Prosinec 2014

Nová fan fotka z Londýna (23. 12. 2014)

30. prosince 2014 v 19:57 | Ajjinka |  Fan fotky

Další nová fan fotka, která byla pořízena 23. prosince v Londýně :) Těší mě, že Rob sundal ty příšerný hadry.

imagebam.com


Blíží se nějaké natáčení? Těžko říct

26. prosince 2014 v 21:28 | Ajjinka |  Novinky

Tuhle skutečnost jsem zmiňovala už několikrát a jsem si skoro stoprocentně jistá, že tohle nebude naposledy, kdy to dělám. Robův natáčecí rozvrh je jeden velký bordel. Udržet přehled v tom, jaký film má natáčet příště, je prakticky nemožné. V lednu se měl začít natáčet dobrodružný snímek The Lost City of Z, ve kterém se objeví po boku Benedicta Cumberbatche a který už byl několikrát odložen. Bohužel to vypadá, že dojde k dalšímu odložení.

Producent filmu Dede Gardner v nedávném rozhovoru prohlásil, že doufá, že se projekt začne natáčet toto léto. Navíc to vyznělo ještě takovým způsobem, že si vlastně není vůbec jistý, jestli se film opravdu uskuteční.

Dobrou zprávou je, že režisér Brady Corbet zamířil do Budapeště, takže alespoň natáčení dramatu The Childhood of a Leader by se nám mohlo o něco přiblížit. Také se mluví o tom, že by natáčení mohlo začít již tento leden, ale tomu uvěřím až ve chvíli, kdy se Rob dostane na natáčecí plac a padne první klapka.


Nová fotka z Maps to the Stars

26. prosince 2014 v 21:15 | Ajjinka |  Maps to the Stars

Další nový obrázek z Maps to the Stars, nejsem si úplně jistá, jestli se jedná o stillsku nebo behind the scenes záběr, ale vesměs na tom nezáleží :)

imagebam.com


Kompilace fan fotek z prosince 2014

26. prosince 2014 v 17:37 | Ajjinka |  Fan fotky

Tak a tohle je poslední článek, který mi scházel doplnit. Najdete v něm hromadu fan fotek z prosince. Rob je momentálně s Twigs v Londýně, kde společně s rodinou tráví Vánoce. Hodně fotek od "fanoušků" jsem tentokrát vynechala, čím dál častější jsou to totiž sneaky fotky, které stejně jako paparazzi snímky nepodporuju. Poslední fotka je ze Štědrého dne, všimnout si můžete Robova tatínka Richarda, a vsadila bych botky, že ta blonďatá kšice v objektivu patří jeho mamince Claire.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Maps to the Stars na DVD od 18. února

26. prosince 2014 v 17:18 | Ajjinka |  Maps to the Stars

Máme tady nový plakát k Maps to the Stars, na kterém jsou víceméně všechny hlavní postavy. No, nebo spíš ty postavy, co mají na film nalákat. A protože mám výborné slídičské schopnosti, zjistila jsem, že české DVD Mapy ke hvězdám vyjde již 18. února. DVD bude obsahovat český dabing i původní znění s českými titulky. K novému plakátu přikládám i ten český, který bude dost pravděpodobně použitý i jako cover českého DVD.

imagebam.com imagebam.com

Šťastné a veselé!

24. prosince 2014 v 15:28 | Ajjinka |  Od adminky

Všem návštěvníkům a čtenářům tohoto blogu přeju krásné prožití vánočních svátků! Pozor na hořící stromečky, zaskočené rybí kosti a prasknutá břicha z přejezení :)

Nové stillsky z Maps to the Stars

22. prosince 2014 v 17:53 | Ajjinka |  Maps to the Stars

Objevily se nové fotky z Maps to the Stars, některé jsou behind the scenes, některé přímo z filmu. Na dvou je Rob s režisérem Davidem Cronenbergem, na jedné s Julianne Moore. V tom obleku vypadá prostě skvěle!

Omlouvám se za svou prakticky žádnou aktivitu, jednou z nevýhod práce v e-shopu je ta, že se před Vánoci prostě nezastavíte - a když se zastavíte, radši spíte. Teď mě čeká trocha volna, takže doplním to, co je potřeba. Naštěstí pro mě toho moc není :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nové fan fotky Roba

7. prosince 2014 v 13:01 | Ajjinka |  Fan fotky

Rozhodla jsem se naházet všechny fan fotky z posledních dnů do jednoho článku. Kromě jedné (té, kde má Rob vousy a brýle), které byla pořízena na konci října, pochází všechny z Miami, kde před pár dny měla FKA Twigs koncert. Jsou tedy ze 4., 5. a 6. prosince. Na prvním řádku jsou fotky přímo z koncertu, další je z 5. a poslední z 6. prosince. Hm, příště by bylo možná jednodušší napsat ty čtyři články :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Rob získal nominaci AACTA Awards

3. prosince 2014 v 18:16 | Ajjinka |  Události

Mám tady jednu skvělou zprávu. 29. ledna v Sydney proběhne již čtvrtý AACTA Awards (Australian Academy of Cinema and Television Arts Award), kde se celkově zadařilo australskému snímku The Rover. Rob získal nominaci v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli, v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli byl nominován Guy Pearce a na ocet nezůstal ani režisér David Michod, který se utká o cenu za Nejlepší režii. Film byl dále nominovaný například za nejlepší zvuk a doprovodnou hudbu.

Zda se Rob předávání cen zúčastní, je zatím velkou neznámou, ale pevně doufám, že v té době bude už natáčet některých ze svých připravovaných projektů! :)

První fotka z traileru Life

3. prosince 2014 v 18:04 | Ajjinka |  Life

Italský filmový web CIAK má evidentně přístup k trailerům rovnou několika filmů, které vyjdou příští rok. Jedním z nich je i trailer filmu Life, ze kterého na svém Twitteru zveřejnili jeden screen shot. Bohužel si zrovna nevybrali nejlepší momentku, ale to nevadí. Rob jako proslulý fotograf Dennis Stock! K filmu byl zveřejněn i první plakát, zároveň také prozradili, že v Itálii bude film dostupný od září příštího roku :)

imagebam.com imagebam.com