Rob krátce pro Total Film

2. června 2014 v 23:52 | Ajjinka |  Rozhovory

Rob, Guy a David postkytli rozhovor i pro Total Film. Celý rozhovor je zbytečné překládat, takže jsou tu jen úryvky s Robovými citacemi a nějaká ta omáčka, aby do sebe vše hezky zapadalo. Milý a vtipný rozhovor. Líbí se mi, když Rob mluví trochu sprostě, hehe...

"Nikdy jsem na konkurz nepracoval tak tvrdě," hvízdne Pattinson, který je překvapivě rozpačitý. "Projížděl jsem si repliky dvanáct hodin denně po dva tejdny. Byl jsem posedlej." Rey je bojácný, narušený a nechápavý, slova mumlá s jižanským přízvukem. On a jeho bratr přijeli do Austrálie zkusit využít těžebních možností. Pattinson na přání dostal od Michôda ke ztvárnění Reye volnou ruku a vytvořil svůj vlastní příběh Reyovy minulosti.

"Vůbec jsem si nemyslel, že je mentálně postiženej, ale že je prostě někdo, komu celej život říkali, že postiženej je," vysvětluje. "Je to spíš o sebedůvěře. Vyrůstal kolem samých hrubých lidí, kteří ho pořád mlátili a říkali mu, ať zklapne - časem se dostanete do bodu, kdy se vaše osobnost úplně vytratí. Děláte jen to, co vám řeknou. Stává se to lidem, kteří jsou šikanovaní. Takže když mu Eric pokládá otázky, je to doslova poprvé, co se s takovou situací musí vypořádat. Je to taky důvod, proč má Erica rád, i když je tak trochu debil."

Ericovy otázky, pokud vám to nevadí, jsou většinou varianty "řekni, kde je tvůj brácha, abych mu mohl nakopat ten jeho vyzáblej zadek.". Mezi muži se vytváří vzájemná důvěra, i když se Michôd hollywoodskou cestou bratříčkování nevydal. Pearce a Pattinson ve svých rolích zapůsobili a byla to především právě jejich dynamika, o kterou režisérovi šlo.

Natáčení bylo tvrdé, s teplotami kolem padesáti stupňů, ale Pattinson s Pearcem si nestěžovali. "Docela se mi to líbilo!" směje se Pattinson. "Kdybyste se snažili hrát někoho, kdo nebyl v jednom kuse špinavej a nechutnej, pak by to bylo otravný - mít někoho, kdo by z vás neustále odstraňoval pot nebo tak něco. Ale když si v tom hovíte, je to docela hezký! Oba jsme se spálili na sluníčku a vypadali jsme jak smažky. Nikde tam nebylo nic k jídlu, takže jsem šest tejdnů jedl krajíce chleba s barbecue omáčkou. Stane se z vás podělanej magor."

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jalle Jalle | 3. června 2014 v 13:30 | Reagovat

ťažký život celebrít :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama