Září 2015

Aktuální sdělení

7. září 2015 v 20:33 | Ajjinka |  Od adminky

Tenhle článek bude pro většinu asi nezajímavý, takže pokud jej nechcete číst, stačí přeskočit na poslední ostaveček. Asi jste si všimli, že tady poslední dobou nepřibývá moc článk§. Zpočátku to bylo tím, že o Robovi opravdu moc novinek, které by stály za přidání, prostě nebylo. Pak se to začalo zlepšovat, ale já si začala všímat, že se do přidání každého článku musím nutit. Většinou jsem se k tomu nakonec ani nedostala, protože jsem na to jednoduše neměla chuť.

Rob je skvělej herec, o kterém je radost blogovat. Ale už mě to nebaví tolik jako dřív. Možná je to částečně tím, že měl tak dlouhou pauzu bez filmových projektů, nebo jsou třeba nějak špatně postaveny planety. Ale výsledek je pořád stejný. Vždycky mě například hrozně bavily překlady Robových rozhovorů. Teď se k tomu nemůžu dokopat.

A o to mi jde. Blogování by mělo být radost, obzvlášť když do něj investujete svůj vlastní čas. Momentálně jsem ve stavu, kdy by pro mě pokračování bylo akorát tak vynucené. Nechci se tady loučit nebo mít nějaké dlouhé proslovy o tom, jak jsem ráda, že sem stále někdo chodí, i když vlastně není kvůli čemu. Možná se za pár týdnů vrátím, těžko říct, opravdu sama nevím. Jen jsem se vám chtěla pokusit vysvětlit, proč tady momentálně nebudou přibývat žádné nové články.

Díky za všechno, jste skvělí.

Ajjinka