Rob a Guy pro The Fix

6. června 2014 v 20:01 | Ajjinka |  Videorozhovory
Další super rozhovor s Robem a Guyem. Mluví o tom, co se jim honilo hlavou, když natáčeli bitkové scény, Guy říká, že se tomu na konci dne mohli zasmát, protože vše prožívali jenom jako postavy, Rob říká, že si nemyslí, že by tam bylo nějaké přímo grafické násilí, v některých filmech je třeba názorně zabírané mučení. Podle Roba natáčení uprostřed ničeho pomáhalo v soustředění, protože tam prakticky nebylo nic, co by je rozptylovalo. Mohl mezi natáčením jednotlivých scén dělat všechno možný a nikdo jeho divný chování neodsuzoval. Mohl třeba chcát tímhle způsobem (záběr na fotce níže :D).

Pak mluví o tom, že dabléři na place samozřejmě byli, ale stejně jako u všech ostatních filmů se snažili maximum scén točit sami. Rob vzpomíná na scénu, kdy na Reye střílí v motelu (už jsme ji mohli několikrát vidět v traileru a spotech), směje se a říká, že se ho jeho dablér předtím zeptal, jestli to má vzít za něj, Rob odmítl s tím, že to zvládne, ale říká, že to byl nakonec jeden z nejděsivějších zážitků jeho života, kdy kolem něj lítalo sklo, úplně prý zapomněl, že se to děje kvůli filmu. Vtipkuje, že si to nemohli dovolit točit dvakrát, protože měli nízký rozpočet. Bylo to vážně děsivý.

Dále zmiňují zranění z placu, Rob říká, že se ani nezranil, ale při jejich první společné scéně, kdy s ním Guy praští o auto, fakt cítil bolest. A točili to asi dvacetkrát. Guy si na žádné zranění nevzpomíná, ale říká, že si oba nadělali několik puchýřů, i když oba měli boty. Rob dodává, že měl tenisky asi za sedm dolarů, které rozhodně nebyly dělané na takovýhle terén. Na konci videa, ke kterému se dostanete kliknutím na obrázek, mluví Rob o své postavě a důvodu, proč ho scénář The Rover tak zaujal.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jalle Jalle | 6. června 2014 v 20:37 | Reagovat

Čo sa v tej jeho hlavičke asi odohráva, keď z neho vždy niečo také vypadne :D
Ajjinka ďakujem za všetky preklady. Čudujem sa ako to stíhaš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama