Osobní fotky

Nové fotky ze svatby Bobbyho Longa

26. října 2014 v 9:23 | Ajjinka

Pamatujete si na svatbu Bobbyho Longa, která proběhla v sprnu v New Yorku? Samantha Harmon-Smith, která celou svatbu fotila, na svém Tumblr zveřejnila spoustu nových fotek. Vážně doufám, že to má nějak ošéfované, jinak bych ji musela litovat, co by se jí po nedovoleném úniku takových fotek mohlo stát. Sem přidávám jen fotky, na kterých je Rob, pokud byste si chtěli prohlédnout i ostatní fotky ze svatby, stačí kliknout na zdrojový odkaz :) Fotky jsou prostě úžasné, já si zamilovala tu první, kterou jsem použila i jako úvodní fotku. Rob, Sam Bradley, Tom Sturridge, Bobby Long, Marcus Foster a Jamie Strachan. BritPack ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Rob a Sienna Miller

7. května 2014 v 11:43 | Ajjinka

Objevila se nová "fan" fotka, na které je Rob společně se Siennou Miller, matkou Marlowe, což je dcera Robova nejlepšího kamaráda Toma Sturridge. Bohužel se zatím neví, kdy byla fotka pořízena, pravděpodobně včera a to v LA, kde Sienna natáčí svůj nový film. Nejspíš šlo o nějakou čistě britskou sešlost, protože fotku zveřejnila další britská herečka Tara Summers.

imagebam.com

Nová fotka sedmnáctiletého Roba

17. listopadu 2013 v 22:25 | Ajjinka

V roce 2004 si Rob zahrál ve filmu Království prstenu (Ring of the Nibelungs), kde ztvárnil postavu Giselhera. Spolu s ním se v něm ukázala i Alicia Witt, která zveřejnila tuhle fotku pořízenou v době natáčení, na které je společně s Robem a Samuelem Westem. Tu postnula s textem "#VzpomínkovýČtvrtek: Natáčení Království prstenu se Samuelem Westem a sedmnáctiletým kamarádem, který si zahrál v Twilight filmech nebo tak něco."

imagebam.com

Nová fotka Roba ze školních let

9. listopadu 2013 v 20:05 | Ajjinka

Britský komik a herec Jack Whitehall vydal společně se svým otcem knihu Him & Me, ve které se objevila tahle roztomilá fotka Roba z jeho školních let :) Jack totiž s Robem chodil do Tower House School v Londýně.

imagebam.com

Nová fotka Roba z roku 2006

31. července 2013 v 17:32 | Ajjinka
Máme tu novou fotku Roba z roku 2006 z Chakravarty Cupu :) Na fotce je s jeho tehdejší přítelkyní Ninou Schubert.

Nová fotka Roba

27. července 2013 v 23:25 | Ajjinka
Objevila se nová fotka Roba. Odkud však je, nebo kdy byla pořízena, zůstává tajemstvím :)) Ale vzhledem k délce jeho vlasů, asi nebude zrovna nejstaršího data :D

Další fotka z New Yorku

27. května 2013 v 14:33 | Ajjinka
Máme tudalší fotku Roba s přáteli z jeho posledního pobytu v New Yorku. Fotku na Instagramu zveřejnil zpěvák a textař Matthew Daniel Siskin.


Nová fotka Roba z New Yorku

24. května 2013 v 16:41 | Ajjinka
Máme tu novou fotku Roba s přáteli z jeho posledního pobytu v New Yorku. Fotku na Instagramu zveřejnil zpěvák a textař Matthew Daniel Siskin (za Robem) se slovy "Chybí mi newyorská banda".


 
 

Reklama