Novinky na blogu

Vaše návrhy a připomínky

30. června 2014 v 18:41 | Ajjinka

Už dlouho jsem si pohrávala s nápadem, že bych vytvořila článek čistě jen pro vaše vzkazy a připomínky. Poslední dobou mám zadělaný blog spamovými komentáři, takže se mi v těch nových špatně orientuje. Tenhle článek by to měl vyřešit, protože bude na očích a budu jej pravidelně kontrolovat.

A co sem patří? Prakticky všechno. Pokud se chcete na něco zeptat, můžete stále využít můj Ask, kde vám ráda odpovím, stejně tak je vám k dispozici tento článek. Ale jestli mi chcete napsat něco o blogu, cokoliv, můžete využít přímo komentáře pod tímto článkem. Něco tu nefunguje? Nepošle vás odkaz tam, kam by měl? Dejte mi vědět a já to napravím. Nebojte se ozvat, když najdete v článku nějaký překlep nebo pravopisnou chybu, žádného betu tady nemám a někdy to člověku prostě ujede, i když se chyby snažím minimalizovat. Také mi klidně sdělte své návrhy, co byste tu rádi viděli.

Můžete mi sem napsat i to, jak jste na tenhle blog narazili. Hrozně ráda bych se o vás, čtenářích a návštěvnících, dozvěděla něco víc. Odkaz na tento článek najdete permanentně nahoře v menu. Takže jen vesele do toho! :)

RobertPattinson.blog.cz slaví 1. rok online!

14. května 2014 v 0:01 | Ajjinka

Včera slavil narozeniny Rob, dnes slaví první rok tento blog! Upřímně, nikdy jsem nečekala, že to tu vydrží tak dlouho, Roba zbožňuju a obdivuju jeho práci, ale někdy je vážně náročné starat se o blogy o dvou tak aktivních hercích. O to víc mě těší, že můžeme společně oslavit první rok online! A já pevně doufám, že se tu společně sejdeme u dalších a dalších narozenin.

Zeptejte se na cokoliv

20. února 2014 v 21:37 | Ajjinka

Za tohle půjdu do pekla. Původně mi přišlo úplně zbytečné zakládat si Ask, protože mi nepřipadalo, že by byl nějak hodně využívaný, ale poslední dobou jsem si všimla pár dotazů pod články, kam jsem se dlouho nepodívala, takže mi tohle přijde jako takové nejschůdnější řešení. Nikoho nenutím, aby se mě na něco ptal, ale jen chci nějak veřejně ohlásit, že tady to možnost je - odkaz bude i pohodlně v menu, takže kdyby něco, jsem jedno velké ucho a pokusím se vám co nejdřív odpovědět. Ať už se bude váš dotaz týkat Roba, Kristen nebo přímo mě, odpověď na něj dostanete vždycky.

ASK.FM

RobertPattinson.blog.cz startuje!

20. května 2013 v 20:15 | Baru & Ajjinka
Zdravíme všechny zbloudilce, kteří zavítali na náš blog! :) Jak už název stránky a layout napovídá, tato stránka je o britském herci Robertu Pattinsonovi. Novinky, rozhovory, fotky,... to vše tu najdete pohodlně na jednom místě. Na aktualizace jsme tu dvě Baru a Ajjinka, obě jsme Robovy velké fanynky a budeme se snažit zdejší stránku vést co nejlépe.

Hrdě se prohlašujeme za seriózní blog, nenajdete tu žádné bulvární články, paparazzi fotky jen výjimečně (když budou tak cute, jako ta v článku níže). Všechny informace si sháníme sami, rozhovory překládáme a u všech článků udáváme zdroj, nikdy nic nekopírujeme.

Tento blog začal existovat již v roce 2009, kdy fungoval necelý rok. My se jej rozhodly vzkřísit a pevně doufáme, že nám s tím pomůžete a budete se k nám rádi vracet. Tímto bych chtěla poděkovat administrátorům blog.cz, že nám k tomu dali šanci. Layout je původní, ale máme jej v plánu brzy změnit, stejně tak menu, které je zatím čistě provizorní.


Šílenost autorek blogu je naprosto zjevná (ti neznalí brzy poznají). Pojí nás celkem dlouhá historie, která je plná psů, Twilight-obssesed a zajímavých účesů (Ajjinka jede ve fialové, Baru zase v růžové). Tato stránka je naším prvním společným počinem, takže nasazení bude více než 100%. Jak už tu zaznělo, obě jsme velké fanynky Roba a všeho, co se kolem něj točí (i toho, co točí on sám). Společně se chystáme na evropskou premiéru Queen of the Desert a rozhodně to bude velké a magické! A stejně jako uctíváme Roba, máme rádi také Kristen Stewart (časem vám ukážeme exkluzivní fotografie našich RPatz&KStew kultovních zdí).

A pokud máte facebook a chcete novinky dostávat přímo na vaši zeď, můžete si nás lajknout :)

BLOGOVÝ FACEBOOK

 
 

Reklama