Rob pro Yahoo Movies

14. června 2014 v 17:35 | Ajjinka |  Rozhovory

Rob s Yahoo Movies mluvil o tom, jak se připravovaly jeho zkažené zuby pro The Rover, o tom, jak se snaží zabraňovat tomu, aby se s ním fanoušci chtěli fotit, o hip-hopové hudbě, o otravných paparazzi a jeho špionských praktikách.

Pojďme se bavit o tvém vzhledu ve filmu. Lidé říkají, že ses pro svou roli "zošklivil".
Rob: Co na mě bylo divnýho, byly zuby. Myslel jsem si, že v tom všichni budou mít hnusný zuby. Nakonec jsem v tom byl jedinej (směje se). Ale ta představa se mi docela líbila, protože jsem chodil do školy s dětma, který si zuby nečistily, a vždycky z nich byli podivíni.

Jak se tyhle zkažené zuby dělaly?
Rob: Je to jako barva, kdykoliv jsem měl delší scénu, ze zubů se mi setřela. Takže jsem na konci některých scén skončil s bílýma zubama, což nakonec bylo nepříjemnou komplikací. Ale bylo to docela parádní. Je to tak zvláštní, když se podíváte do zrcadla a vidíte na sobě něco tak divnýho.


Chodil jsi takhle hodně na veřejnost, abys získal nějaké reakce nebo aby ses prostě vžil do role?
Rob: Jo, ale tam v podstatě nebylo kam jít. Je to vtipný: Kdykoliv mám vyholený vlasy, míň lidí si říká o fotky (směje se). To je důvod, proč se snažím udržovat si krátký vlasy.

Jsou jako: 'Ne, ne, nechci fotku s tímhle Robertem Pattinsonem'.
Rob: Přesně. 'Chci fotku s tím sexy!'

Pozoruhodně sis ve filmu zazpíval s písničkou Pretty Girls Rock od Keri Hilson. Měl jsi nějakou zásluhu ve výběru téhle písničky?
Rob: Docela se mi ten song líbil. Neuvědomoval jsem si, jak velkej hit to je. Nikdy dřív jsem ho neslyšel. David mi ho poslal mailem a já byl jako: 'Páni, kdes to našel?'. Myslel jsem si, že je to originální písnička k filmu nebo nějakej malej song, kterej někde vyhrabal. Přišlo mi to pro film dokonalý. Jakmile jsem si to přehrál, říkal jsem si: 'To je strašně vtipný.'.

Jaký máš vztah k popové hudbě? Jsi fanoušek?
Rob: Neřekl bych, že nějak moc poslouchám pop. Skoro pořád poslouchám hip-hop, především v LA. Shade 45 na rádiu Sirius.

Koho posloucháš?
Rob: Momentálně jsem docela posledlej Tygou. Nevím proč, ale najednou jsem se vrátil k hip-hopu. Neposlouchal jsem ho roky a teď jsem závislej. Když jsem byl ve škole, tak od roku 1997 do roku 2003, byl jsem do hip-hopu hodně udělanej. Všechny moje oblíbený songy z tý doby jsou hip-hopový. Teď je tu pár novejch lidí, vlastně mám hodně rád věci od Chrise Browna (směje se).

Amy Nicholson, kritička z LA Weekly, o The Rover napsala: 'Pattinson si tuhle roli zřejmě vybral velmi dobře, protože jeho Twilight fanoušky vyžene ječící z kina.'. Je na tom něco pravdy?
Rob: Ne, nechci, aby někdo utíkal z kina! Chci, aby do něj všichni přišli (směje se). Jsem dost zvědavej, jak to lidi budou brát. Kvůli Twilight je tu taková věc... lidi snaží s Reyem sympatizovat. A tak jsem se ho rozhodně nesnažil zahrát (směje se). Chci říct... On zabíjí lidi. Nejde s ním moc sympatizovat.

Vypadá to, že kritici i tví fanoušci se shodují na známkách 1 a 2, je to něco, nad čím přemýšlíš?
Rob: Jo. Hodně lidí si z toho vezme různý dojmy. Nikdy se nesnažím předpokládat, jak na něco budou lidi reagovat. Protože nemám tušení, jak reagovat budou. Ke každýmu filmu přistupuju tak, že: 'Natočím tu nejlepší věc vůbec.' (směje se). A pak je jedno, jak reagují kritici, publikum nebo kdokoliv jiný - buď se mi to líbí, nebo ne - to je ta jediná věc, o kterou mi jde.

Je v tobě nějaká část, které chybí to šílenství spojené s Twilight filmy?
Rob: Um... když natáčíte film, je to pořád stejný. Uvědomil jsem si, jak moc se mi líbí natáčení mimo město, protože nemůžu vystát lidi, co při natáčení fotí. I když jsem natáčel film Life v Torontu, byli jsme uprostřed ničeho, ale pořád to bylo jen hodinu od Toronta. Každej den tam byli fotící paparazzi. Pak ani nemůžete mluvit s někým ze štábu, aniž by z toho nebylo milion fotek. A mně navíc přijde, že těmhle maníkům strkám prachy do kapes už jen tím, že stojím na ulici. Takže se pořád schovávám, abych jejich životy zkomplikoval, jak jen to jde. Což ale komplikuje i můj život.

Stalo se to tak trochu hrou, když se jim vyhýbáš, nebo je to pořád čistá otrava?
Rob: Je to prostě jen to, že nechci, aby měli něco zadarmo. Lidi, který ty fotky pak vidí, předpokládaj, že jste focený jen proto, že chcete. A když si potom nárokujete nějaké soukromí, oni jsou jako: 'No co, předtím ti to nevadilo.'. Takže musíte bejt důslednej a říct: 'Nechci bejt focenej nikdy'.

Musíš někdy chodit ven v převleku?
Rob: Nikdy to nefunguje úplně. Ale mám hodně malých triků, jako třeba měnění aut a podobně. Stane se z vás něco jako špion (směje se). Velmi tajnej špion.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama