Rob pro Jolie Magazine

9. srpna 2015 v 14:57 | Ajjinka |  Rozhovory

Po celkem dlouhé době jsem si pro vás připravila krátký rozhovor z německého magazínu Jolie. Rozhovor proběhl v době, kdy Rob na berlínském festivalu :)

Sbohem, upíre! Tenhle Brit má slušný apetit na nové role. Ale žádný strach: je sexy jako nikdy. Vlnité vlasy, ospalé oči a tak třídenní strniště na tváři - tak nyní znáte Roberta Pattinsona. Ale na rozhovoru v Berlíně se ukázal ve slušivé hipsterské bradce. Způsob, jak uniknout Twilight fanouškům? Ne, směje se devětadvacetiletý herec, bradka je pro jeho roli v novém snímku The Childhood of a Leader. A říká: "Jsme zrovna v půlce natáčení, ale možná si tu bradku chvíli nechám. Z nějakýho důvodu se mi líbí.". I tak se Robert na plátně objevuje s čistě oholenou tváří. A teď rovnou dvakrát: po boku Nicole Kidman ve filmu Wernera Herzoga Queen of the Desert a pak jako fotograf Jamese Deana ve snímku Life.

Tvoje nové filmy nemají nic společného s Twilight romancemi, díky kterým ses stal slavným. Jak těžké bylo nechat Edwarda za sebou?
Rob: Hodně těžký. Ale to jsem čekal. Můj agent mě předtím varoval, že může trvat desetiletí, než se moje kariéra bude schopná pohnout. A bojím se, že měl pravdu. Teď uběhlo sedm let a já si uvědomuju, že se můj život začíná trochu měnit. Ten pocit frustrace, že nad ničím nemám kontrolu, je naštěstí pryč. Ne bezdůvodně se teď zajímám o úplně jiný filmy.

Vůbec nebylo zábavné být idolem teenagerů?
Rob: Jo, jasně. Bylo to neskutečně vzrušující. Nejlepší byl rok mezi koncem natáčení a premiérou prvního Twilight filmu. Mohl jsem si užívat photoshooty a cestování, protože mě v tý době nikdo neznal. A pak to teprve začalo, což bylo opravdu unavující. Najednou jsem mohl chodit do klubů, ze kterých mě před rokem vyhazovač vyháněl. Taky mi už naštěstí bylo jednadvacet, takže jsem nebyl tak mladej, proto mě ty příležitosti tak nevykolejily. Už tou dobou jsem mohl pít v USA alkohol!

Jak se ti podařilo neztratit pevnou půdu pod nohama?
Rob: Vždycky jsem měl pocit, že musím někomu něco dokazovat - jako herec, jako hvězda, i jako člověk. To mě možná víc drželo při zemi. I když jsem si často přál, abych měl větší ego - možná bych si díky tomu dokázal ten frmol užívat víc.

Máš málo sebejistoty?
Rob: No, každej, kdo se dobrovolně postaví před kameru asi musí mít trochu míň sebejistoty. Navíc jsem stydlivej. A taky potřebuju mít všechno pod kontrolou. Což není pro herce nejlepší kombinace, obzvlášť když kontrolu má režisér.

Už dlouho jsi se svou přítelkyní FKA Twigs. Dovedeš si představit, že se staneš otcem?
Rob: Rozhodně, i když pořád nevím kdy. Možná proto mě tak přitahovala moje role ve filmu Life. V mým věku nemáte moc šancí zahrát si otce - a rozhodně ne takovýho, kterej nechá svou rodinu na holičkách. Osobně si to představuju samozřejmě jinak.

Mohlo by být pro dítě těžké vyrůstat s tak slavným otcem?

Rob: Nemyslím si... Moje dítě určitě bude totálně v pohodě a sebejistý. On nebo ona se na mě pravděpodobně každej den podívá a řekne si: Proč je tenhle chlap takovej podivín?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellí Ellí | Web | 9. srpna 2015 v 20:17 | Reagovat

Opět skvělý rozhovor :-) Malý Pattinsoňátko? To nezní zle :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama