Robert Pattinson a Dane DeHaan

1. dubna 2014 v 8:25 | Ajjinka |  Zajímavosti

Rob je známý tím, že si své soukromí bedlivě střeží, v rozhovorech se o něm nezmiňuje a tak je to dobře. Ale možná i tenhle přístup se mu trochu vymstil, protože jej paparazzi sledují na každém kroku. Jak jsem psala, Rob se momentálně nachází v Los Angeles, kde natáčí svůj nový film Life. Po včerejším natáčení si vyrazil ven s jedním ze svých co-stars Dane DeHaanem. Na YouTube se dnes ráno objevil videozáznam, na kterém se k sobě Rob s Danem chovají jinak, než jen jako dva přátelé a kolegové. Víc romanticky.

Tenhle blog byl vždycky seriózní, takže jsem k tomu chtěla napsat nějaké krátké vyjádření. Robův soukromý život je jen a jen jeho a nám do něj nic není. Rob není první ani poslední, kdo po nepovedeném vztahu přiznal svou orientaci, nedávno tak učinila i modelka Miranda Kerr, která se po třech letech rozešla se svým manželem Orlandem Bloomem.

Záznam videa sem přímo dávat nebudu, ale pokud chcete, můžete se na Roba s Danem podívat TADY. A i když je to vážně zvláštní, sluší jim to spolu! A protože nechci mít problémy, video bylo zveřejněno serverem TodayIsAprilFoolsDay!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 1. dubna 2014 v 13:37 | Reagovat

Tak to je od tebe rána pod pás :-))) Nejdříve jsi mě pořádně vyděsila a hned potom rozesmála...
1:0 pro tebe... :-))
S těmi Kristeninými vlasy to bude doufám stejné O_O

2 Marcelle Marcelle | 1. dubna 2014 v 18:45 | Reagovat

Už ráno jsem ti chtěla napsat, ale musela jsem to rozdýchat :-D tohle už mi nedělej ;-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama