Rob pro ASOS AU

7. června 2014 v 10:19 | Ajjinka |  Rozhovory

Ahoj, Roberte! Vítej v Sydney. Řekni nám, co v tobě vzbudilo zájem o tenhle film?
Rob: Scénář mi přišel tak vzácný a přímý. Dokonce i jeho stránky vypadaly jinak, měly jiné formátování. Nebyly tam žádný čárky! Myslel jsem si, že je to strašně originální a můj agent mi řekl, že je to nabídka, říkal jsem: 'Fakticky? Nikdy mi nic podobnýho nenabídli!' a on najednou 'Oh, ne, poslal jsem ti špatný e-mail, pro tohle se dělá konkurz' (směje se).

Jak bys popsal svou postavu Reye?
Rob: Je velmi... závislý. Všichni kolem něj mu říkali, že je s ním něco špatně, že mu něco jistým způsobem chybí, ale to vážně nedefinuje, kým je nebo není.

Byly nějaké výzvy v tom, když jsi probouzel Reye k životu?
Rob: Především to, do čeho ho oblíct! Zní to směšně, ale byla to ta nejdůležitější část. Jakmile jsem dostal ty správný džíny - prošli jsme asi tak milionama! -, ve kterých se mohl vláčet, a tenisky, které byly o něco větší, všechno to do sebe zapadlo.

To je rozhodně pocit, se kterým se umím ztotožnit! Jak moc jsou móda a kostýmy u filmů důležité? Je to něco, na co se opravdu soustředíš?
Rob: Pro mě je to neskutečně důležitý! I když je to divný; v The Rover jsem měl tak specifický look. Když děláte kamerové testy a máte to správně oblečení, je to úplně o něčem jiném.

Co myslíš, že dělá australskou filmografii unikátní?
Rob: Za posledních pár let se z ní stal takový unikátní žánr. Nevím, co přesně to je! Možná něco kvůli tomu, že je to tak izolované - myslím, že to člověku přijde velmi zahraniční. Řekl bych, že je tu ve filmování taková sebejistota, která jinde neexistuje. V Austrálii je v tom taková živost. Nekompromisní živost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama