Rob pro MTV

22. června 2014 v 19:26 | Ajjinka |  Videorozhovory

Aww. Tohle mi vážně chybělo. Rob v rozhovoru pro MTV s Joshem Horowitzem. Rozhovor má skoro půl hodiny, najdete tu všech dvanáct částí s odkazy přímo na web MTV, stačí kliknout na jednotlivé fotky, dolů přidávám YouTube video celého rozhovoru, které však může být kdykoliv smazané.


Rob o Game of Thrones:


Hned v úvodu se Josh ptá, co je u Roba nového, protože je to rok a půl, co spolu mluvili naposledy. Rob říká, že nic moc nového u něj není, ale když Josh zmíní, že naposledy mu Rob řekl, že sleduje finální řadu Breaking Bad, dojde řeč na Game of Thrones. Rob říká, že léta nekoukal na televizi, ale najednou je na ní závislej. V podstatě celý týden čeká na nedělní epizodu Game of Thrones. A když si prý nedělní epizodu neužije, může mu to zkazit celý následující týden. Když Josh řekne, že nikdy Game of Thrones neviděl, Rob se zděsí (výraz na fotce a animacích výše) a ptá se, co je s Joshem špatně. Říká, že nic nikdy tak nemiloval, snad jenom svou rodinu. Pak zmiňuje, že nebyl pozvanej na svatbu Kim a Kanye, a že nejí sladké, protože už je na to starý (hahaha!).

Rob o The Rover a Reyovi:


Josh se Roba hned na začátku zeptá, jestli to byl jeho nápad, jak Rey vypadal - vyholené vlasy, zkažené zuby... Rob říká, že měl jistou představu, ty zuby dotlačil do většího extrému on sám, stejně tak chtěl mít vyholené vlasy, aby byly vidět zadní kosti lebky, přišlo mu, že tak bude vypadat víc zranitelně. Oholil si chlupy na rukách a hrudníku, aby vypadal víc jako nějaké... novorozené zvíře. Josh souhlasí s tím, že Rey v některých směrech je opravdu jako novorozeně. Rob říká, že je jako Bambi. Rey byl šikanovaný, celý život mu říkali, že je s ním něco špatně, nikdo se ho nikdy na nic neptal. A i když je Guyova postava dost násilnická, je to něco, co Rey zná. Nerozumí prý ani základním otázkám, protože se ho nikdy nikdo na nic neptal, jen mu prostě jednu vrazil. Josh se nakonec ptá, jestli byl Rob někdy šikanovaný, nebo jestli on někoho šikanoval. Rob se směje a říká, že mu někdo ukradl tkaničky, když mu bylo asi dvanáct.

Rob o fámách, že bude hrát Indiana Jonese:


I Josh se ptá, jestli je pravda o tom, že si Rob zahraje v rebootu Indiana Jonese. Rob říká, že lidi tohle vymýšlí kvůli tomu, aby měl v tisku špatnou reputaci. "Hej! Co kdyby si zahrál Ježíše?! Pak bys chcípnul!". Ani nebude v nových Star Wars, Rob je totiž podle svých slov příliš zaneprázdněný! :D

Rob o režiséru Davidu Michodovi:


Dále mluví o režiséru Davidu Michodovi. Rob říká, že se snažil David zkontaktovat v podstatě od doby, kdy viděl asi minutový teaser z Animal Kingdom. Dále mluví o filmových konkurzech.

Rob o jeho nepovedeném konkurzu Transformers 2:


Řeč pokračuje, ale zůstáváme pořád u konkurzů. Rob říká, že si byl jistej, jak ztvárnit Reye, ale v den konkurzu už si tak jistý nebyl. Prý to bylo po letech jeden z konkurzů, na který šel částečně jako svá postava, což vzhledem k Reyovu charakteru bylo opravdu složité. Naposledy na takovém konkurzu byl pro Transformers 2, kdy kvůli tomu málem přišel o svého agenta. Navíc říká, že když jdete na konkurz a jste Brit, hodnotí i váš americkej přízvuk a on musel vyprávět příběh své postavy, která byla z Denveru. Josh se ptá, jestli je konkurzech víc sebejistý a užívá si je. Rob říká, že ne, jeho problém je prý to, že potřebuje tak 45 minut, než se hodí do pohody, když vejde do místnosti plné cizích lidí, takže na konkurzu prakticky prvních 45 minut nic nedělá, jen panikaří. David to vycítil, nechal ho chvíli být, a pak už to bylo v pohodě.

Rob o filmových kriticích:


Rob říká, že mu na place The Rover, kde v okolí prakticky nic nebylo, chyběla zelenina. Prý si to ani neuvědomil, dokud nebyl zpátky v civilizaci, kdy měl k večeři něco s brokolicích a chtěl to jíst po plných hrstech. Pak mluví o filmových kriticích, Josh se ptá, jestli si je Rob vědom, že za The Rover získává dobré recenze a jestli je vůbec čte. Rob říká, že něco čte. Prý je zajímavé, že jména recenzentů u dobrých recenzí si pamatuje tak tři sekundy, ale jakmile jde o špatnou recenzi, pamatuje si jména recenzentů navždycky. Prý ví, že někteří recenzenti ho prostě nemají rádi a recenze s filmem v podstatě nemají nic společného, někdy na film ani nejdou. Josh se ptá, jestli některým takovým někdy něco napsal. Rob odpovídá, že ne, ale že o tom hodněkrát přemýšlel.

Rob o Reyovo přízvuku:


Rob říká, že se nikdy nějak nesnáší upravovat pro film svůj přízvuk, prostě se drží toho, co hezky zní. Pro The Rover naposlouchával nahrávky jednoho chlápka z Floridy, od kterého lecos pochytil a inspiroval se jím. Říká, že by tedy řekl, že jde o nějaký floridský přízvuk, ale konec konců je to fikce, takže na tom zas tak nezáleží.

Rob o songu Pretty Girl Rock:


Samozřejmě přijde řeč i na song Keri Hilson Pretty Girl Rock, Josh se ptá, jestli to bylo ve scénáři. Rob odpovídá, že ve scénáři byla písnička od Pussycat Dolls, která byla také vtipná, ale pak mu David poslal tuhle písničku, kterou Rob nikdy neslyšel, myslel si, že je to nějaká nová skladba, a pak zjistil, že má nějakých 500 milionů zhlédnutí na YouTube. Líbí se mu, jak to je ve filmu střihnuté a hrozně nahlas. Rob říká, že David chtěl, aby šel do zpěvu naplno. Josh se pak zeptá, jestli si Rob zpívá normálně v autě, když se nikdo nedívá. Rob přiznává, že si v autě zpívá, většinou hip-hop, přesněji Tygu, kterým je momentálně posedlej.

Rob o karaoke:


Josh říká, že je zdokumentovaným faktem to, že má Rob rád karaoke. Rob říká, že na karaoke nebyl roky a že se při něm stává extrémně soutěživým. Josh říká, že víme, že byl na karaoke s Hugh Jackmanem a jeho kamarádkou Katy Perry a přiznává, že sám nikdy na karaoke nebyl a žádá Roba o nějaké rady. Ptá se, jestli je lepší zpívat za střízliva nebo v opilosti. Rob po chvilce uvažování odpoví, že je pravděpodobně lepší při tom pít. Pak Rob vypráví o karaoke s Hughem, říká, že byl oblečený v oblečení japonské školačky a společně s někým zpíval ABBU. Říká, že to má někde nahrané, ale nemůže to video najít. Josh říká, že by po zveřejnění téhle nahrávky explodoval internet. Pak připomíná, že existuje nahrávka Roba a Katy Perry, jak zpívají karaoke. Rob říká, že to video zveřejnili asi tak po šesti letech od doby, co ho natočili, ani nevěděl, že ho natáčí.

Rob o blížících se projektech s Nicole Kidman a Robertem De Nirem:


Mluví o Queen of the Desert, Rob říká, že natáčeli v Maroku, kde byly podobné podmínky jako při natáčení The Rover. Prý to byla zábava, nosil róbu a jezdil na velbloudovi. Josh se ho ptá, jaká byla na velbloudovi jízda, Rob říká, že úžasná a že velbloudi jí vlastní hovna. Prý se mu díval do pusy a říká: 'Co to má s pusou? Vypadá to, jak kdyby sežral hromadu hoven.', na což mu bylo odpovězeno: 'Jo, taky je sežral.'. Josh se ptá, jestli natáčel i s Jamesem Francem, Rob říká, že ho těsně minul, protože odletěl těsně předtím, než Rob do Maroka dorazil. Směje se, když vzpomíná, že se ho někdo ptal na natáčení s Jamesem Francem a on byl jako: 'Co? Já s ním nenatáčel.', úplně prý zapomněl, že tam taky hraje. Pak Josh mluví o tom, že většina jeho posledních rolí, kromě Life, byla spíš složena z menších, podpůrných postav. Rob říká, že s těmi filmaři chtěl dělat a že s menší rolí může víc experimentovat, není na něj vytvářen takový tlak. Pak se Rob rozpovídá o Life, říká, že je to film se dvěma hlavními rolemi, v podstatě jde ve filmu o dva hlavní příběhy. Pak Josh nadhodí fakt, že bude Rob pracovat s Robertem De Nirem, Rob se celý rozzáří a říká, že je to šíleně šílený. Ještě ho nepotkal, ale hrozně se na to těší. Jak na Roberta, tak i na gangsterský film. Scénář je prý úžasný a taky miluje Chicago, kde se bude natáčet. Josh se ptá, jestli Idol's Eye bude další věc, kterou bude natáčet, Rob říká, že si není jistý, ale že si myslí, že ještě před natáčením Idol's Eye asi natočí jiný film. Pak mluví o točení s režisérem Jamesem Grayem (The Lost City of Z), Rob říká, že se mělo natáčet tohle léto, ale Benedict hraje v jedné hře, takže to přeložili na leden. Zatím se s Benedictem nesetkal. Josh říká, že si ho zamiluje a že mezi sebou můžou navázat spojení skrz jejich fanynky, ty Benovy si říkají Cumberbitches.

Rob o dnešních filmových ságách:


Josh zmiňuje dnešní ságy jako Hunger Games a Divergent, ptá se Roba, jestli si někdy říká, že ví, jak se v daných chvílích herci z těchto filmů cítí. Rob říká, že je to podle něj teď hodně jiné, když oni točili první díl Twilight, nikdo od nich nic neočekával, dnes je na herce vyvíjen určitě mnohem větší tlak, protože se okamžitě očekává, že tyhle filmy budou trháky. Přiznává, že se na prvním promu Twilight jen bavil, vůbec si neuvědomoval, že ty rozhovory bude někdo sledovat.

Rob o své budoucnosti:


Rob mluví o své připravované spolupráci s režisérem Harmony Korinem, který je kolem jejich projektu velmi tajemný. Zatím fakt neví, o čem ten film bude. Rob říká, že si není jistý, jak dlouho potrvá ta doba, kdy může hrát pro režiséry, se kterými chce. Pak se ptá, jestli pořád píše scénář, jak kdysi říkal. Rob odpovídá, že zkouší napsat divadelní hru, o což se snaží už roky. Možná příští rok by ji chtěl režírovat. Pravděpodobně by ji chtěl představit v Londýně, ještě si není jistý... Pak Rob zmiňuje, že si do telefonu pořídil aplikaci Game of Thrones, Josh se ptá, co v ní je, Rob se směje a říká, že ji ještě nepoužil, prý jsou v ní nějaké mapky. Když se Josh zeptá, jestli Rob četl knížky, Rob si pohrdavě odfrkne a řekne: 'To jako fakt? Ježíši!'.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama