoduchý - natáčení se přesunulo do torontských studií, do kterých se paparazzi s foťáky zkrátka nedostali. Včera však natáčení filmu v Torontu skončilo a pomalu se přesune do LA, kde padne i závěrečná klapka. V Torontu a okolí se natáčelo 28 dní, jak ve svém tweetu připomněl i torontský novinář Greg Longley, který průběh natáčení sledoval.

Rob je momentálně v LA, kde se k němu brzy přidá i natáčecí štáb. Castingový režisér Maynor Lopez zveřejnil na svém Instagramu pár snímků z příprav na natáčení, ale bližší informace zatím nezveřejnil.

"A tohle je konec - dnes je oficiálně poslední den 28 dní trvajícího natáčení Life v Torontu. Štáb se připojí k Robertu Pattinsonovi v LA."WEBSITE

24. března 2014 v 22:21 | Ajjinka

NOVINKY NA BLOGU | Co nového se tady událo.
------------------------------------------------------------------------
LAYOUTY BLOGU | Layouty, které to tu zdobily.
------------------------------------------------------------------------
OD ADMINKY BLOGU | Cokoliv, co mě zrovna napadlo.
------------------------------------------------------------------------
RECENZE | Recenze Robových filmů.
------------------------------------------------------------------------

Fotka Roba z after party Academy of Canadian Cinema & Television

22. března 2014 v 22:50 | Ajjinka |  Akce

9. března v Torontu proběhly Canadian Screen Awards, na kterých režisér David Cronenberg obdržel cenu za celoživotní přínos filmu, o čemž jsem přidávala i článek. Den před tím se konala slavnostní večeře s oslavou Academy of Canadian Cinema & Television. Nyní se objevily scany, na kterých je fotka Roba z after party právě této akce. Jak sami můžete vidět, Rob je v neformálním oblečení, takže nešlo o nic velkého. Bohužel nemáme zrovna moc kvalitní scany, takže na první fotce můžete vidět náhled (ten je i v úvodní fotce) a na té druhé najdete jen Roba, ale je opravdu maličká.

imagebam.com imagebam.com


Jak to momentálně vypadá s The Rover v ČR?

19. března 2014 v 16:56 | Ajjinka |  The Rover

Mám zatím celkem špatnou zprávu. Po tom, co bylo zveřejněno oficiální datum americké premiéry The Rover, jsem kontaktovala několik českých distributorů s otázkou, zda je nějaká šance, že by se film dostal i do našich kin. Jejich odpovědi nás nepotěší, čtyři z pěti dotázaných studií o distribuci tohoto snímku pod režií Davida Michoda zájem nemají, pátý zatím neodepsal. Hlavním důvodem je především to, že je u nás hrozně těžké předem určit, zda bude mít film v kinech dostatečnou návštěvnost, aby se jim vrátily investované peníze do koupě práv. Bylo mi řečeno, že pro každého domácího distributora je těžké distribuovat neevropské filmy, které nemají podporu programu Media z EU. Situace se pořád může změnit, ale moc nadějně to pro nás nevypadá... Ale třeba budeme příjemně překvapeni, asi je zatím příliš brzy dělat nějaké závěry.

Life: Fotky z natáčení (18. 3. 2014)

18. března 2014 v 21:02 | Ajjinka |  Life

Tyhle fotky byly pořízeny dneska, nejsou přímo z natáčení, jen z natáčecího placu. První tři byly zachyceny, když Rob dorazil na místo natáčení, další dvě jsou přímo z placu, ale vzhledem k tomu, že je na nich vidět jeho bodyguard Dean a kolemjdoucí v moderním oblečení, určitě se v té chvíli nenatáčelo. Jinak dnes je to přesně měsíc, co natáčení filmu Life odstartovalo! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Premiéra The Rover se uskuteční o měsíc dříve

17. března 2014 v 19:42 | Ajjinka |  The Rover

A24, distributor filmu The Rover, oznámil skvělou zprávu. Film bude mít v USA premiéru o měsíc dřív, než bylo původně v plánu! Moderní western měl mít premiéru v červenci, nyní je stanovena na 13. červen pro New York a Los Angeles, 20. června pak půjde do kin po celých Státech. Pro nás se tím nic moc nemění, snažím se situaci sledovat u nás, ale zatím to nevypadá, že by měl nějaký český/slovenský distributor zájem o zakoupení práv. Každopádně do americké premiéry zbývají tři měsíce, do té doby bychom se určitě měli dočkat finálního traileru a snad i nějakých těch fotek.

A pokud by měl někdo zájem, na čsfd je momentálně možné zhlédnout trailer s českými titulky, já sem sice překlad dávala, ale ve videu je to přece jen trochu něco jiného :)


Life: Fotky z natáčení (15. 3. 2014)

16. března 2014 v 18:47 | Ajjinka |  Life

Přináším fotky ze včerejšího natáčení filmu Life, na kterých můžete vidět Roba a herce Joela Edgertona, který se nově přidal k obsazení. Joel má za sebou pěknou řádku filmů, vidět jste jej mohli například ve filmech jako Warrior nebo The Great Gatsby. Ve filmu Life ztvární dosud žijícího Johna G. Morrise, který během druhé světové války pracoval pro magazín LIFE jako editor fotografií. S Robem zatím v žádném filmu nebyl, ale i tak mají tito dva něco společného. Joel totiž napsal scénář očekávaného filmu The Rover, ve kterém se Rob objeví po boku Guye Pearce. Na poslední a úvodní fotce si můžete všimnout výtisku samotného magazínu LIFE, který byl v prodeji 7. března roku 1955.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com