Life

První oficiální trailer filmu Life

12. srpna 2015 v 15:20 | Ajjinka

Jupí! Nyní se můžeme potěšit prvním trailerem filmu LIFE, ve kterém Rob ztvárnil fotografa Dennise Stocka, který na fotografie zachytil jednu z nějvětších hereckých hvězd Jamese Deana, kterého ve filmu představuje Dane DeHaan. Trailer vypadá skvěle, jsem úplně mimo z toho Robova přízvuku! :)


Francouzská verze traileru vypadá snad ještě lépe, je v ní více scén s Robem :)

První oficiální plakát filmu Life

3. srpna 2015 v 17:05 | Ajjinka

Vypadá to, že se blýská na lepší časy! Máme tady první oficiální plakát filmu Life, na kterém můžete vidět Roba jako Dennise Stocka a Danea DeHaana jako Jamese Deana. S tímto plakátem bylo zveřejněno také datum britské premiéru filmu, která bude 25. září. U nás se film zatím svého distributora nedočkal, ale naděje umírá poslední, no ne? :) Také se brzy dočkáme traileru! Určitě se tedy máme na co těšit :)

imagebam.com

Nové stillsky z filmu Life

12. července 2015 v 17:30 | Ajjinka

Páni. Máme tu hromadu nových fotek z filmu Life! Ten by měl mít americkou premiéru na podzim tohoto roku. Už se nemůžu dočkat, až se na film budeme moct podívat :) Poslední dvě fotky jsou behind the scenes záběry, na kterých můžete vidět kromě Roba a Danea DeHaana i režiséra Antona Corbijna :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky z filmu Life

22. června 2015 v 16:32 | Ajjinka

Jé! Máme tady dvě nové stillsky z filmu Life, ve kterém Rob ztvárnil fotografa Dennise Stocka. Mimo ně jsou tu ještě tři behind the scenes obrázky, které byly pořízeny při natáčení. Hrozně se na tenhle film těším. Tajně jsem doufala, že budeme mít štěstí a film bude uveden na filmovém festivalu v Karlových Varech, ale to se bohužel nestalo. Ještě štěstí, že na něj dorazí Jamie Dornan, to je celkem slušnou útěchou :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LIFE má amerického distributora!

3. června 2015 v 20:09 | Ajjinka

Životopisný snímek LIFE, který sleduje přátelství Jamese Deana a fotografa Dennise Stocka v podání Roba, získal amerického distributora. Práva odkoupila nezávislá společnost Cinedigm, která snímek vpustí do vybraných kin a digitálního a televizního VOD systému začátkem podzimu 2015! :)

A co to pro nás znamená? Doufejme, že se nyní brzy dočkáme oficiálního traileru. Bohužel se bojím, že se české distribuce nedočkáme, když i v Americe jde snímek rovnou na VOD (video na vyžádání, zkrátka systém, kdy si film můžete za poplatek zhlédnout v počítači nebo televizi). Uvidíme :)

První klip z filmu Life

9. února 2015 v 20:17 | Ajjinka

Nečekaně byl promítán i klip z filmu Life, ve kterém je Rob i Dane. Je skvělý, nemůžu z Robova přízvuku ♥ V celém článku najdete skoro kompletní český překlad, přízvuk je sice krásný, ale je přes něj prd rozumět.

Produkční poznámky k Life

4. února 2015 v 21:18 | Ajjinka

Mám tu pro Vás krátké citace z produkční poznámek filmu Life, ve kterých Rob mluví o filmu a své postavě. Je to celkem zajímavé čtení, takže pokud máte chvilku, určitě doporučuju přečíst. Robovy citace jsou vyznačeny tučně. Celé poznámky si můžete přečíst zde. Rob je v nich hodně zmiňován třeba Dane DeHaanem nebo režisérem Atonem Corbijnem, jde však o dlouhý text, takže jsem přeložila jen části s Robem (vůbec mi nešlo psaní slova Robert, pro mě už je to prostě jen Rob, ale překlad je překlad, lol).

Robert Pattinson hraje fotografa Dennise Stocka. K projektu ho lákala: "zajímavá historická doba a zajímavý pohled na tak obrovskou ikonu jako je James Dean." Pattinson říká: "Přečetl jsem scénář a dost dlouho trvalo, než jsem se rozhodl do toho jít," obdivoval prý "elegantní a poetické vyprávění příběhu." Také se mu líbila představa, že bude hrát s hercem jeho věku, setkal se s Lukem Daviesem (producent) a Antonem Corbijnem (režisér), nicméně říká: "Moje rozhodnutí hrozně záviselo na tom, kdo bude hrát Jimmyho." Pattinson poznamenal, že by Anton Corbijn neobsadil jen tak někoho kvůli tomu, že vypadá jako James Dean, říká, že k projektu nebyl uvázán, dokud se nepotvrdilo, že si zahraje vedle Dane DeHaana. Představě, že by měl on sám ztvárnit Jamese Deana, se Robert směje: "Ale ne. Ani za milion let. Dane je statečnej."

Robert mluví o pozornosti věnované umění jeho postavy: "Pár měsíců před natáčením jsem začal fotit Leicou, kterou měl Stock." Popisuje tradiční fotografování jako umírající umění a říká: "Je na tom něco jemnýho, když to srovnám s digitálním focením, protože tu fotku nemůžete vynutit. Nemůžete fotit jako s iPhonem a pak na tu fotku hodit filtr." Dokonce šel do kanceláře Leica v Londýně, ale tvrdí: "Zabere to vážně dlouhou dobu, než začnete fotit normální fotky, natož pak dobrý fotky." I tak chtěl porozumět světu jeho postavy.

Roberta zaujala zápletka a Stockovo odmítání jeho rodičovské role: "Líbilo se mi, že byl Dennis Stock napsanej jako špatnej táta. Nezáleží na tom, že to bylo v době Jamese Deana, ve filmech normálně nevidíte chlápka, kterej měl dítě hodně mladej a myslí si, že mu omezuje život jako umělce, nebo život čehokoliv, čím chce bejt, a přiznával to tak otevřeně. Scénář se tím docela zabejvá," říká. "Ta představa mít sedmiletý dítě mi přišla zajímavá. Často se to lidem mýho věku nestává."

Dennis také zpochybňoval svoji profesní roli. Robert říká: "Byl jen o kousek výš než paparazzi a z finančních důvodů byl nucenej bejt komerčním fotografem, ve svý práci nemá žádnej prostor pro umění. Prostě dělá, co se mu řekne, což ho dost dusí. V LA byl už nějakou dobu a začínal si myslet, že marní svůj život. Blížil se třicítce a nic nedokázal, neměl peníze a jeho rodinu nechal za sebou v New Yorku." Zároveň Pattinson říká, že byl Dennis svým způsobem profesionál. "Svět nepřetejkal fotkama celebrit, takže obrázky v magazínu LIFE byly vážené, nesnažili se na fotkách celebrity shodit. Lidi celebrity fascinovaly a myslím si, že objekt focení mohl fotografovi mnohem víc důvěřovat."

Ale získání si důvěry Jamese Deana byla pro Dennise pořád velká výzva. Nakonec se Jimmy s Dennisem sblížili, zabralo to však čas. Ale ta námaha za to stála. Robert říká: "Dennis si uvědomil, jak slavným se Jimmy stane, mnohem dřív, než sám Jimmy." Byla to pro něj skvělá pracovní příležitost. "Myslím, že Dennisův největší problém je to, že nedokáže ocenit svou vlastní práci. Dělal skvělé fotky už předtím, než potkal Jimmyho, ale necenil si jich a nebyl za ně odměňován. Protože ho má Jimmy rád a k fotkám svolí, dovoluje si o sobě Dennis smýšlet jako o umělci, protože Jimmyho práci neskutečně respektuje."

Owen Pallett nahrál score k Life

3. února 2015 v 17:36 | Ajjinka

O score (doprovodnou hudbu) k filmu Life, který pojednává o přátelství Jamese Deana a fotografa Dennise Stocka, se postará kanadský hudební skladatel Owen Pallett. Minulý rok byl společně s Williamem Butlerem nominován na prestižního Oscara za hudbu k snímku Her. Myslím, že hudba je tedy v dobrých rukách. Níže si můžete pustit ukázku jedné ze skladeb, je úžasná :)

"Je to tak, lidičky, Owen Pallett nahrál hudbu k LIFE. Jsme nadšeního, že ho máme na palubě."Nová stillska z Life

1. února 2015 v 12:35 | Ajjinka

Filmu Life se pravděpodobně dočkáme nejdříve na podzim, ale to neznamená, že nedostaneme jiné goodies. Třeba tahle stillska je skvělá. Pokud znáte slavné fotky Jamese Deana, určitě jste na tu, která má být pořízena při téhle scéně, už narazili. Pro jistotu ji přidávám. Roba jako Dennise Stocka vidíme sice jen zezadu, ale pořád je to lepší než nic :) Doufám, že bude brzy do světa vypuštěn alespoň trailer. Vědomí, že už jej někteří šťastlivci viděli, je celkem mučivý :)

imagebam.com imagebam.com

První fotka z traileru Life

3. prosince 2014 v 18:04 | Ajjinka

Italský filmový web CIAK má evidentně přístup k trailerům rovnou několika filmů, které vyjdou příští rok. Jedním z nich je i trailer filmu Life, ze kterého na svém Twitteru zveřejnili jeden screen shot. Bohužel si zrovna nevybrali nejlepší momentku, ale to nevadí. Rob jako proslulý fotograf Dennis Stock! K filmu byl zveřejněn i první plakát, zároveň také prozradili, že v Itálii bude film dostupný od září příštího roku :)

imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama