Layouty blogu

Layout 03

9. března 2014 v 20:36 | Ajjinka

Oh my god!!! Určitě jste si stačili všimnout, že je tady něco jinak - ano, po půl roce je tu nový design, ze kterého jsem totálně mimo, protože je naprosto úchvatný a mega boží! Neumím si ho vynachválit a nemůžu od něj odtrhnout oči. Jsem maximálně spokojená a strašně moc děkuju Kelsey z the-walkingdead, která byla tak hodná a vytvořila ho. Odvedla úžasnou práci. Díky moc! :3 Pevně doufám, že se bude líbit i vám! Díky za pozornost. A já jdu zjistit, ve kterém náboženství je možný sňatek s grafickým designem. Naší lásce na první pohled nebude nic stát v cestě!

Layout 02

28. září 2013 v 17:11 | Ajjinka
Skoro po čtyřech měsících tu máme nový design! Pevně doufám, že se vám bude líbit, je jednoduchý, v záhlaví jsou použity fotky z kampaně Dior, abychom se drželi s dobou, muhehe! Vyráběla jsem ho sama, takže to není žádné velekouzlo, ale myslím, že zatím bohatě stačí, už to zkrátka chtělo změnu :)

Nový layout!

9. června 2013 v 15:16 | Ajjinka
Určitě jste si již všimli, že máme nový layout! :) Celkem dlouho jsme o něm přemýšlely a nakonec nám jej vytvořila Tessie z TheOriginals-Source, které strašně moc děkujeme! Nám se layout moc líbí a jsme se změnou spokojené. A pevně doufáme, že se bude líbit i vám, našim návštěvníkům! :)

Do menu nám přibylo rovnou pár rubrik, třeba Čekáme na, kde už visí tři Robovy připravované filmy, stejně tak Affiliates, kde můžete najít zatím 4 naše spřátelé blogy :) V nejbližší době přiděláme i článek jen o Robovi, něco jako životopis, abychom tu měly vše pěkně pohromadě :)

 
 

Reklama