Novinky

Nová role pro Roba!

26. srpna 2015 v 20:21 | Ajjinka

Výborné zprávy se k nám jen hrnou. Server ScreenDaily potvrdil informaci, že si Rob zahraje v novém a zatím nepojmenovaném filmu francouzské režisérky Claire Denis! Zatím o projektu víme velmi málo. Půjde o sci-fi snímek, ve kterém si Rob zahraje hlavní roli astronauta. Děj filmu by měl být zakomponován do "budoucnosti, která vypadá jako současnost". Natáčení by mělo začít začátkem roku 2016 a to ve filmových studiích v německém Kolíně nad Rýnem.

Co si o tomto projektu myslíte vy? Já jsem rozhodně zvědavá, zatím to zní jako hodně zajímavý kousek :)

Rob si zahraje ve snímku Good Time

9. července 2015 v 21:19 | Ajjinka

Podle nových zpráv si Rob zahraje v připravovaném nezávislém snímku Good Time! Půjde o příběh s kriminální zápletkou, který se bude zaměrovat na vykradače bank, na kterého je plánovaný zásah. Rob si zahraje postavu Connieho. Film bude režírovat úspěšné duo bratrů Safdieových. Josh Safdie a Ronald Bronstein napsali scénář. Snímek bude produkovat Sebastian Bear-MCclard z Elara Pictures.

Zatím není známo, kdy a kde by měl být film natočen. Já jen pevně doufám, že u tohoto projektu nakonec zůstane, přece jen by to nějaký ten nový film chtělo, nemyslíte? :) Teď už alespoň víme, proč byl Rob v květnu na premiéře filmu Heaven Knows What - ten totiž pochází z režisérské dílny právě bratrů Safdieových :)

Blíží se nějaké natáčení? Těžko říct

26. prosince 2014 v 21:28 | Ajjinka

Tuhle skutečnost jsem zmiňovala už několikrát a jsem si skoro stoprocentně jistá, že tohle nebude naposledy, kdy to dělám. Robův natáčecí rozvrh je jeden velký bordel. Udržet přehled v tom, jaký film má natáčet příště, je prakticky nemožné. V lednu se měl začít natáčet dobrodružný snímek The Lost City of Z, ve kterém se objeví po boku Benedicta Cumberbatche a který už byl několikrát odložen. Bohužel to vypadá, že dojde k dalšímu odložení.

Producent filmu Dede Gardner v nedávném rozhovoru prohlásil, že doufá, že se projekt začne natáčet toto léto. Navíc to vyznělo ještě takovým způsobem, že si vlastně není vůbec jistý, jestli se film opravdu uskuteční.

Dobrou zprávou je, že režisér Brady Corbet zamířil do Budapeště, takže alespoň natáčení dramatu The Childhood of a Leader by se nám mohlo o něco přiblížit. Také se mluví o tom, že by natáčení mohlo začít již tento leden, ale tomu uvěřím až ve chvíli, kdy se Rob dostane na natáčecí plac a padne první klapka.

Uvidíme Roba v romantické komedii?

29. června 2014 v 16:21 | Ajjinka

Pár dní zpátky napsal filmový producent Kevan Michaels na Twitter o svém pracovním obědě s Robem. Samozřejmě fanoušky hned zajímalo, o co se jedná, a protože je Kevan správnej chlap, odpověděl:
"Mluvili jsme o romantické komedii. Nic jistého." - @kevan_km


Co říkáte vy? Viděli byste Roba rádi v romantické komedii? Podle mě by to mohla být opravdu příjemná změna! Samozřejmě je dost pravděpodobné, že z projektu nakonec nic nebude, ale v jednom z posledních rozhovorů, který vám mám v plánu přeložit, mluvil Rob o tom, že by si někdy rád zahrál v komedii :)

Přibližné premiéry TR a MTTS

7. prosince 2013 v 11:30 | Ajjinka

U filmů The Rover a Maps to the Stars se celkem očekávalo, že se vřítí do kin v roce 2014. Na tom se nic nemění, jen to teď vypadá, že bychom mohli mít trochu bližší termíny. Podle všeho by The Rover měl mít premiéru příští srpen, Maps to the Stars během příštího podzimu, což není zase tak daleko :)
 
 

Reklama