UK press junket (7. 8. 2014)

7. srpna 2014 v 13:59 | Ajjinka |  Akce

Ani dnes si Rob neodpočine, je tu další den britského proma The Rover. Rob vypadá víc unaveně než včera, což je celkem pochopitelné, když na něj včera po Q&A čekali jeho kamarádi. Dnes Roba, Guye a Davida čeká ještě jedno Q&A a to v obchodě Apple. Moje kamarádka Lina z Německa byla včera na Q&A a už teď už čeká, aby mohla Roba znovu vidět právě v obchodě Apple. Je naprosto nadšená a tvrdí, že slyšet naživo jeho smích je opravdu neskutečný zážitek :) Těžká závist. Navíc zvládla ulovit fotky s Tomem Sturridgem a Marcusem Fosterem! Tyhle tři fotky byly pořízeny reportérkou z Channel 4 News, jejíž rozhovor bude zveřejněn dnes večer.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ukázka z rozhovoru, ve které Rob mluví o slávě. Říká, že šílí, když na něj lidi čekají před jeho domem. Je to, jako by byl ve vězení. Je šílený, že mu před barákem stojí třeba pět aut a to 24 hodin denně. Jste tak beznadějní. Ti chlápci mu můžou říkat cokoliv, dělat cokoliv, ale on nemůže udělat nic, i když by jim nejradši jednu vrazil, ale to je přesně to, co po něm chtějí. Je to jako by měl stalkery s foťákama. "Oh ne, já nejsem stalker, já jsem paparazzi." ... "Oh, no to je pak obrovskej rozdíl!". Ale nakonec přijdete na to, co dělat. Zbavíte se nervozity, nedíváte se pořád přes rameno, jestli za vámi někdo není, je teď mnohem klidnější, než byl dřív. Pořád mu to přijde jako vězení. "Každý má svoje vlastní vězení. A já chci, aby to moje bylo to, které jsem si sám vyzdobil."
Další fotky od tisku:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mileyfan-blog mileyfan-blog | Web | 7. srpna 2014 v 14:07 | Reagovat

super fotky

2 DopeStars DopeStars | 10. srpna 2014 v 9:52 | Reagovat

Suprový rozhovor!!! Až mi ho aj je chudáka trošku ľúto, že to takto má s tou slávou. A najzlatší je, keď sa sekne a povie:
"My lov... my real life" (Robsten forever) To je také zlaté!! 8-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama