Červenec 2014

Rob a Guy 6. srpna na Total Film Google Hangout

31. července 2014 v 21:50 | Ajjinka |  The Rover

Není to moc dávno, co jsem sem přidávala článek s rozvrhem britského proma The Rover, které proběhne již začátkem srpna. Kromě dvou Q&A událostí se můžeme těšit také na Google Hangout, který bude živě promítán na YouTube a to 6. srpna v 15:00 našeho času. Půjde o dvacetiminutový rozhovor s Robem a Guyem, kteří budou zodpovídat vybrané otázky od fanoušků. Samozřejmě i vy už nyní můžete zasílat své otázky. Stačí, když na Google+ začnete sledovat Total Film a sem jim připíšete vlastní otázku, pak už jen musíte mít štěstí, aby právě tu vaši vybrali :) Rozhovor bude probíhat živě, takže to bude určitě perfektní zážitek. Už teď přikládám video, kde budete moct přenos sledovat, samozřejmě dám ještě přímo před akcí vědět, abych vám ji připomněla.


Další fotky z shootu pro Esquire

31. července 2014 v 10:54 | Ajjinka |  Photoshooty

Z iPad verze zářijového čísla magazínu Esquire tu máme tři nové fotky. Dále čtyři fotky, které jsme tu už měli, ale tři z nich jsou v původní velikosti a fotka z coveru je bez okolních titulků.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Rob pro Esquire UK

30. července 2014 v 13:42 | Ajjinka |  Rozhovory

Tak. Řeknu vám, že tohle byl masakr. Pět stránek ve Wordu. Hodně z toho tvoří ta okolní novinářská omáčka, některé nepodstatné části jsem vynechala. Všechny Robovy citace jsou psané tučně, takže doufám, že bude rozhovor dostatečně přehledný. A nečekaně jde o opravdu skvělý kousek, i když občas byl reportér Sanjiv Bhattacharya pěkný debil, což vy už ale nezjistíte, protože jsem jeho hloupé řeči a narážky odvážně vynechala... Čím Rob otvírá flašku piva? Proč kouká na Game of Thrones vždycky v neděli večer? Proč u Jimmyho Kimmela začal mluvit o svých údajně těžkých slinách? Na co upozorňuje produkční společnosti, se kterými pracuje? V rozhovoru najdete odpovědi na tyto čtyři otázky a samozřejmě i na mnohé další. Enjoy!

Je osmadvacetiletým britským hercem, který přežil zkoušku ohněm - Twilight fenomén, bulvární šílenství -, aby se stal naším nejslibnějším vůdčím hercem. V příštích měsících uvidíte jeho skvělé výkony ve filmech Davida Cronenberga, Wernera Herzoga a Antona Corbijna. První je The Rover, film, který toto léto musíte vidět. Abychom to oslavili, pozvali jsme muže ze zářijové obálky Esquire v LA na pivo a grilovačku.

Náhled nového photoshootu pro Esquire

29. července 2014 v 21:32 | Ajjinka |  Photoshooty

Jestli sledujete blogový Facebook, (pokud ne, měli byste to samozřejmě napravit) už víte, že se photoshoot pro magazín Esquire, který Rob v LA nafotil tento květen, objeví v zářijovém čísle. To v UK vychází již tento čtvrtek, ale už nyní tu máme první várku fotek, které vypadají fantasticky, a také rozhovor, který je dlouhý, až mě z toho bolí oči :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Dvě nové BTS fotky:

imagebam.com imagebam.com


Rob pro The Vent

28. července 2014 v 22:09 | Ajjinka |  Rozhovory

Díky, že jste o tenhle překlad projevili zájem, je hezké vědět, že rozhovory někdo doopravdy čte. Tenhle je opravdu skvělý, sice v něm jsou i otázky týkající se The Rover (rozhovor byl pořízený v květnu v Cannes), ale zároveň se dozvídáme plno nových věcí. Rob o filmu Life, o cestování a politice.

Pattinson se narodil a vyrůstal v Londýně, a jeho herecká kariéra začala v šestnácti letech v televizním filmu Ring of the Nibelungs. O rok později ztvárnil Cedrica Diggoryho v Harry Potter a Ohnivý pohár. Hrál v pěti obrovsky úspěšných Twilight filmech a dalších snímcích jako Bel Ami a Cosmopolis.

Jak to jde?
Rob: Vždycky večer zapomenu na to, že mě ráno čeká hromada rozhovorů, takže zůstanu vzhůru celou noc (směje se). Je to hrozný!

Rob a Kristen ve francouzské show (2008)

28. července 2014 v 10:43 | Ajjinka |  Zpátky do minulosti

Rok 2008 a francouzské promo Twilight. Rob a Kristen ve francouzské show. Český překlad v cč.


Anton Corbijn mluví o Robovi

26. července 2014 v 22:29 | Ajjinka |  Life

V rozhovoru pro Wall Street Journal Anton Corbijn, režisér filmu Life, mluvil mimo jiné i o Robovi. Celkem zajímavý úryvek rozhovoru, jsem si jistá, že i promo Life bude stát za to! :)

Stejně jako některé jeho poslední projekty, je tenhle film pro Pattinsona velmi odlišný.
Anton: Čas filmu se snadno rozdělí mezi Daneho DeHaana a Roba, zároveň jsou to velmi rozdílní herci. Rob podle mě pracuje na tom, aby byl viděn jako opravdový herec, ne jako filmová hvězda. Přijímá vyzývavé role a snaží se pracovat s režiséry, kteří nejsou úplně mainstream. Fakt, že chce dokázat, že je opravdový herec, byl skvělý pro roli Dennise Stocka, který chce zase dokázat, že je skvělý fotograf. Také bylo celkem zajímavé, že pro jednou byl za foťákem Rob.

Dal jste Pattinsonovi nějaké fotografské rady?
Anton: Pár měsíců před natáčením jsem mu dal foťák. Starou Leicu, do které mohl vložit film a pořádně se s tím seznámit.


Informace o UK promu The Rover

25. července 2014 v 21:43 | Ajjinka |  The Rover

UK premiéra The Rover teprve čeká, uskuteční se zde až 15. srpna, ale Rob, Guy Pearce a David Michod přijedou svůj film podpořituž začátkem srpna, takže se již velmi brzy dočkáme nových fotek a rozhovorů.
  • 6. srpna (BFI Southbank v Londýně, 19:15 našeho času) - promítání The Rover, pod kterém bude následovat Q&A s herci a režisérem
  • 7. srpna (Apple Store Regent Street v Londýně, 19:00 našeho času) - Q&A 'Seznamte se s filmaři' s Robem, Guyem a Davidem
Dost pravděpodobně ještě nějaké akce přibydou, já osobně bych byla neskutečně vděčná, kdyby se Rob objevil v show Grahama Nortona! (O tom, že by ho konečně mohli pozvat do Top Gearu, budu radši mlčet :D).

Nová behind the scenes fotka The Rover

25. července 2014 v 21:30 | Ajjinka |  The Rover

Promo brazilského distributora je v plném proudu, takže tu máme další skvělou fotku z The Rover. Jak asi posoudíte sami, zjevně se jedná o záběr během natáčení, ne přímo z filmu. V Brazílii má film premiéru 7. srpna, později sem přidám článek o UK promu, kterého se v srpnu zúčastní i Rob, Guy a David.

imagebam.com


Nová behind the scenes fotka z The Rover

23. července 2014 v 22:34 | Ajjinka |  The Rover

Máme tady novou behind the scenes fotku z natáčení The Rover s Robem a Davidem. Žlutě je napsána citace proslulého režiséra Quentina Tarantina, kterému se tenhle australský thriller evidentně líbil. Řekla bych, že tahle chvála už o něčem opravdu svědčí.

"Okouzlující vizionářský počin. Nejlepší postapokalyptický film od původního Mad Maxe. S The Rover a Animal Kingdom David Michôd dokazuje, že je tím nejnekompromisnějším režisérem své generace." - Quentin Tarantino

imagebam.com