Leden 2015

První klip z Queen of the Desert

29. ledna 2015 v 20:21 | Ajjinka |  Queen of the Desert

Páni, trailer ještě není venku a už tady máme první scénu z Queen of the Desert! Bohužel bez Roba, v minutovém klipu se předvedla Nicole Kidman aka Gertrude Bell a Damian Lewis aka Charles Doughty-Wylie. Scéna vypadá dobře, i když samozřejmě takhle vytržená z kontextu neřekne moc :) Snad se brzy dočkáme traileru, chci strašně moc vidět, jak bude Rob jako T. E. Lawrence vypadat!


Rob dorazí na Berlinale 2015!

26. ledna 2015 v 20:16 | Ajjinka |  Události

Hurá! Máme to potvrzeno. Myslela jsem si, že dva filmy jsou dostatečné lákadlo na to, aby se Rob na německém filmovém festivalu Berlinale objevil a měla jsem pravdu! Rob podpoří oba své filmy, dramata Life a Queen of the Desert.

Společnost mu budou dělat režisér Werner Herzog, Nicole Kidman, Damian Lewis a James Franco za film Queen of the Desert a režisér Anton Corbijn s herci Dane DeHaanem a Alessandrou Mastronardi za snímek Life. Připomínám, že filmovým festival proběhne v únoru, přesněji ve dnech od 5. do 15. února. Naposledy Rob festival navštívil s filmem Bel Ami v roce 2012 a neskutečně mu to seklo! :)

Přesná data premiér samozřejmě napíšu, promítání pro tisk filmu Life by však mělo proběhnout již 7. února.


Jamie Dornan krátce o Robovi

26. ledna 2015 v 19:10 | Ajjinka |  Ostatní o Robovi

Možná jste si všimli, že britší herci jsou jako jedna velká rodina - každý se zná s každým. Už v roce 2010 se objevily společné fotky Roba a Jamie Dornana, který se o něm nedávno krátce zmínil v jednom ze svých rozhovorů a to konktétně pro server Variety.

"Byl jsem kolem Roba dost dlouho na to, abych viděl, jaké to pro něj bylo," říká Dornan pro Variety. "Nevím, jestli to byla výhoda, že jsem to mohl vidět. Ať už to bylo cokoliv... Mimochodem není to to samé. Nejsme z Twilight ságy. Jsme něco jiného. Ať už bude moje situace jakákoliv, bude jiná než ta Robova. Nedají se srovnávat." A o čem Dornan s Pattinsonem mluvili? "Nepamatuju si, o čem jsme se bavili, když jsme se viděli naposledy. Myslím, že jsme se prostě vožrali."


Life a Queen of the Desert míří do Berlína!

15. ledna 2015 v 21:15 | Ajjinka |  Události

Jaj! Takovéhle zprávy prostě miluju! Film Life, který zmapuje přátelství legendárního Jamese Deana a fotografa Dennise Stocka bude mít světovou premiéru na Filmovém festivalu Berlinale! Film se bude promítat v kategorii Berlinale Special Gala 2015. A také tu máme dvě nové stillsky z filmu, na jedné je Rob s Dane DeHaanem, a druhé je jen Dane jako Jimmy Dean :) Jestli se na některý z Robových projektů opravdu těším, je to právě tento snímek!

Svou světovou premiéru si na festivalu odbude i snímek režiséra Wernera Herzoga Queen of the Desert, který se dokonce s ostatními filmy utká v soutěži. I z tohoto filmu tu máme dvě nové stillsky, jen si nejsem jistá, jestli je na nich Rob, ehm. Dva filmy? To už je pořádný důvod, aby se Rob na německém festivalu ukázal! Berlinale bude probíhat od 5. do 15. února.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nová fan fotka z Londýna (14. 1. 2015)

