Červen 2014

Vaše návrhy a připomínky

30. června 2014 v 18:41 | Ajjinka |  Novinky na blogu

Už dlouho jsem si pohrávala s nápadem, že bych vytvořila článek čistě jen pro vaše vzkazy a připomínky. Poslední dobou mám zadělaný blog spamovými komentáři, takže se mi v těch nových špatně orientuje. Tenhle článek by to měl vyřešit, protože bude na očích a budu jej pravidelně kontrolovat.

A co sem patří? Prakticky všechno. Pokud se chcete na něco zeptat, můžete stále využít můj Ask, kde vám ráda odpovím, stejně tak je vám k dispozici tento článek. Ale jestli mi chcete napsat něco o blogu, cokoliv, můžete využít přímo komentáře pod tímto článkem. Něco tu nefunguje? Nepošle vás odkaz tam, kam by měl? Dejte mi vědět a já to napravím. Nebojte se ozvat, když najdete v článku nějaký překlep nebo pravopisnou chybu, žádného betu tady nemám a někdy to člověku prostě ujede, i když se chyby snažím minimalizovat. Také mi klidně sdělte své návrhy, co byste tu rádi viděli.

Můžete mi sem napsat i to, jak jste na tenhle blog narazili. Hrozně ráda bych se o vás, čtenářích a návštěvnících, dozvěděla něco víc. Odkaz na tento článek najdete permanentně nahoře v menu. Takže jen vesele do toho! :)

Americké DVD The Rover vyjde 23. září

30. června 2014 v 12:24 | Ajjinka |  The Rover

Myslím, že tohle je naprosto skvělá zpráva. Vypadá to totiž, že na DVD The Rover nebudeme muset čekat tak dlouho! Podle e-shopu Walmartu vyjde v USA The Rover již 23. září, což vůbec není daleko. Už jsem psala, že u nás můžeme DVD čekat na podzim, přesné datum zatím známo není, ale když vyjde v Americe již v září, můžeme snad počítat se zářím/říjnem. Kdyby se někomu nechtělo čekat na české DVD, můžete si předobjednat ve Walmartu DVD nebo BluRay verzi.

Rob pro Philippine Daily Inquirer

29. června 2014 v 19:39 | Ajjinka |  Rozhovory

Mám tu pro vás další překlad rozhovoru, o kterém jsem se zmiňovala v minulém článku. Jde opravdu o skvělý rozhovor, uvolněný, vtipný. Rob mluví o svém albu, lidstvu, dětech, filmech,... Pokud chcete vědět, co by dělal, kdyby mu zbýval den života, nebo jak se vyrovnává se stresem, určitě si tenhle milý rozhovor přečtěte! :)

"Don't hate me 'cause I'm beautiful... Now do the prettz girl rock, rock, rock," zpívá Robert Pattinson společně s písničkou Pretty Girl Rock Keri Hilson, která hraje v rádiu jeho auta před násilným okamžikem, jde o ojedinělý humorný prvek v The Rover Davida Michoda. V hotelu Four Seasons v Los Angeles se nám tak hned nabízí otázka, jestli někdy v blízké budoucnosti Robert vydá album.

"Vždycky se snažím zjistit jak... ale je to docela složitý," odpovídá herec, který se svým krátkým sestřihem, tmavými kalhotami, černou bundou, hnědou košilí a bílým tričkem vypadá chlapecky. Smějící se 28letý Robert říká: "Chci ho stačit vydat do třicítky, po ní už je to lehce trapný."

Uvidíme Roba v romantické komedii?

29. června 2014 v 16:21 | Ajjinka |  Novinky

Pár dní zpátky napsal filmový producent Kevan Michaels na Twitter o svém pracovním obědě s Robem. Samozřejmě fanoušky hned zajímalo, o co se jedná, a protože je Kevan správnej chlap, odpověděl:
"Mluvili jsme o romantické komedii. Nic jistého." - @kevan_km


Co říkáte vy? Viděli byste Roba rádi v romantické komedii? Podle mě by to mohla být opravdu příjemná změna! Samozřejmě je dost pravděpodobné, že z projektu nakonec nic nebude, ale v jednom z posledních rozhovorů, který vám mám v plánu přeložit, mluvil Rob o tom, že by si někdy rád zahrál v komedii :)

The Rover - Mouchy

28. června 2014 v 13:17 | Ajjinka |  The Rover

Objevilo se nové video z placu The Rover, které je dost trefně pojmenované Mouchy. Ve videu mluví především Scoot McNairy (Henry, Reyův bratr), který říká, že ty mouchy jsou vážně šílené a vypadá to, že to o sobě dokonce vědí. Guy říká, že je prostě musíte přijmout, ale že je to docela těžké, když hrajete a moucha vám lítá a bzučí přímo před očima. Scoot pak předvádí způsob, jakým odhání mouchy on a jakým David Michod. V celém videu je pořádná řádka záběrů celého štábu, jak se snaží mouchy odhánět. Rob se zmůže jen na to, že je to směšný. K videu se dostanete kliknutím na úvodní obrázek.


Rob na oslavě Nicka Jareckiho v LA (25. 6. 2014)

26. června 2014 v 16:05 | Ajjinka |  Fan fotky

Včera slavil své 35. narozeniny režisér a scénárista Nicholas Jarecki a na jeho narozeninové večeři v No Vacancy se ukázal i Rob, který se s Nickem přátelí. Jejich společné fotky jsme tu měli už v říjnu minulého roku, kdy se spolu vyfotili na promítání Seduced And Abandoned v LA.

EDIT: Přidány další tři fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Rob pro VH1.

25. června 2014 v 22:24 | Ajjinka |  Videorozhovory

Pořád se objevují nové rozhovory a nová videa z proma The Rover, ale vesměs se v nich neobjevuje nic moc nového. Ale tohle video mě pobavilo, takže se o něj s vámi podělím. Reportérka VH1. se naší trojice ptá, co si myslí, že se stane, až Keri Hilson, autorka songu Pretty Girl Rock, uvidí scénu v The Rover, ve které si její písničku Rey popěvuje... Rob překvapeně říká, že se ještě nijak nevyjádřila a že se díval na její Twitter, ale nikde na to nereaguje, prý píše o jiných věcech jako třeba o nakupování a tak. Guy s Davidem říkají, že film asi ještě neviděla. Rob ale říká, že je kolem téhle scény docela slušný povyk, takže je divné, že nic nenapsala. A když se reportérka zeptá, jestli chtějí, aby na tuhle scénu Keri nějak reagovala, Rob pronese: "Je docela sexy, takže doufám, že jo." :D

Proč mě vůbec nepřekvapuje, že je Rob twitterovým stalkerem?!


EDIT: LOL. Tohle je důvod, proč miluju internet. Video, ve kterém Rob mluví o stalkerování twitter účtu zpěvačky Keri Hilson se dostalo i k ní, takže se stalkerRob konečně dočkal! :D

"Hahahaha! Tohle mi zlepšilo den. Lidi, jděte na The Rover!!! Nemůžu se dočkat!! Ahoj Robe "


Další fotka z The Rover

24. června 2014 v 21:17 | Ajjinka |  The Rover

Obrázků z The Rover není nikdy dost, obzvlášť když se u nás filmu jen tak nedočkáme.

imagebam.com


The Rover do kin nepůjde, na podzim vyjde na DVD

23. června 2014 v 12:00 | Ajjinka |  The Rover

Tak mi dnes bylo řečeno, že se The Rover do českých kin opravdu nedostane, ale že by měl vyjít na DVD již tento podzim, což je sice celkem široký pojem, ale lepší než nic. S Maps to the Stars se pořád počítá a do kin by měl vtrhnout 16. října 2014, jak už jsem vás informovala. Jediná možnost, kde tedy film vidět s předstihem, jsou filmové festivaly v Karlových Varech (6., 9. a 11. 7.) a Trenčíně (25. 6.).

Rob pro MTV

22. června 2014 v 19:26 | Ajjinka |  Videorozhovory

Aww. Tohle mi vážně chybělo. Rob v rozhovoru pro MTV s Joshem Horowitzem. Rozhovor má skoro půl hodiny, najdete tu všech dvanáct částí s odkazy přímo na web MTV, stačí kliknout na jednotlivé fotky, dolů přidávám YouTube video celého rozhovoru, které však může být kdykoliv smazané.