Od adminky

Aktuální sdělení

7. září 2015 v 20:33 | Ajjinka

Tenhle článek bude pro většinu asi nezajímavý, takže pokud jej nechcete číst, stačí přeskočit na poslední ostaveček. Asi jste si všimli, že tady poslední dobou nepřibývá moc článk§. Zpočátku to bylo tím, že o Robovi opravdu moc novinek, které by stály za přidání, prostě nebylo. Pak se to začalo zlepšovat, ale já si začala všímat, že se do přidání každého článku musím nutit. Většinou jsem se k tomu nakonec ani nedostala, protože jsem na to jednoduše neměla chuť.

Rob je skvělej herec, o kterém je radost blogovat. Ale už mě to nebaví tolik jako dřív. Možná je to částečně tím, že měl tak dlouhou pauzu bez filmových projektů, nebo jsou třeba nějak špatně postaveny planety. Ale výsledek je pořád stejný. Vždycky mě například hrozně bavily překlady Robových rozhovorů. Teď se k tomu nemůžu dokopat.

A o to mi jde. Blogování by mělo být radost, obzvlášť když do něj investujete svůj vlastní čas. Momentálně jsem ve stavu, kdy by pro mě pokračování bylo akorát tak vynucené. Nechci se tady loučit nebo mít nějaké dlouhé proslovy o tom, jak jsem ráda, že sem stále někdo chodí, i když vlastně není kvůli čemu. Možná se za pár týdnů vrátím, těžko říct, opravdu sama nevím. Jen jsem se vám chtěla pokusit vysvětlit, proč tady momentálně nebudou přibývat žádné nové články.

Díky za všechno, jste skvělí.

Ajjinka

Krásný nový rok!

1. ledna 2015 v 12:02 | Ajjinka

Doufám, že jste si včerejšího Silvestra všichni náležitě užili a pořádně ten rok 2014 oslavili. Do nového roku Vám přeju jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů. V roce 2015 nás čeká hromada premiér a pevně doufám, že se Robovi podaří natočit nějaký ten film, abychom se nenudili ani v tom roce příštím.

A teď z trochu smutného soudku. Včera podlehla rakovině epnebelle, holčina a velká fanynka Roba a Twilight, která tu byla od samých začátků. Mnoho informací o Robovi a Twilight během posledních šesti let pocházelo právě od ní. Odpočívej v pokoji </3

Šťastné a veselé!

24. prosince 2014 v 15:28 | Ajjinka

Všem návštěvníkům a čtenářům tohoto blogu přeju krásné prožití vánočních svátků! Pozor na hořící stromečky, zaskočené rybí kosti a prasknutá břicha z přejezení :)

Trhněte si!

8. září 2014 v 21:47 | Ajjinka

Jsem tu jen na skok, dnešek byl vážně hektický a už se neskutečně těším do postele. Ale mám tu jednu takovou novinku, která se netýká Roba, ale mně. Byla mi založena (díky, Petrusová ♥ :D) oficiální stránka na Facebooku, na které budou zveřejňovány všechny novinky o mé knize Trhni si! a další zajímavé věci. Samozřejmě nikoho nenutím, ale kdybyste měli zájem, stačí kliknout na úvodní fotku :)

Možná už zítra se můžete těšit na článek s fotkami z premiéry Maps to the Stars z TIFF 2014.
 
 

Reklama