Sienna Miller se přidala k The Lost City of Z

23. srpna 2014 v 15:19 | Ajjinka |  The Lost City of Z

Jé! Podle serveru StudioCanal se k obsazení The Lost City of Z přidala herečka Sienna Miller! Tato britská herečka, kterou si možná pamatujete z roztomilé fotky s Robem, si pravděpodobně zahraje postavu Niny Fawcettové, manželku britského průzkumníka Percyho Fawcetta (Benedict Cumberbatch). S Robem je to stále dost nejasné. Podle MetraUK by měl hrát Percyho asistenta, ale ten jich měl rovnou několik.

Vypadá to ale, že jméno Robovy postavy bude Henry. Percy měl před první světovou válkou rovnou dva asistenty, kteří jej na jeho výpravách doprovázeli. Henryho Costina a Henryho Manleyho, o kterých Percy napsal:

"Byli těmi jedinými asistenty, o kterých jsem kdy mohl tvrdit, že byli plně spolehliví a přizpůsobiví, nikdy jsem si nemohl přát lepší společnost."

Henry Costin, britský desátník, který v roce 1910, znuděný vojenským životem, odpověděl na Fawcettův inzerát v novinách, ve kterém hledal dobrodružného společníka. Malý, podsaditý Costin s velkým knírem a přivřenýma očima se Fawcettovi prokázal jako velmi odolný a schopný asistent. Byl velmi fit, v armádě působil jako tělesný instruktor a byl prvotřídním střelcem. Jeden z jeho synů ho popsal jako: "Trvdej prevít, kterej nenáviděl blbý kecy."

Henry Manley byl šestadvacetiletý Angličan, který se povoláním považoval za "průzkumníka", i když ještě na mnoha místech zatím nebyl.

Dále je tu postava Jamese Murraye, dalšího průzkumníka, který byl o dva roky starší než Percy, čímž se obsazení Roba tak nějak vylučuje, ale stejně jako Ben a Rob by měl být se vší pravděpodobností také Brit...

Režie je stále v rukách Jamese Graye a premiéra se očekává někdy v roce 2016, což dává celkem smysl, když se má film začít natáčet v Kolumbii a UK a již v lednu příštího roku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama