Exkluzivní scéna z The Rover

8. května 2014 v 15:55 | Ajjinka |  The Rover

Nedávno jsme tu měli dva klipy z Maps to the Stars, nyní nám server Indiwire exkluzivně přináší klip z The Rover, přesněji scénu s Ericem a Reyem, v podání Guye a Roba :) Video sem bohužel nejde vložit, ale zhlédnout si jej můžete přímo zde. Později se pokusím přidat překlad, ale už dopředu říkám, že si tím nejsem jistá, protože ten australský a texaský přízvuk je prostě oříšek...

Přidala jsem i oficiální YouTube verzi, která už smazaná nebude. Překlad najdete v celém článku, nejsem si jím vůbec jistá, ale udělala jsem maximum. Neangličtináři to snad ocení :)Rey: Věřím v Boha a vím, že Henry v něj věří taky a nechce, abych ti nějak ublížil, v tom mi věř.
Eric: Koukej, jak bylo ublíženo tobě a kde je teď Henry?
Rey: Čeká na mě.
Eric: On na tebe nečeká.
Rey: Čeká, čeká.
Eric: Ne, nečeká. Řeknu ti, co ti Bůh dává. Nechal do tebe vstřelit kulku a nechal tě tu napospas mně. Nic k tobě necítí. Bylo by mu jedno, kdybys zítra umřel. Bůh ti dal bratra, který na tebe nečeká. Dal ti bratra, na kterém momentálně vůbec nezáleží. Ty si to jen nechceš přiznat, ale takoví lidé jsou. Jediná věc, která právě teď něco znamená, je to, že já jsem tady a on ne. Tvůj bratr tě nechal zemřít - to je to, co lidé dělají. Nenaučíš se bojovat, zemřeš opravdu brzy.

Ještě pro malý úryvek z článku pro Indiewire: Uprostřed tohoto světa jsou dva muži - jeden, vražedně zahořklý Australan, bývalý voják, který přišel o svou farmu a rodinu, druhé - jednoduchý a naivní americký hoch, příliš mladý na to, aby si pamatoval na to, že věci byly jiné, než jsou teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama