Rob, Guy a David s Andrewem Freundem

17. června 2014 v 19:47 | Ajjinka |  Videorozhovory
Videorozhovorů je vážně hromada, ale tenhle jsem si nemohla odpustit. Je vážně vtipný a reportér Andrew Freund je podle mě neuvěřitelný sympaťák. A docela by mě zajímalo, jestli Rob před tímhle rozhovorem něco požil, hehe. Guy říká, že hodně lidí film vnímá jako western, David tvrdí, že už při psaní nechtěl, aby to bylo žánrově zaškatulkované, nechtěl z toho mít western nebo nějaký road movie.

Andrew se ptá, proč si myslí, že jsou lidi fascinovaní celou to postapokalyptickou situací ve filmu po pádu ekonomiky. "Myslím si, že se lidi cejtí bezmocně a znuděně. Chtějí vzkřísit svět a začít něco jiného. Podle mě se lidi necejtí svobodně a nic pro ně nemá smysl... (směje se)" Reakce ostatních na tenhle krátký monolog je perfektní! :D Andrew se pak Roba ptá, co zjistil o Australanech, když u nich natáčel The Rover. "Všichni jsou opravdu milí (směje se). Australané v Austrálii se extrémně liší od Australanů žijících v Anglii." Guy: "To jo, Australané v Anglii jsou fakt příšerní." "Jako by je z Austrálie vykopli (směje se). Jsou fakt úplně jiní. Je to divný."

Pak přijde na řeč to, co by dělali, kdyby je někdo vhodil do vesmíru The Rover. Rob říká, že by to pro něj nebyla moc změna a že je velmi dobrej v posedávání a nicnedělání. Když se pak Roba zeptá, jestli je ta situace, ve které se momentálně nachází, taková, jaká si myslel, že bude, když začínal hrát, Rob začne odpovídat, přeřekne se a řekne jméno Zac místo Guy. Guy se rozesměje a říká, že na včerejší after párty Zac Efron byl. Rob říká, že právě proto na něj myslí :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama