Misoneism

Stali jsme se oběťmi sociálního experimentu?

18. října 2013 v 0:46 | Ajjinka
Včera web PigeonsAndPlanes přišel se zprávou, že si Rob zahrál v krátkometrážním filmu Misoneism, web zveřejnil dopis přímo od skupiny Death Grips, jejíž člen měl tento film režírovat. Tahle informace se samozřejmě rozletěla po Twitteru, Facebooku a po fanouškovských webech, teď ale není jisté, zda je vůbec pravdivá.

Zprávu o tom zveřejnil web PitchFork, který píše, že skupina pravděpodobně na žádném projektu, ve kterém by se měl objevit Rob, nedělá. My si zřejmě nemůžeme dovolit ten luxus a mít všechno na zlatém podnose, takže musíme počkat, až se informace oficiálně potvrdí/vyvrátí.

Mně bude samozřejmě mrzet, pokud jde jen o žert, který má zkoumat, jak rychle se šíří novinky po sociálních sítích... Ale jinak by vše odpovídalo - Rob se se členy kapely kamarádí, jejich hudba se mu líbí a v květnu Zach Hill, údajný režisér, zmiňoval psaní scénáře a režii. No, uvidíme, co se z toho vyklube!

Rob si zahrál v krátkém filmu Misoneism

17. října 2013 v 20:08 | Ajjinka
Na webu PigeonsAndPlanes se objevil článek o hip-hopové kapele Death Grips, jejíž členy si můžete pamatovat z fotky Roba z koncertu Beyonce, ve kterém je zajímavá novinka! Jeden z členů skupiny, Zach Hill, právě dotáčí jeho krátkometrážní film, který sám režíroval a ke kterému soundtrack nahraje právě sama kapela. Film dostal název Misoneism, bude v černobílém provedení a pojednává o mladém zneužívaném muži, který je nucen k prostituci v podsvětí Brazílie.


A ano, ve filmu si zahraje Rob a Colin Hanks. Zach Hill doufá, že si film na toto téma posvítí šokujícím a drsným způsobem. Premiéra by měla proběhnout na jaře 2014, ale krátký snímek se bude promítat jen ve starém sacramentském kině Guild Theater.

Velmi brzy se dokonce dočkáme dvouminutového traileru, takže jakmile se objeví něco nového, můžete s tím počítat! A abyste se připravili na hudbu, kterou uslyšíme i v traileru, tady je jejich píseň Birds, která byla oficiálně prohlášena částí soundtracku. Jo, a ještě, pamatujete si tuhle část z rozhovoru pro magazín Faces? ;)

Máš teď nějakou oblíbenou kapelu nebo oblíbený song?
Rob: Abych byl upřímnej, líbí se mi docela zvláštní věci - například elektronická muzika, něco, co jsem nikdy dřív neposlouchal. Pár mých kamarádů hraje v úžasný kapele Death Grips a nějak se jim podařilo mě doopravdy zaujmout.


 
 

Reklama