Květen 2014

Rob na focení shootu v LA (30. 5. 2014)

31. května 2014 v 11:39 | Ajjinka |  Zajímavosti

Včera se v LA na jezdecké dráze fotil nový photoshoot s Robem! Fotky byly zveřejněny od účastníků focení a u jedné z nich byl tag Esquire, dá se tedy překpokládat, že byl pořizovaný právě pro tento magazín. Roba můžete vidět na všech třech snímcích - v obleku a černém kabátu. Na druhé fotce jej najdete u Déčka, na třetí je na kapotě auta :) Určitě se máme na co těšit!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Tři nové fotky z The Rover

31. května 2014 v 11:34 | Ajjinka |  The Rover

Máme tady tři nové stillsky z The Rover s Robem. První je úplně nová, další dvě už jsme víceméně viděli, jsou sice trošku jiné, ale jde vážně jen o maličkosti. I tak mě nové fotky velmi potěšily :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Novinky o Idol's Eye

29. května 2014 v 23:26 | Ajjinka |  Idol's Eye

Vypadá to, že už se ví, koho si Rob zahraje v dalším projektu francouzského režiséra Oliviera Assayase Idol's Eye, který je založen na článku s názvem Boosting the Big Tuna z dubna 2007, který byl zveřejněn v Playboyi.

Příběh je o zlodějích, kteří se vloupají do domu dlouholetého chicagského kmotra Tonyho Accarda. Robert Pattinson bude hrát postavu vůdce party zlodějů, která se zakládá na Johnu Mendellovi - "lichvář" a "zloděj" na volné noze, který je schopen překonat ty nejnáročnější bezpečnostní zabezpečení, ale také je to majitel strojního obchodu, který se zoufale snaží fungovat "legálně". De Niro si zahraje Accarda, který řídí chicagský gang po pět desetiletí.

Více zatím neprozradím, kdo by měl zájem, může si článek, který byl předlohou pro scénář filmu, přečíst zde. Ale upozorňuju, že pokud se jej bude scénář opravdu držet, článek je vysoce spoilerový.


Rob pro Hello Magazine

29. května 2014 v 12:21 | Ajjinka |  Rozhovory

Objevil se další milý rozhovor z Cannes. Rob o tom, co si myslí o zbraních, násilí ve filmu či velkých studiových filmech. Zmiňuje Idol's Eye, festival v Cannes a své těžko-říct-zda-někdy-vyjde album.

PŮLHODINA S... ROBERTEM PATTINSONEM.

Líbí se ti ten tlak v Cannes?
Rob: Rozhodně. Je to velmi jiná energie a ne jako normální premiéra, na které jsou jen přátelé studia a podobně. Tady je velmi velká šance, že o tom lidi začnou mluvit, když se jim to líbilo nebo ne. Je to vzrušující. Myslím, že se tu lidé se o to víc zajímají a o filmech potom mluví - nejdou jen na promítání, aby se pak mohli dostat na párty, která mu následuje. Opravdu to chtějí vidět.

V The Rover se tvá postava Reye učí střílet. Jsi v pohodě s užíváním zbraní?
Rob: Ani ne, nejsem jejich velkej fanda. Prostě si myslím, že je divný, že lidi mají zbraně, je to celkem hloupý (směje se). Myslím, že by se jich lidi jednoduše měli celkově zbavit.

Nový portrét z Cannes

29. května 2014 v 11:47 | Ajjinka |  Photoshooty

Rob se z Londýna vrátil zpátky do LA a my tu máme nový portrét z Cannes, na kterém jsou hlavní tři The Rover pánové. Rob, režisér David Michod a Guy Pearce.

imagebam.com


Rob pro The Hollywood Reporter

28. května 2014 v 21:51 | Ajjinka |  Rozhovory

Uh!!! Tak z původně krátkého rozhovoru se stal pěkně dlouhý rozhovor, ale! Lidi, tenhle si prostě musíte přečíst! Je vážně dokonalý, perfektní! Dozvíte se v něm tolik nových věcí, nestačila jsem zírat. A+++!

Pattinson si zvolil svoji jasnou vlastní cestu: pracovat s těmi nejlepšími režiséry, které může najít. Od Cronenberga po Wernera Herzoga (který ho letos obsadil jako T.E. Lawrence v Queen of the Desert) či Jamese Graye (u kterého bude hrát společně s Benedictem Cumberbatchem v The Lost City of Z).

Není proti tomu, aby zčistajasna zavolal filmařů, které obdivuje, jako to udělal s režisérem Spring Breaker Harmonym Korinem. "Šli jsme na večeři. Byl vážně milej. Ale dost dlouho mi trvalo, než jsem si uvědomil, že to zvládnu," říká Pattinson o telefonátech režisérům. Korine pro něj nyní píše scénář, který je stále zahalen tajemstvím. "Nechce mi říct, o čem to je," kření se Pattinson.

Přidá se Rachel Weisz k Idol's Eye?

28. května 2014 v 18:43 | Ajjinka |  Idol's Eye

Cítím, že připravovaný film Idol's Eye bude něco opravdu velkého. Už jsem psala, že se k obsazení přidal Robert De Niro, nyní to vypadá, že by se k projektu mohla připojit i oscarová herečka Rachel Weisz (Mumie, Pevné pouto). Zatím není nic potvrzeno, ale evidentně se přešlo k vyjednávání.

Film, který dříve nesl název Hubris, bude režírovat francouzský režisér Olivier Assayas, který napsal i scénář, který je založený na článku z Playboye z roku 2007 s titulem 'Boosting The Big Tuna' od Hillela Levina. Příběh sleduje skupinku zlodějů, kteří okradou může, aniž by věděli, že jde o mafiánského bosse ze Chicaga Tonyho Accarda.

Jakmile budeme vědět nějaké bližší informace, třeba o dalších tvářích, které se v projektu objeví, samozřejmě to čekejte i tady.


Photoshoot pro THR

28. května 2014 v 18:14 | Ajjinka |  Photoshooty

bhjcbjdlkbfcjwd... Promiňte, ale moje reakce vypadala asi nějak takhle. Dnes jsem přidávala obálku The Hollywood Reporter, nyní tu máme devět dalších naprosto ÚŽASNÝCH fotek z photoshootu. Fakt nemám slov, je dokonalý! Brzy přidám i krátké citace z rozhovoru.

EDIT: Přidána jedna nová fotka, Rob v posteli.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fotka z Les Inrockuptibles

28. května 2014 v 13:49 | Ajjinka |  Photoshooty

Dneska je opravdu plodný den, takže vám přináším novou fotku z francouzského magazínu Les Inrockuptibles, která pravděpodobně pochází z nového photoshootu. Doufám, že se objeví nějaké další fotky, určitě bych je uvítala. Ehm, také si všímáte, kolik photoshootů obsahuje fotku Roba ve vaně? :))

imagebam.com


Rob na obálce THR

28. května 2014 v 10:59 | Ajjinka |  Photoshooty

Rob se objevil na obálce The Hollywood Reporter a podle všeho se brzy dočkáme i rozhovoru. Ze samotné fotky jsem dost zmatená, protože z ní mám takový pocit, že je ze starších let, ale údajně byla pořízena letos v Cannes. Třeba se dočkáme i dalších fotek, kdyby byly jako tato, vůbec bych si nestěžovala. Jakmile bude dostupný rozhovor, přidám překlad :)

imagebam.com