14. ledna 2015 v 20:16 | Ajjinka |  Fan fotky

Vážně na tyhle "fan fotky" udělám zvláštní kategorii, protože je nechci nazývat fan fotkami, když mají víc společného s těmi od paparazzi fotografů. Fotka byla pořízena dnes v Londýně, kde je Rob se svou přítelkyní, se kterou se vrátil z dovolené z Malediv. Bohužel to vypadá, že natáčení The Childhood of a Leader se opět trochu posune, uvidíme :)

imagebam.com


Rob byl nominovaný na Canadian Screen Award 2015

13. ledna 2015 v 17:17 | Ajjinka |  Události

Před malinkou chvílí byly zveřejněny nominace filmových cen Canadian Screen Awards, kde Rob zaútočil v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli za svou roli Jeromea v Maps to the Stars! K nominaci samozřejmě patří velká gratulace. Nominace se dočkala například i Mia Wasicowska (Nejlepší herečka ve vedlejší roli), David Cronenberg (Nejlepší režisér), Bruce Wagner (Nejlepší scénář) a Maps to the Stars jako film takový, který získal celkově jedenáct nominací. Slavnostní předávání proběhne 1. března, tak uvidíme, jestli se Rob zúčastní, pevně doufám, že jo! :)


Nová stillska z The Rover

11. ledna 2015 v 17:04 | Ajjinka |  The Rover

Radost by nám mohla udělat i nová stillska z The Rover. Rob byl jako Rey úžasný. Škoda, že už můžeme skoro s jistotou tvrdit, že se českého DVD nedočkáme. Snímek celkově moc velké tržby studiu A24 nepřinesl, proto se vlastně ani není čemu divit, že se český distributor nežene do toho, aby film uvedl alespoň na DVD, nevyplatilo by se mu to (i když by si to dovolit mohl, jen z prvního dílu Fifty Shades budou mít takový obrat, že se nám o něm nezdálo :D).

imagebam.com


Nové fan fotky z Malediv

11. ledna 2015 v 16:58 | Ajjinka |  Fan fotky

Pár dní zpátky se objevily nové fotky Roba a Twigs, kteří si zajeli na dovolenou na Maledivy. Je super, že se Rob dočkal nějaké té dovolené, jak sám několikrát tvrdil, pořádnou dovolenou si neužil několik let.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Robert Pattinson - Fucking Perfect

4. ledna 2015 v 19:56 | Ajjinka |  Fan videa
Dloooouhatánskou dobu tady nebylo žádné fanouškovské video, takže jsem se to dnes rozhodla napravit. Speciálně bych jej chtěla věnovat Marušce, která dnes slaví narozeniny, a miláčkovi we, která tu snad někde je - vím, že to trvalo, snad se bude líbit :) Fucking Perfect! Pokud se nepletu, video je navíc o české fanynky!Pár drobností o The Childhood of a Leader

3. ledna 2015 v 14:51 | Ajjinka |  The Childhood of a Leader

V jednom z nedávných článků jsem se krátce zmínila o snímku The Childhood of a Leader, přesněji o tom, že jeho režisér Brady Corbet vyrazil do Maďarska obhlédnout natáčecí lokace. Společnost Bradymu dělala spoluscénáristka filmu a matka jeho dítěte Mona Fastvold, která na Instagram přidala pár fotek, které připojím níže.

Bérénice Bejo, která převzala roli matky od Juliette Binoche, se v jednom rozhovoru rozmluvila právě o tomto snímku, o kterém toho zatím víme jen velmi málo:

Teď budu dělat na dalším silném filmu, kde budu hrát postavu matky, jejíž syn je velmi svůj, trochu zvláštní a jiný. V některých scénách si uvědomujete, že to není normální chlapec, víte, že se stane monstrem nebo něčím podobným. Je to o vztahu s matkou a otcem. Je to skvělé, četla jsem scénář a líbil se mi, jsem ráda, že jsem dostala právě tuhle roli ... Je to americký film, režisérský debut s Timem Rothem, který bude hrát mého manžela, a Robertem Pattinsonem, který ztvární postavu rodinného přítele.

Opravdu se tedy zdá, že je natáčení na spadnutí. Uvidíme, zda vyjde leden, jak se šeptá. Trochu mě mrzí, že si filmaři nakonec vybrali Maďarsko. Věděli jste, že Česká republika a Maďarsko patří k nejoblíbenějším zemím, kde se dají natáčet podobné dobové filmy? No, třeba zas někdy příště budeme mít štěstí zrovna my, hehe :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com