Rob v show Jimmyho Kimmela

13. června 2014 v 13:33 | Ajjinka |  TV shows

To, na co jsme se asi všichni těšili, je tady. Rob v show Jimmy Kimmel Live! Doslovný překlad nemám, ale obsah jsem vypsala co nejpodrobněji, takže by neangličtináři neměli mít problém. Neskutečně vtipný rozhovor. Rob mluví o svém statusu bezdomovce, o svých těžkých slinách, erotickém plivání či o jeho zastrašující vitríně slávy. The Rover přirovnává k pokračování Ztracené hory a vypráví příběhy z natáčení v Austrálii, ze kterých by jeden padnul smíchy. K celému videu se dostanete kliknutím na obrázek, níže najdete tři oficiální videa v HD.

Roba ve studiu přivítá bujarý potlesk, není se čemu divit, byly to skoro dva roky, kdy se v podobném pořadu objevil. Rob říká, že je z toho pořád nervózní, Jimmy mu se smíchem odpovídá, že se nediví, protože na něj křičí lidi. Jimmy připomíná, že naposledy, kdy u něj byl, Rob řekl, že žije u popelnic. Rob říká kéž by, že je to momentálně ještě horší. Říká, že dům, který měl půjčený, půjčil svým rodičům, ze kterého ho pak vykopli, když se vrátil z Toronta (po natáčení Life), takže je teď zase bezdomovec.

Jimmy se ho ptá, kde tedy má všechny své věci, Rob odpovídá, že by si to taky přál vědět. Někde prý jsou. Myslí si, že jsou v nějakém skladu, od kterého má někde tajné klíče. Jimmy se ho ptá, co v takovém skladu má. Rob říká, že zrovna nedávno se díval po své ceně Teen Choice Awards, protože si chtěl udělat takovou vitrínu, která by zastrašovala jeho hosty. Při Teen Choice výherci svých kategorií získávají surfařské prkno. Jimmy se ptá, kolik jich Rob má. Rob se směje a říká, že zjistil, že jich nemá tolik, kolik si myslel. 'Mám jich tak čtyřicet, co? Aha, tak tři...'.

Jimmy říká, že naposledy, když u něj Rob byl, řekl mu, že si bezdůvodně vymýšlí spoustu lží. Rob odpovídá, že za to může panika. Pak říká, že má extrémně těžké sliny. Někdo mu to prý řekl a on si myslí, že to znamená, že nemůže pořádně otevírat pusu. Ale jakmile se dostaví panika a adrenalin, začne se mu mluvit snadněji a proto říká blbosti. Rob se Jimmyho ptá, jestli na něj někdo někdy plivnul... takovým tím erotickým způsobem. Jimmy zaraženě říká, že ne, Rob na to přizná, že je to dost skvělý. Jimmy pak vtipkuje, že s Robovými těžkými slinami by při to mohl někomu udělat modřiny. Pak radši navrhne, aby si dali pauzu - přichází komerční přestávka, při které je pouštěn klip z The Rover.

Po klipu, ve kterém Guy přiráží Roba na kapotu auta, Rob vtipkuje, že jde o pokračování Zkrocené hory. Pak mluví o tom, že se natáčelo v Austrálii, převážně kolem městečka Marree. Prý to bylo skvělé. Jimmy se ptá, jestli tam místní zjistili, že má Rob těžké sliny. Rob říká, že naštěstí ne. V Marree prý žije kolem padesáti obyvatel a nejbližší město je tři hodiny daleko. Jimmy se ptá, co místní dělají, aby se uživili, Rob říká, že nemá ponětí, ale že tam fakticky nic není, natáčeli tam asi měsíc. Jimmy si Roba dobírá s tím, že ve městě byl měsíc, ale nezjistil, co místní obyvatelé dělají za práci.

Pak Rob začne vyprávět historku o tom, jak jednu noc ztratili Guy Pearce. Lidi se prý ztráceli pravidelně, protože tam nebyla žádná pouliční světla kromě těch u hospody. Když někdo odešel z hospody, byl ztracenej. Prý Guye hledali a kolem čtvtý ráno zářilo světlo z jednoho z domů, ve kterém Guy masíroval záda nějaké asi osmdesátileté paní. Jimmy se směje a říká, že neví, jestli je to jedna z jeho lží, ale tak či onak se mu to líbí. Rob pak pokračuje a říká, že se jednoho dne ztratil Scoop (Henry) a vrátil se zpátky na koni. Ztratil se na několik hodin, všichni ho hledali a on se najednou vrátí na koni, aniž by na něm někdy předtím jel.

imagebam.com imagebam.com
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama