Rob pro The Courier Mail

11. června 2014 v 23:18 | Ajjinka |  Rozhovory

Rob se objevil na titulní straně The Courier Mail, přesněji se na ní objevil přephotoshopovaný Rey, ale i tak se to samozřejmě počítá. V časopisu je zároveň i několik krátkých citací, které najdete níže přeložené. Okolní omáčku jsem tentokrát vynechala.

O The Rover:

"Vím, že kdyby se všema těma Twilight věcma nešlo o mě, odsuzoval bych se. Je to jako zakládání značky. Když dostanete dostatečně dobrý recenze, lidi očekávaj dobrej film, a pak už je půlka vaší práce hotová."

O Guy Pearcovi:

"Je to vůdčí chlap a neustále dostává takové role. Vždycky jsem tak nějak obdivoval to, co dělá, a jde v podstatě o takovou kariérní dráhu, kterou bych chtěl i já."

O Queen of the Desert:

"I když šlo jen pár scén, byla to rozhodně ta nejděsivější věc, kterou jsem dělal. Hraju Lawrence z Arábie. U toho je vysoce nastavená laťka... V tom jeho outfitu se chodilo prostě hrozně."

O Reyovi:

"Ve škole na mě nikdy nikdo spadeno neměl. Myslím, že se mi dařilo proplouvat mezi různými malými skupinkami. Ale z nějakého důvodu jsem měl ztvárnit Reye, kterej byl šikanovanej celej svůj život. Myslím, že je to o strachu. Řekl bych, že poslední roky mě docela děsí davy, jsem trochu paranoidní, když jdu po ulici. Ten pocit extrémní ostražitosti a nevědomosti, jak lidi budou reagovat. Jste trochu víc izolovaní, začnete se vymykat normálnímu chování. Rey se dívá na lidi a neví, jestli ho praští nebo se začnou smát."

imagebam.com imagebam.com

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama