Srpen 2014

Rob na svatbě Bobbyho Longa (30. 8. 2014)

31. srpna 2014 v 10:27 | Ajjinka |  Fan fotky

Jak jsem vás už informovala, včera se v NYC konala svatba Robova dlouholetého kamaráda Bobbyho Longa. Bylo vážně jen otázkou času, než se objeví nějaké fotky, sice je zatím jen jedna, ale vzhledem k tomu, jak se kamarádky nevěsty, která mimochodem psala Twilight fanfiction a je Robovou velkou fynynkou, chlubily, že potkají na svatbě Roba Pattinsona a doufaly, že se do nich zamiluje, tipla bych si, že se objeví nějaké další snímky. Na další fotce je Dakota Fanning, přítelkyně dalšího Robova kamaráda Jamieho Strachana. No a třetí snímek už je záběr ženicha a nevěsty :)) Gratulace!

EDIT: Přidány dvě nové fotky. Jedna s Robem a druhá s novomanželským párem :)

EDIT2: Přidány další fotky, dvě Roba (jak může být tak sexy, když si zapaluje cigaretu?!) a pak ženich a nevěsta, kterým to neskutečně slušelo. A ano, jak se očekávalo, někteří svatební hosté se stali paparazzi.

EDIT3: Ještě jedna fotka :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com


Nové scény z Maps to the Stars

29. srpna 2014 v 18:50 | Ajjinka |  Maps to the Stars

OMFG :D Filmový distributor MFA+ zveřejnil dvě scény z Maps to the Stars, ve kterých je Rob a Mia Wasikowska. Bohužel jsou německy předabované, ale opravdu stojí za zhlédnutí, no posuďte sami :D Pomalu si začínám myslet, že všechny Robovy scény uvidíme ještě před samotným filmem, který má vtrhnout do českých kin 30. října.

O soundtrack filmu se postaral Howard Shore, jednu ze skladeb si můžete poslechnout zde.
Nová fan fotka z NYC (28. 8. 2014)

29. srpna 2014 v 11:28 | Ajjinka |  Fan fotky

Nová vysmátá fotka z New Yorku, kde se evidentně BritPack vydal na nákupy. Podobné fan fotky moc nemusím, ale budiž. Rob, Marcus Foster a Sam Bradley se svým způsobem podíleli na soundtracku Twilight. Rob společně se Samem napsal písničku Never Think, a Marcus napsal Let Me Sign společně s dalším jejich kamarádem Bobby Longem, jehož svatba se uskuteční tuto sobotu - právě proto se BritPack sešel v NYC :)

Sam dnes zároveň slaví narozeniny, takže všechno nejlepší! :)

imagebam.com


Hromada behind the scenes fotek z filmu Life

26. srpna 2014 v 22:05 | Ajjinka |  Life

Wow. Objevila se pořádná hromada behind the scenes fotek z natáčení filmu Life! Na prvních třech fotkách můžete vidět Roba aka fotografa Dennise Stocka a na pár dalších Dane DeHaana jako Jamese Deana. Na drtivé většině je samozřejmě režisér Anton Corbijn.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


RECENZE: The Rover (2014)

26. srpna 2014 v 17:15 | Ajjinka |  Recenze

The Rover s Robem a Guy Pearcem v hlavních rolích jsem vyhlížela už dlouho, takže si určitě umíte představit to nadšení, když jsem měla šanci film konečně vidět. Novinky o něm tu přidávám od samého začátku, přeložila jsem desítky rozhovorů, ve kterých o filmu Rob mluvil, a teď mi konečně všechno zapadá do sebe.

Děj filmu se odehrává deset let po kolapsu světové ekonomiky. Eric (Guy Pearce) žije svůj život, ve kterém mu už v podstatě nic nezbylo, když mu partička chlápků ukradne auto. To nenechá jen tak - chce své auto zpět a chce se pomstít těm, kteří mu jej vzali. Náhodou narazí na Reye (Rob), bratra jednoho ze zlodějů, který mu pomůže se k partičce dostat.

Rob bude na TIFF 2014 v úterý 9. září

24. srpna 2014 v 15:09 | Ajjinka |  Maps to the Stars

Rob, John Cusack a Julianne Moore (pravděpodobně i David Cronenberg) se zúčastní promítání Maps to the Stars na TIFF 2014 v úterý 9. září. Ve stejný den bude v Torontu i Benedict Cumberbatch se svým filmem The Imitation Game, držme tedy palce, aby se ti dva setkali a my měli jejich společnou fotku ještě před natáčením The Lost City of Z!

I když... vždycky tu máme fotku NotRoba a NotBena z fesťáku :D :D

Nová fan fotka z NYC (23. 8. 2014)

24. srpna 2014 v 11:19 | Ajjinka |  Fan fotky

Tak už víme, proč byl Rob v obchodě s kostýmy. Včera si totiž v New Yorku zašel na párty, na které jako módní doplněk využil vílích křídélek... Nikdy bych netipovala, že jednou takovou větu napíšu a bude pravdivá. Co myslíte, měl po kapsách vílí prach, který házel na nic netušící přítomné? :D LOL

imagebam.com


Tři nové fotky z The Rover

23. srpna 2014 v 22:38 | Ajjinka |  The Rover

Ano, pořád se objevují nové fotky z The Rover. Nejsou zrovna v nejlepší kvalitě, ale to nevadí. Už se nemůžu dočkat, až uvidíme Robovo ztvárnění Reye na vlastní oči! Na poslední fotce je Rey společně se svým bratrem Henrym, kterého si zahrál Scoot McNairy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Sienna Miller se přidala k The Lost City of Z

23. srpna 2014 v 15:19 | Ajjinka |  The Lost City of Z

Jé! Podle serveru StudioCanal se k obsazení The Lost City of Z přidala herečka Sienna Miller! Tato britská herečka, kterou si možná pamatujete z roztomilé fotky s Robem, si pravděpodobně zahraje postavu Niny Fawcettové, manželku britského průzkumníka Percyho Fawcetta (Benedict Cumberbatch). S Robem je to stále dost nejasné. Podle MetraUK by měl hrát Percyho asistenta, ale ten jich měl rovnou několik.

Vypadá to ale, že jméno Robovy postavy bude Henry. Percy měl před první světovou válkou rovnou dva asistenty, kteří jej na jeho výpravách doprovázeli. Henryho Costina a Henryho Manleyho, o kterých Percy napsal:

"Byli těmi jedinými asistenty, o kterých jsem kdy mohl tvrdit, že byli plně spolehliví a přizpůsobiví, nikdy jsem si nemohl přát lepší společnost."

Henry Costin, britský desátník, který v roce 1910, znuděný vojenským životem, odpověděl na Fawcettův inzerát v novinách, ve kterém hledal dobrodružného společníka. Malý, podsaditý Costin s velkým knírem a přivřenýma očima se Fawcettovi prokázal jako velmi odolný a schopný asistent. Byl velmi fit, v armádě působil jako tělesný instruktor a byl prvotřídním střelcem. Jeden z jeho synů ho popsal jako: "Trvdej prevít, kterej nenáviděl blbý kecy."

Henry Manley byl šestadvacetiletý Angličan, který se povoláním považoval za "průzkumníka", i když ještě na mnoha místech zatím nebyl.

Dále je tu postava Jamese Murraye, dalšího průzkumníka, který byl o dva roky starší než Percy, čímž se obsazení Roba tak nějak vylučuje, ale stejně jako Ben a Rob by měl být se vší pravděpodobností také Brit...

Režie je stále v rukách Jamese Graye a premiéra se očekává někdy v roce 2016, což dává celkem smysl, když se má film začít natáčet v Kolumbii a UK a již v lednu příštího roku.


Nové fan fotky z NYC (21. 8. 2014)

22. srpna 2014 v 11:41 | Ajjinka |  Fan fotky

Rob se z Los Angeles, kde se nechal zkropit hadicí, nějakým záhadným způsobem přesunul do New Yorku, kde jej několik fanoušků nachytalo v obchodě s kostýmy. Jak si můžete všimnout v úvodní fotce, bez skrupulí jsem uřízla fanynku, tentokrát mi to líto nebylo, protože v pozadí si můžete všimnout Robova kamaráda Jamieho Strachana, pro kterého mám taky slabost. Jamie chodí s Dakotou Fanning a podle jiné fanynky byli tihle tři společně i na obědě. Celkem mě překvapilo, že je Rob oholený, možná je v NYC kvůli práci? :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com