Září 2014

Rob pro The Independent UK

28. září 2014 v 12:05 | Ajjinka |  Rozhovory

Minulý rok se herec rozhodl prodat svou vilu v Griffith Park poblíž slavného nápisu Hollywood v Los Angeles. Tvrdí, že byl příliš mladý, aby se uvázal k tak ohromnému majetku.

"Ten dům byl úžasnej," říká o vile, kterou prodal za 6,37 milionů dolarů. "Moc jsem nad tím nepřemejšlel, když jsem ho pořizoval. Žil jsem v LA a zůstával jsem po hotelech, a pak jsem měl poprvý pořádný peníze."

Když říká peníze, myslí tím ohromnou sumu pro každého, ne jen pro britského herce. Podle průzkumů získal 20 milionů za poslední část Twilight, ságy, která mu zařídila celosvětovou slávu. Pattinson přiznává, že prodej domu byl součástí jeho odloučení se od Hollywoodu. "Pokud jste ten typ člověka, co potřebuje bejt do věcí dostrkanej, pak pro vás není Hollywood to správný místo, takže si myslím, že možná s LA končím. Během posledních tejdnů jsem si to uvědomil."

Rob pro The Province

27. září 2014 v 22:02 | Ajjinka |  Rozhovory

"David je vážně vtipnej," říká Pattinson. "Mám ho rád jako člověka a taky pomáhá, že se mi líbí jeho práce. Líbí se mi, jak fungujou jeho natáčecí placy: Jsou hrozně příjemný a cejtím se na nich víc sebevědomej."

Pattinson prozrazuje, že Cronenenberg nikdy nepanikaří, když čelí neznámému. Dovoluje příběhu a postavám, aby se přirozeně vyvíjely.

"U Cosmopolis jsem byl vyděšenej, protože to byl scénář tak plnej slov, nedělal jsem žádný natáčecí zkoušky a do dne před natáčením jsem s ním nemluvil ani o svý postavě. Říkám vám, že jsem se skoro nervově zhroutil, protože jsem předpokládal, že si myslí, že vím přesně, co dělám a pak se s tím na place prostě vytasím," směje se Pattinson.

Robert Pattinson • All Night

27. září 2014 v 12:25 | Ajjinka |  Fan videa
Ehm, we sice žádala nějaké ňuňu video, ale jakmile jsem narazila na tuhle hot záležitost, musela jsem přidat ji. Pokud jste v práci, doporučuju video nepouštět, hehe :D Jinak se dnes pokusím přidat nový rozhovor z TIFF, ale nic slíbit nemůžu :)


Nové fan fotky z LA (21. 9. 2014)

22. září 2014 v 16:24 | Ajjinka |  Fan fotky

Ze včerejšího odpoledne se objevily nové fan fotky. Jak víte, tyhle fotky, které nemají moc daleko do paparazzi fotek, prostě nemusím. Rob a zpěvačka FKA Twigs. Než se rozhodnete zanechat komentář, uvědomte si, jestli jste tu kvůli Robovi a jeho kariéře, nebo něčemu úplně jinému a nepodstatnému ;)RECENZE: Maps to the Stars (2014)

21. září 2014 v 18:05 | Ajjinka |  Recenze

Myslím, že každý, kdo někdy viděl film z dílny Davida Cronenberga, tak nějak musí vnitřně tušit, co od hollywoodského dramatu Maps to the Stars může očekávat. Film nám poskytuje náhled na stinnou a bláznivou stránku Hollywoodu a jeho hereckých hvězd. Zmařené sny, nenaplněné touhy, falešná přátelství, nenávist a paranoia. To vše a mnohem víc hraje ve filmu svou roli.

Všichni, co tu novinky o Maps to the Stars sledují od samého začátku, určitě ví, že Rob si zahrál postavu řidiče limuzíny Jeromea Fontanu, který se snaží prosadit jako herec a scénárista, což se mu zatím příliš nedaří. Ve filmu nemá žádnou velkou roli, i když se jeho cesta propojí s Agathou, popálenou dcerou místní hollywoodské rodiny, kterou přijela po léčení z pyromanie navštívit, a dost zásadně ovlivní její rozhodnutí.

Harmony Korine natočí The Trap

20. září 2014 v 21:15 | Ajjinka |  The Trap

K tomuhle článku jsem se dnes dokopávala celý den a konečně se mi to podařilo... Pokud režisér Harmony Korine, kterého Rob ve svých rozhovorech dost zmiňoval, protože měl speciálně pro něj psát scénář, nebude příští rok natáčet rovnou dva gangsterské filmy, máme tady pár informací o Robovo novém projektu!

Film se bude jmenovat The Trap a půjde o gangsterské drama s multigenerační zločineckou rodinou z Jihu. Zhruba před měsícem Harmony v jednom rozhovoru řekl:

Dal ti Al Pacino nějaké tipy k tvému jižanskému gangsterskému projektu, na kterém pracuješ?
Harmony: No vlastně je už všechno hotovo! Scénář je napsaný. Teď dávám dohromady obsazení, půjde o můj nejambicióznější film a opravdu se budu snažit. Je to věc z jiné úrovně. Je to mstivý, roztažitý a velmi silný film... Nechci toho prozradit příliš, ale pravděpodobně začneme natáčet po Novém roce v Miami. Půjdu do toho.

Nějaký speciální důvod, proč zrovna v Miami?
Harmony: Jo, kvůli tomu, jak tam vypadá obloha.

A Roberta Pattinsona máš jistého?
Harmony: Bude tam hodně herců.

Harmony toho opravdu moc neprozradil, ale všechno sedí. Rob sám řekl, že bude natáčet gangsterský film v Miami a upřímně... myslím, že by to byla příliš velká náhoda, aby šlo o nějaký jiný projekt. Sice mě trochu děsí fakt, že chtějí natáčet po Novém roce, kdy v lednu má Robovi začít natáčení The Lost City of Z, ale nad jeho rozvrhem už se asi ani nemá cenu pozastavovat :))


Maps to the Stars na Be2Can!

20. září 2014 v 17:15 | Ajjinka |  Zajímavosti

Oh! Kdo nechce čekat na premiéru Maps to the Stars, která se uskuteční 30. října, může si zajít na některé z promítání filmového festivalu Be2Can, který proběhne v době od 6. do 15. října a který uvede film pod českým názvem Mapy ke hvězdám. Pro mě je to opravdu velké překvapení, protože jsem žila v domnění, že budou na tomto festivalu promítány filmy jen pod distribuční společností Film Europe, která festival pořádá.
  • Praha - kina Lucerna, Atlas a Evald
  • Brno - kino Art
  • Zlín - Velké kino a Golden Apple Cinema
  • České Budějovice - kino Kotva
  • Bratislava - Kino Film Europe
Přesnějí informace o programu festivalu zatím nejsou, ale samozřejmě Vás budu o všem informovat, jakmile se objeví :) Fanoušci z Českých Budějovic a okolí můžou na Maps to the Stars zajít už ve středu 8. října od 17:30. Vstupenky si dokonce už můžete předobjednat!

Letos proběhne první ročník tohoto festivalu, který bude českým a slovenským divákům představovat ty nejlepší snímky ze tří světově známých filmových festivalů - Benátek, Berlína a Cannes, tedy Be2Can. Premiéru tak u nás bude mít 17 úplně nových titulů. Ceny jednotlivých promítání budou pravděpodobně záviset na taxách samotných kin, ve kterých bude festival probíhat.

Dvě nové fotky z kampaně Dior

20. září 2014 v 9:45 | Ajjinka |  Dior

Uh, uh. Udělalo se tu nějaké horko, nemyslíte? Huuuuuh. Strašně mě mrzí, že tyhle dvě nové fotky z loňské kampaně Dior nejsou v HQ, protože jsou vážně zatraceně sexy. Rob a Camille Rowe :)

imagebam.com imagebam.com


Dvě fan fotky z LA (18. 9. 2014)

20. září 2014 v 9:38 | Ajjinka |  Fan fotky

Rob si předevčírem zašel v LA na večeři s přáteli do ruské restaurace Mari Vanna, kde jej jedna slečna vyfotila. Tyhle fotky ráda vážně nemám, ale je opravdu hezké Roba zase vidět. Fotky nejsou zrovna v dobré kvalitě, ale můžete si všimnout, že vousy jsou zase zpátky :)

imagebam.com imagebam.com


Portrét Roba a Julianne z TIFF

17. září 2014 v 16:07 | Ajjinka |  Photoshooty

Na filmovém festivalu v Torontu pořídil W Magazine portrét Roba a Julianne Moore. Fotka je úžasná a já pevně doufám, že se objeví i nějaká další! :) Co si budeme povídat, to především jména těchhle dvou a režiséra Cronenberga přitahují k filmu pozornost :)

imagebam.com