Harmony Korine natočí The Trap

20. září 2014 v 21:15 | Ajjinka |  The Trap

K tomuhle článku jsem se dnes dokopávala celý den a konečně se mi to podařilo... Pokud režisér Harmony Korine, kterého Rob ve svých rozhovorech dost zmiňoval, protože měl speciálně pro něj psát scénář, nebude příští rok natáčet rovnou dva gangsterské filmy, máme tady pár informací o Robovo novém projektu!

Film se bude jmenovat The Trap a půjde o gangsterské drama s multigenerační zločineckou rodinou z Jihu. Zhruba před měsícem Harmony v jednom rozhovoru řekl:

Dal ti Al Pacino nějaké tipy k tvému jižanskému gangsterskému projektu, na kterém pracuješ?
Harmony: No vlastně je už všechno hotovo! Scénář je napsaný. Teď dávám dohromady obsazení, půjde o můj nejambicióznější film a opravdu se budu snažit. Je to věc z jiné úrovně. Je to mstivý, roztažitý a velmi silný film... Nechci toho prozradit příliš, ale pravděpodobně začneme natáčet po Novém roce v Miami. Půjdu do toho.

Nějaký speciální důvod, proč zrovna v Miami?
Harmony: Jo, kvůli tomu, jak tam vypadá obloha.

A Roberta Pattinsona máš jistého?
Harmony: Bude tam hodně herců.

Harmony toho opravdu moc neprozradil, ale všechno sedí. Rob sám řekl, že bude natáčet gangsterský film v Miami a upřímně... myslím, že by to byla příliš velká náhoda, aby šlo o nějaký jiný projekt. Sice mě trochu děsí fakt, že chtějí natáčet po Novém roce, kdy v lednu má Robovi začít natáčení The Lost City of Z, ale nad jeho rozvrhem už se asi ani nemá cenu pozastavovat :))

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama