Maps to the Stars

Nová stillska z Maps to the Stars

30. dubna 2015 v 17:43 | Ajjinka

Jak jste si jistě všimli, máme novinkové ticho. Přidávám aspoň tuhle novou stillsku z Maps to the Stars, kterou už jsme viděli asi tak ze tří různých úhlů, ale co... Objevil se ještě jeden starší rozhovor, ale těžko říct, jestli se k jeho překladu dostanu, uvidíme :)

imagebam.com

DVD Maps to the Stars vyjde až 11. března

15. února 2015 v 19:09 | Ajjinka

Možná se to dalo předpokládat, když samotná premiéra filmu byla dvakrát přeložena, ale i na DVD Maps to the Stars si budeme muset ještě chvilku počkat. České DVD Mapy ke hvězdám mělo vyjít již tuto středu, 18. února, nakonec se vydání přesunulo na 11. března. Ještě si tak budeme muset počkat.

Nové stillsky z Maps to the Stars

15. února 2015 v 13:02 | Ajjinka

Máme tu hromadu nových stillsek z Maps to the Stars. Některé jsou přímo z filmu, některé byly pořízeny během natáčení. Obzvlášť ty z auta vypadají úžasně! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Nová fotka z Maps to the Stars

26. prosince 2014 v 21:15 | Ajjinka

Další nový obrázek z Maps to the Stars, nejsem si úplně jistá, jestli se jedná o stillsku nebo behind the scenes záběr, ale vesměs na tom nezáleží :)

imagebam.com

Maps to the Stars na DVD od 18. února

26. prosince 2014 v 17:18 | Ajjinka

Máme tady nový plakát k Maps to the Stars, na kterém jsou víceméně všechny hlavní postavy. No, nebo spíš ty postavy, co mají na film nalákat. A protože mám výborné slídičské schopnosti, zjistila jsem, že české DVD Mapy ke hvězdám vyjde již 18. února. DVD bude obsahovat český dabing i původní znění s českými titulky. K novému plakátu přikládám i ten český, který bude dost pravděpodobně použitý i jako cover českého DVD.

imagebam.com imagebam.com

Nové stillsky z Maps to the Stars

22. prosince 2014 v 17:53 | Ajjinka

Objevily se nové fotky z Maps to the Stars, některé jsou behind the scenes, některé přímo z filmu. Na dvou je Rob s režisérem Davidem Cronenbergem, na jedné s Julianne Moore. V tom obleku vypadá prostě skvěle!

Omlouvám se za svou prakticky žádnou aktivitu, jednou z nevýhod práce v e-shopu je ta, že se před Vánoci prostě nezastavíte - a když se zastavíte, radši spíte. Teď mě čeká trocha volna, takže doplním to, co je potřeba. Naštěstí pro mě toho moc není :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová stillska z Maps to the Stars

6. září 2014 v 15:15 | Ajjinka

Fotek z filmu Maps to the Stars, který do českých kin vtrhne již 30. října, je sice spousta, ale s Robem jsme tu měli teprve dvě. Nyní se můžeme pokochat třetí. No řekněte, nesvezli byste se s Jeromem? O:) Film bude mít toto úterý premiéru na torontském filmovém festivalu, kterého se zúčastní i Rob, takže se můžeme těšit na hromady nových fotek!

imagebam.com

Nové scény z Maps to the Stars

29. srpna 2014 v 18:50 | Ajjinka

OMFG :D Filmový distributor MFA+ zveřejnil dvě scény z Maps to the Stars, ve kterých je Rob a Mia Wasikowska. Bohužel jsou německy předabované, ale opravdu stojí za zhlédnutí, no posuďte sami :D Pomalu si začínám myslet, že všechny Robovy scény uvidíme ještě před samotným filmem, který má vtrhnout do českých kin 30. října.

O soundtrack filmu se postaral Howard Shore, jednu ze skladeb si můžete poslechnout zde.Rob bude na TIFF 2014 v úterý 9. září

24. srpna 2014 v 15:09 | Ajjinka

Rob, John Cusack a Julianne Moore (pravděpodobně i David Cronenberg) se zúčastní promítání Maps to the Stars na TIFF 2014 v úterý 9. září. Ve stejný den bude v Torontu i Benedict Cumberbatch se svým filmem The Imitation Game, držme tedy palce, aby se ti dva setkali a my měli jejich společnou fotku ještě před natáčením The Lost City of Z!

I když... vždycky tu máme fotku NotRoba a NotBena z fesťáku :D :D

Maps to the Stars míří na NYFF 2014!

13. srpna 2014 v 17:35 | Ajjinka

Maps to the Stars míří na 52. ročník New York Film Festival, který bude probíhat od 26. září do 12. října. Film tak bude mít americkou premiéru, přesný den bohužel zatím znám není, ale stejně jako s TIFF, vůbec není jisté, jestli se Rob kvůli natáčení bude moct zúčastnit.

 
 

Reklama